II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

kamikadze
18. kvě 2010

Tehulky nevesty, jedna krasna tehotna nevesta pro inspiraci: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

weri1
18. kvě 2010

je to krásný- nevěsta s bříškem. já bych se vdávat nemohla těhotná, já když se vidím teď na fotkách, jaky mám teď škraně oproti netěhu, tak se sama sobě na fotkách nelíbím.

ttterysek
18. kvě 2010

to jsou krásný fotky 😉 no už se začínám těšit čím dál víc 😀

ttterysek
18. kvě 2010

luci:budeš mít větší svatbu nebo normální?já to teď počítala,že s náma a se svědkama nás tam bude 21+5 dětí a to je jen ten nejužší okruh rodiny...kdybych měla pozvat všechny tety,strejdy...to by se nás sešlo asi 70...no a to si neumím takovou svatbu představit. 🙂 já chci jen opravdu takovou normální,s nějakým obídkem,pokecat a do večera jít domů...ono by to pro mě asi stejně nebylo...nějaký noční tancování v těhu... 😀 a hudbu živou mít nebudu...my na to nejsme ani jeden,ale i tak to přece jde udělat,aby to byl nejhezčí den v mým životě 😉

weri1
18. kvě 2010

my jsme taky měli jen kolem 20 lidí, živou hudbu, jeden zpěvák,ale byl super,všichni jsme si v pohodě zatancovali ave 24 hodin to ukončili, fakt super, bylo nás málo, ale aspoň jsme se všichni spolu pobavili

dexonka
18. kvě 2010

ahoj holky,k dr. jsem se nakonec dostala,ale ordinuje se vsude jen dopoledne,napsal mi magnesko na ty krece,tri tbl denne...jinak vse v pohode...nejde u nas topeni ani tepla voda tak jsem rano musela dat studenou sprchu..brrrr

luci: k te svatbe,termin mam pevnej,pristi tyden v sobotu,ale nevedela jsem jetli se to skrz ty povodne nezrusi,jsou s tim porad nejake problemy.........nevestinka je krasna,uz jsem se na brms na ni divala...nejak tak ty saty budu mit ja,jen trosicku jiny vrsek,tak snad to vse nakonec vyjde,dnes jedeme dat na preryti ty prstynky......

boxi: brisko mas krasne,takove malusenke,co na kontrole ti rikali????

bilejboxer
18. kvě 2010

Dexonka-tak super,kontrolu jsi zvládla 😀 😀 😀
Studenou vodu po ránu...brrr,bych zmrzla 😀 Na kontrole se dr.divila,že už jsem tak daleko v těhu... 😎 no letí to ,letí.
Zopákneme OGTT až podle velikosti malé,pokud by se jí zdálo,že hoodně roste,ale toho se nebojím.
Cukr mám OK?tak jistě nebude důvod.Takže zase za 3 týdny 😀 no a co Ty???

dexonka
18. kvě 2010

boxi a proc ti porad kontrolujou ten cukr to je hrozny takovej blivajs🙂
ja jdu 15.na kontrolu a za 14 dni jdu na krevni testy,hiv a takovy ty veci,.......dneska mi poslouchala srdicko,bylo to fajne,od priste uz me budou natacet........

lucielp
18. kvě 2010

Weri tak to je dost 20 000.
Dexi: tak hlavně aby to vyšlo 😉
My budemem mít jen rodiče a soureozence a babičky. Jelikož moji rodiče jsou rozvedení tak nás bude víc, tedy 19 🙂 Nebudeme mít nic velkého a vlastně jen obřad, focení, oběd a konec. Jestli bude počasí tak si sednem u nás. To se ještě uvidí. I tak to je docela dost peněz a jak jsem na nemocenské je to složitější. Taky by jsme měli měnit okna. Jediné co mě na tom pořád někdy štve že nemáme pořádně to bydlení, ale s tím se prostě nedá nic dělat ☹ ☹ ☹ ☹

dexonka
18. kvě 2010

jinak ted davam uplne mega vyborne jahuuudky...mnaaaam 🙂

dexonka
18. kvě 2010

my budeme mit asi 50 lidi a zabava bude doufam tak do pulnoci,snad to bude fajne.... jj do penez to jde to je pravda..
ty okna vam nezavidim je kolem toho vzdycky bordelu☹(((

weri1
18. kvě 2010

dex: o penězích za svatbu ani nemluv,ale je pravda že nám tam skočili dost ty prstýnky. ale i tak. a to más bylo je 25 na oběd a pak dvacet dokonce

dexonka
18. kvě 2010

no rikam si " melo by to byt " jednou za zivot tak to neresim
dnes jsem byla s malochem na ORL a v cervenci jdeme trhat madli,je to na tri dny,se tam asi zblaznim☹(

lucielp
18. kvě 2010

Jo to máš pravdu, snad jednou za život 🙂 🙂 No a ty okna uvidím nějak to dopadne. Třeba to stihnem než se malej narodí nebo pak. Nevím jak to bude. Vyřizujem si tu zelenou úsporám.
Jahůdky jsou dobé ale já se z nich naposled osypala na bříšku tak čekám až nám vyrostou naše. Snad se z nich zase neosypu 😒

dexonka
18. kvě 2010

z tech oken se strasne prasi,asi bych do toho sla jeste pred narozenim mimiska......
ty uz sis saty zkousela??

bilejboxer
18. kvě 2010

Dex-já jdu na kontrolu tuším 8.6. Ten cukr mi doporučili na diabetologii,že "můžu"třeba přijít ještě ve 32.tt....když jsem tam prvně neprošla dobře tím testem...jenže i moje obv.dr.ví,že to bylo tou š´távou a sladkým večer 😎 jinak byhc to na 2.pokus nedala s dobrýma výsledkama,ne!!Testy z krve na HIV mi dělali na začátku,ale myslím si,že pak ještě dělají nějaký odběr taky.....v každém případě mám na konci června screening ve 3.trimestru.Ale to mám opět kvůli trombof.mutacím.To se zase pokochám.....snad mi tam dovolí nechta juknout ségru na UZ 😎 jezdím tam s ní.....sama před 12 .lety když byla těhu,viděla UZ jen 2x....tak se chce pokochat 😝

Holky...právě hlásili,že je schválena mateřská na loňskou úroveň.
Už je to odhlasované.
Tak aspoň nějaké přilepšení,ne?!! 😝 Co se budeme zdráhat si to nevzít 😵 😵 😵 😵 😵

bilejboxer
18. kvě 2010

Dex-kterou mandli mu budou trhat...nosní?chuděrka...ségra byla taky s mlaďasem,od té doby nemá tak často angínu!!

O oknech mi nemluvte.....nás čeká přístavba terasy+malování a pak teprve okna....čekají letos na manžela 😎 😎 😎 to bude sranda 😝 naštěstí mám e plasťáky...takže je to fofr 😕

lucielp
18. kvě 2010

To jsem našla na fotoblogu : A je to doma!! Matky, které jsou doma s dětmi, budou od 1. června dostávat vyšší mateřskou. Rozhodli o tom v úterý poslanci, kteří přehlasovali veto prezidenta k novele zákona o nemocenském pojištění.

dexonka
18. kvě 2010

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lucielp
18. kvě 2010

Dexi: šaty jsem si zkoušela, zamluvila a částečně zaplatila. Mám v nich dost místa tak se nemusím bát že by mi nebyly.
A ty mandle. Ještě že to dělají v narkóze. Prý je to o mnoho lepší a s tou angínou je pravda. Mě je také chtěli brát. A já se tak bála že mi nakonec angíny přešly 🙂 🙂 🙂 🙂
S tou mateřskou je to super!!!! Zase se budeme mít o trochu líp 🙂 🙂

dexonka
18. kvě 2010

boxiku,jasne ze se sestricka mrkne,proc by ji to nedovolili,na ten cukr jit znovu tak uz me klepne,ja mam nastesti vysledky ok......trhat budou nosni,ma pry i vodu za bubinkem

dexonka
18. kvě 2010

luci: juuuu a mas je nekde na fotce??

bilejboxer
18. kvě 2010

Dex-já dneska říkala paní doktorce,že tam být po 3.fakt nemusím 😠 😠 😠 Ale problém vypít mi to nedělá,tak to nechávám být.
O víkendu jedeme do Prahy a konečně ukážu manželovi Muru 😎 tak jsem napnutá,co bude říkat.... 😉
V tom obchodě mají zrovna dost lepších a drahých kočárků...tak si ještě odnesu pochvalu,že je "levný" 😝 😝 😝 😝

dexonka
18. kvě 2010

boxi: hihi jdes na to sikovne,ja porad nevim mam dva favority ale mura to asi vyhraje teda........

bilejboxer
18. kvě 2010

Dex-já mám favorita jen jednoho...jedině ještě S 4(Ty asi taky,že..??),ale ani po něm nekoukám....hlavně manžel je prostě pro 4.kolku jako Mura 4,tak je to skoro jasné 😅
ale ještě pojedeme do Malvíka,tak abyhc se hrozila,co mu tam padne do oka 😨
se nedááám 😎

Něco pro pobavení....byla tu tchyně a chtěl objednta pro malou sedátko na wc...ta je ale vtipná 😀 😀 😀
tak jsem jí ři´íkala,že kdyby chtěla objednat plínky,tak OK,ale nejdřív ještě přijde nočník 😎 😎 😎 😎

lucielp
18. kvě 2010

Dexi fotečku nemám. Partner si bral foťák na Vranov tak jsem se raději smazala. Co kdyby je viděl. Jsou úplně jednoduché uplé na prsou a pak se rozšiřují. Korálky jsou na prskou, na příšku 3-4 založené a po levém boku malá výšivka až dolu. Vzadu jsou na zavazování a zatím jsem je měla zavázané až úplně u sebe, takže tam je doos místa.

lucielp
18. kvě 2010

Hoky koukám tu na bazárku na ta látkové líny. Nějak jsem to nepochopila. To se jako pere celé a je to jak bylo dřív??? Budete to některá používat???

bilejboxer
18. kvě 2010

Dex-já do látkovek nejdu,v tom mám jasno.Pračku mám ve spodní části baráku a odmítám lítat dvě patra tam a zpět,sušit..žehlit...jsem ochotna ušetřit kdekoliv,ale tohle nedám.Občas mám plné zuby prádla jen od manži,když mi dorazí domů den po dni od něčeho zašpiněný a já jen lítám prát...tak s miminkem toho budu mít tuplem plné zuby.
Známá si látkovky pořizovala+ nějaké bambusové plínky....investice je větší na začátku,ale pak už šetříš a tuplem pokud si necháš plínky na další dítko.Nebo to pak zase prodáš.
Do plínek můžeš dávat ještě nějakou "malinkou" na které třeba případný bobek odstraníš a pereš už jen plínku...nebo tak nějak.Záleží na každé ,co si zvolí.
Mají i nějaké schvrchňáčky "kalhotky látkové"...co do nich dáš ještě látkovku..no bude toho asi fakt moc. 😅 kdo se v tom má orientovat.
Já si pořídím koš na plínky papírové....

bilejboxer
18. kvě 2010

Dex-tady je ten koš,dělají více značek...nechci nový,koupím z aukra,vyjde na pár stovek použitý+si jen koupím náplně.

http://www.nunynek.cz/katalog/zbozi/koupani,-hy...

sofieanna
18. kvě 2010

ahoj, jak se mate? koukam, ze jsou tady novy nevesty 🙂 gratuluju!
Jinak dex doufam, ze se ta voda stahne ...je to hrozny..
ted jsem mela dva dny hroznou naladu.... mela jsem strasny myslenky..snad to odeslo ... 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru