II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

lucielp
21. kvě 2010

Teda simi ty jsi ale nákupčí. A s tou nemocenskou. Mě chodí přesně 14. tak to asi záleži jak kde 😉

simka01
21. kvě 2010

bilejboxer: ja mam take favorit Casualplay...co jsem zjistovala,tak 2010 kolekce ma byt vetsi a i otocne sezeni apod....druhy favorit je Jané 08-09...tak uvidime,co nam v tom Malviku padne do oka... 🙂

luci: vsechno bych dostavala darkem,tak jsme se doma dohodli,ze si to vyberu,at mame dle nasich predstav....moje maminka se vzdy trefi,u ni mi to nevadi,ale moje babicky to vidi trosku jinak,tak aby mely obe ulehcenou praci.... 🙂 a pravidelnou nemocenskou zavidim.....Luci,jak ted resis svatbicku,tak se hlavne neuzen....vse v klidu...budes maminkou..... 🙂

dexonka
21. kvě 2010

ahoj holky tak s tou svatbou a nemocenskou je to jasny ale kdyz ma clovek vychazky tak proc ne,jinak dle pravidel je musis dodrzovat.............
a ten kocarek casualplay,sportak vic nez nadherny ale korba jak pro panenky a ja potrebuju korbu na 7 mesicu ,ne jen na 4........

dexonka
21. kvě 2010

luci a ty nemas vychazky nebo co??

lucielp
21. kvě 2010

Dexi vycházky mám ale od 2-6 a obrad máme 11:30 pak focení a hostinu. Udkončím dřív neschopenku a vyberu si dovolenou abych na vše měla čas

dexonka
21. kvě 2010

a co to mas za blbce doktora,tak snad by to nejak udelat slo,proste staci kdyz ti na par dni da jinak vychazky..prece si kvuli tomu neudes brat dovcu atd................
ja taky mam neschopenku a vubec me to nezajima

simka01
21. kvě 2010

..vychazky....to je tema...nekdo ma v tehul omezene-zavidim neomezenym...ale myslim,ze pokud vylozene nemas jen cele tehul lezet,proc z nas delaji domaci vezne..v tehotenstvi mame prece byt na vzduchu,prochazky apod...
luci: neber si dovcu kvuli svatbe...jeste se ti bude hodit...pokud ji treb nemas omezenou na ten pracovni rok a musis ji dobrat....ale bud bych se domluvila s doktorem a nebo bych to normalne riskla....... 😒 🙂

dexonka
21. kvě 2010

tak tam jde o to ze nemuze stat u obradu kdyz ma byt zrovna doma,ale myslim ze kdyby ji dr.presunul vychazky tak je to ok,to ze by stejne nebyla doma ani pak nikoho zajimat uz nemusi🙂

weri1
21. kvě 2010

náš doktor když chceš jet na víkend pryč tak tě uvolní.

dexonka
21. kvě 2010

dneska jsme byli s pritelem na kosmetice,stravili jsme tam pul dne,to bylo žůžovy,chodila bych kazdej den klidne🙂

lucielp
21. kvě 2010

No je to složitý. Musím to ješte promyslet jak to udělat. Za týden po svatbě máme jet na chatu. A tam těžko budu dodržovat vycházky 🙂 . Nějak bude 😀
U nás začalo krásně svítit sluníčko 🙂 , ale pak jsem šla ven a je tam stejnej vítr jako předtím tak nic ☹

sofieanna
22. kvě 2010

Dobre rano, jak se mate? Ja jsem opet v praci...hruza. Vcera jsem koupila první vec pro mimi.. takovy krasny maly ponozky 😀 ale jsou fakt krasny...blbost, ale je to prvni vec 🙂
Jinak jak jste tady psaly o tom tvrdnuti bricha , co to presne znamena? Protoze se mi ted dvakrat po sobe vecer stalo, kdyz jsem si lehla, tak jsem neco citila v brise, jako kdyby se to roztahovalo a mela jsem ho hodne tvrdy to bricho, jiajk ho takle nemam, bylo to dvakrat po sobe ale jen vecer kdyz jsem si uz lehla, tak nevim ... 😖
Jinak s těma vycházkama je to fakt hrozny, ja budu od cervna pracovat jen vikendy a od cervence bych chtela jit na neschopenku, ale chci ty neomezeny, tak snad mi je da... 😕

dexonka
22. kvě 2010

dobre dopoledne,myslim ze ti co jsou v praci to dnes vyhrali🙂 stejne je pekne hnusne,tady prsi a litaji hromy,blesky.........vcera jsem si byla sednout s par prateli,ale nejak uz to neni pro me,takova pozdni doba🙂 tak jsem si to ani moc neuzila
pomalu uz se smiruju s tim ze nam na svatbe bude taky prset,bude to ohromny teda ☹
Sofiii: nic pro mimiska neni blbost,jsem rada ze jsi z ponozecek tak nadsena🙂

sofieanna
22. kvě 2010

dex, no tady je zase hezky 😖 takze ja jsem to teda opravdu vyhrala 🙂
Jsi brzo unavena? Ja kdybych mohla tak spim cely den 🙂 Treba bude zrovna hezky na svatbe ... uvidis.. jeste se nesmiruj, kdyztak Vam bude prset stesti 😉 jojo jsem nadsena.. jsou takovy maly hodne ... 🙂

dexonka
22. kvě 2010

sofiii: pres den unavena nejsem ale vstavam kazdej den v 7 a spat chodim nekdy v 11 a vcera jsem do 11 sedela v te restauraci,takze uz jsem se ani nebavila....
s tim pocasim promin,nejak me nenapadlo ze jsi "trochu" jinde"
jj na mimisky jsou nadherny veci,sice obcas premrsteny ceny,ale co se da delat...

sofieanna
22. kvě 2010

dex, tak to ja bych asi nezvladla kazdy den vstavat v 7h.... kdyz mam volno tak jsem schopna spat az do odpoledne, takze si musim davat budik, jinak se nevzbudim... a kdyz jdu do prace tak vstavam v 6h a prijdu domu kolem 20h a jsem tak hotova, ze dam sprchu najim se a spim 🙂
no fakt uzasny veci maj ... a byla jsem ve svete hracek ... no to bylo neco pro me... tech veci co maj ... krasny uzasny drahy .. ale tak co, stejne to koupim 🙂

sofieanna
22. kvě 2010

vcera jsem byla na thajskych masazich a ta thajka mi rekla ze budu mit holku, poznala to podle pupiku.... ze pry kdyz je vystouply tak je to kluk, a kdyz zalezly tak holka... ale ten pupik vylejza az ke konci tehotenstvi ne. ... .. ja tomu teda neverim ..

sofieanna
22. kvě 2010

to jsou oni 🙂

dexonka
22. kvě 2010

juuuu ty jsou krásne🙂
mne minule pupik vubec nevystoul a myslim ze ted asi taky nevystoupne🙂
no jsem zvedava copak budete mit🙂

sofieanna
22. kvě 2010

dex, takze ti nevystoupl a mela jsi kluka .....jezis ja doufam, ze mam tam kluka.... ale ja mam vzdycky tak na vsechno takovou smulu, ze bych se ani nedivila kdyby to byla holka 🙂 ale podle me tam opravdu je on ... 🙂

dexonka
22. kvě 2010

ja myslim ze to podle toho neni,proste nekomu vystoupne a nekomu ne🙂
pockej az to bude holka,se zasmeju.-))

sofieanna
22. kvě 2010

ja si taky myslim, ze to podle toho neni .... no ja vim ze se mi budes nejvic smat 🙂

dexonka
22. kvě 2010

ale neboj,budu se smat tajne 😀 😀 😀

sofieanna
22. kvě 2010

pockej uvidis ze je tam kluk .... 😎

weri1
22. kvě 2010

ahojte holky, já zatím vystouplej pupík nemám a čekám chlapečka
sofi: já do 4 měs. spala za chůze, bylo to hrozný, fakt únava strašná

sofieanna
22. kvě 2010

weri ahoj, dekuju ze nemas vystouply pupik a budes mit chlapecka 🙂 dava mi to nadeje 🙂 ale ja neverim tady na to co se povida, nebo podle toho jak mas tvarovany bricho atak ... jinak ja jsem taky hodne unavena .... 😔

weri1
22. kvě 2010

sofi ta únava tě přejde za chvilku.
já jse zvědavá co čekáš 😀 když tak budeš mít princeznu,budeš si ji čančat. 😀 proč chceš vůvec tak moc kluka?

sofieanna
22. kvě 2010

weri, ja nevim vzdycky jsem chtela mit kluka. ... fakt nevim proc..ale mam to tak nejak vysnene jak to vsechno bude a tak .. 🙂 tak bych to tak chtela..ale vim ze se na to nemuzu upinat, protoze kdyz to bude holka, tak nechci abych byla tak zklamana .. a kluci jdou vic na mamu ... 🙂 a ty jsi chtela kluka? nebo to bylo jedno?

petulinec
22. kvě 2010

sofieanna já jsem si taky moc přála chlapečka a mám ho,už má 3 pryč a je to čertík 1 třídy a za 13dní budu mít dalšího chlapečka :D

petulinec
22. kvě 2010

a propo je to různý u prvního jsem byla kočka,tvářičky jako dětská prdelka,krásný lesklý vlasy,pořád jsem měla dobrou náladu,bříško kulaté,s tím pupíkem nevím,ten můj byl zalezlej a te´d čekám druhého chlapečka a všechno je naopak,sem podrážděná,samej pupínek,bříško jak špičák,vlasy mi padaj,lámou se,hrůza,tak že musíš doufat podle toho co ti řekne doktor,nebo co se narodí,ale kluci jsou skvělí 😉 i když více zlobí 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru