II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

ttterysek
11. čer 2010

sofi:gratuluji k dalšímu klučíkovi mezi námi a můžeš pak sem hodit nějaké foto pupíku a jak nakoupíš oblečeníčko,my se rádi kouknem 😉

sofieanna
11. čer 2010

weri, dekuju ... ja mam taky teplo rada, zatim mi nevadi, tak uvidime 🙂 no ty uz to máš za par vid 🙂

sofieanna
11. čer 2010

ter, dekuju 🙂 no mame tady skoro samy kluky ze 🙂 jojo uricte sem hodim nejakou foto 🙂

weri1
11. čer 2010

@sofieanna já už to málem měla za pár před týdnem, ležela jsem na rizikovým 😀
tady někde na konikovi je holka-20 let-dvojčátka 11 měsíců a čeká další v září. Neumím si to představit

weri1
11. čer 2010

jdu si dát sprchu a na chvilku lehnout.

sofieanna
11. čer 2010

weri, fakt jo ..tak hlavne ze je to uz v poradku, jen at si tam jeste par tydnu pocka 🙂 , fakt jo ..no tak to si taky vubec neumim predstavit ....

ttterysek
11. čer 2010

já bych chtěla druhý dítko za 3 roky od narození prvního a nebo až pujde do 1. třídy,ale to se obávám,aby si třeba spolu později rozuměli ☹ a to že má dvojčátka a teď čeká dlaší...to myslíš jako že čeká další dvojčátka?nebo jako že čeká další dítě?ale i kdyby čekala jen jedno,tak je to teda odvaha... 😉

weri1
11. čer 2010

@sofieanna doktor se jen bál, tak mě poslal do porodky, otevřela jsem se na prst, měla jsem bolesti a CS mám 3-4.během týdne z 1. mám klidový režim, bohužel ☹
tak to my zůstaneme u jednoho ☹

sofieanna
11. čer 2010

mě by klidně stačilo jen jedno dítě 🙂 ale uvidíme jak to všechno bude..ale každopádně ta holčina je dobrá, když ve 20 zvládla dvojčata a ted čeká další dítě ...

sofieanna
11. čer 2010

weri, takže musíš být v klidku a ležet vid... ale to už vydržíš .. ještě chvíli a budeš mít malýho u sebe 🙂

weri1
11. čer 2010

jedno. ale při tak malých miminkách další, vždyť si je ani neužije
my jsme s bráchou o 6 let a v poho. ale já kdybych měla druhý tak za tři roky bych otěhotněla

sofieanna
11. čer 2010

to je pravda no ..taky bych je nechtěla mít tak rychle za sebou ...nejlepsi jsou to ty tri roky.. ale ted docela slysim hodne pripadu kdy je maj maminky treba po 20 letech .. 🙂 to bych uz asi nechtela ..

weri1
11. čer 2010

sofi: ty jsi byla na velkým utz?

sofieanna
11. čer 2010

weri, velky to znamena co? 🙂 moc se v tom nevyznám ...normalně to 3D jak je..

weri1
11. čer 2010

nene dělá se ve 20-22 týdnu a řeknou ti i váhu a jestli mimi je v pořádku, jestli nemá nějaký vývojový vady

sofieanna
11. čer 2010

weri, jojo tak na tom jsem byla dnes 🙂 mimi ma 360gramu .. a je v poradku 🙂 akorat mi sestra predepsala zelezo ..

weri1
11. čer 2010

tak to je hezký, moje mimi mělo před dvěma týdny 2100g 😀 no trošku větší na ten týden

sofieanna
11. čer 2010

no to jo .. 🙂 no má se dobře u tebe ....

weri1
11. čer 2010

@sofieanna a už sis zvykla na to že budeš mit miminko?

dexonka
11. čer 2010

ahoj holky,jaky ste mely dnes den,my byli cely den u bazenu,ted jsme se vratili,takze uplne super,doufam ze zitra to zopakneme..
ohledne toho monitoru,mi porizovat budeme,ale nebudeme kupovat,jen pujcovat,u nas v porodce.....mymu sousedovi tak umrel mimisek tak spis asi proto.................

weri1
11. čer 2010

@dexonka zítra má být 24 a polojasno místy déšť

dexonka
11. čer 2010

@weri1 no uz to ctu akorat ze u nas ma byt 32 ale bourky☹ a u vas 28.......hmm to asi bazenek nebude:-/

elfka11
11. čer 2010

Ahojky,tak v práci děěěěs jako ve výhni. 😀 Jejda závidím bazen 😉
Sofi:Tak to je fajn,kluka sis moooc přála,ne? 🙂 🙂

dexonka
11. čer 2010

elf: ty si jeste porad v praci,no nezavidim:-/

simka01
11. čer 2010

sofi: blahopreji ke klucikovi !!!!! fakt jsme tu prevaha kluku 🙂 ...v klidku nakupuj a hazej fotecky....a kdyz nebudes vedet co,dej jen na seznam vybavicka pro miminka ,ci neco podobneho a vyjede ti nekolik stranek,kde maji takovy seznamy...je to jen pro info..moc se tim neridim...mam i veci navic nebo neco nemam vubec....
bazen.........mne ceka neco podobneho zitra u rodicu na chate.....ale snad uz takove vedro nebude... 😖 vedro miluji,ale u more...tam je lepsi vlhci vzduch...tady to stoji a pari.....

elfka11
11. čer 2010

Dex:Chodím si jen nárazově,jsem kadeřnice,ale dnes to byla síííííla.To ty ses měla bájo 😀 ,a zítra má být u nás 24 a pod mrakem 😒

dexonka
11. čer 2010

byt kadernice je fajne,kdyz si jdes kdy chces,ale ty zada bych bolavy mit nechtela☹

elfka11
11. čer 2010

Tak to je pravda,to nechtěj a ty nožky taky nic mooooc ☹ Ale jinak práci mám nejradši 😉

dexonka
11. čer 2010

ale asi by me to bavilo,i kdyz ja bych byla hodne leva,jsem si rikala ze i kosmeticka muze byt fajne

elfka11
11. čer 2010

JJJ taky si myslím,zajímavá práce,a ty jsi sestra???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru