II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
12. kvě 2010

Emi:Jo jo asvetřík super 🙂 🙂 A u tebe ti naznačili pohlaví??

dexonka
12. kvě 2010

weri: no ty si dokonala proste...mas vsechno🙂)
ja s tou manii zacnu az pozdeji,ted porad resit tu svatbu,takze budu rada az se budu venovat jen mimiskovi............
tyyy jo vylezl oskar,to neni mozne...

weri1
12. kvě 2010

košilky bavlněné s dlouhým rukávkem a na zapínaní a na patentek na boku,klasicý zavazování jsem nechtěla,podívej se do alba tam jsou i kabátky i košilky
dex: bude to bráchova parťačka,já jsem od bráchy o 6 let a všude mě tahal sebou a nedej bože když někdo byl na mě zlej a zůstalo mu to do dospělosti

dexonka
12. kvě 2010

weri: fakt? ja se prave bojim aby si rozumeli spolu...
hned mrknu na fotecky

emispheare
12. kvě 2010

Elfi - nene, to si jen já žiju v představě 😀
Dex - tak svatbou sem žila strašně dlouho, pak to stejnak bylo jinak ,... a říkala jsem si, tolik starostí , kvůli půl hodině - spíš pak to běhání po úřadech 😀 😀 😀 😀 😀
Weri - jdu to nastudovat 🙂

emispheare
12. kvě 2010

Weri - ahá, tak tomuhle já říkám tričko 😀 😀 😀 😀

dexonka
12. kvě 2010

weri: jj maji pekne resene zapinani,je to hezke🙂
do klasicke zavinovacky urco nepujdu,ty volanky me tam desi🙂)))))

emispheare
12. kvě 2010

Dex - i mě 😀

weri1
12. kvě 2010

ale v obchodech to píšou jako košilky tak bacha 😀
dex: opravdu jse měla s brachou takovej vztah

elfka11
12. kvě 2010

Přesně tak do klasiky taky nejdu 🙂

weri1
12. kvě 2010

klasickou zavinku budu používat na spaní 🙂

elfka11
12. kvě 2010

Dex:To bude brácha ochranitel 🙂 Ale kamarádka ted čeká mimi a její dcera má 6 let a je celkem boj o mimi nechce slyšet a vůbec o klukách jako sourozencích.

dexonka
12. kvě 2010

jj holky ted s tema modernima kocarkama to nevypada ani dobre ty zavinovacky klasicky,ale nekdo to tam ma....
jako ony maji sve kouzlo,ale to je tak vse,ale zase se daji dobre utahovat🙂)

dexonka
12. kvě 2010

elf: jak si pokrocila v uzdravovani,ja kaslu a smrkam zeleny cosi,tak jsem zvedava na ten caj s medem 😀 😀 😀 😀

emispheare
12. kvě 2010

Weri - kde si nakupovala na netu ? Já přes net hodně nakupuju taky,... mám spoustu věcí z aukra,... vím, že jsem tady četla něco o batolátku, ale nejsem si jistá.. 😅

weri1
12. kvě 2010

batolátko nedoporučuji,věčně něco nemají
já nakupovala nový věci na kojenecke-obleceni.eu
a zánovní na mimibazar a tady na konikovi na bazarku

emispheare
12. kvě 2010

děkuju, jdu čumákovat 😀 😀 😀 😀 sice se mi to už doma nikam nevejde,.. .ale když já z toho mám takovou radost 😀

dexonka
12. kvě 2010

skoda ze tahle diskuze nejde zamknout,clovek tu pak nemuze psat vsechno

emispheare
12. kvě 2010

nejde? Já myslela, že zamnkout jdou všechny,..

dexonka
12. kvě 2010

nene to by se musela udelat diskuze nova....teda aspon myslim

emispheare
12. kvě 2010

aha

ttterysek
12. kvě 2010

tak už sem víás konečně dočetla... 😀 u nás prší,tak jsem dnes zalezlá doma ☹ ale aspoň nebudu od vás pozadu.Já mám koupený 2 rychlozavinovačky a jednu rychlozavinku s těma krajkama,ale je to taky rychlovka...jinak taky nejsem na ty klasiky a košilky mám čistě bílé na zavazování je 2 a ty si vezmu asi do porodnice,i když tam asi miminku oblečení pujčují,že?jo a když ste byly u toho jestli holka nebo kluk,tak si představte,že můj přítel chce holku,prý aby se s ní mohl chlubit,jaká je to princezna a jak je krásná a aby ji on mohl strojit... 😀 😀 😀 no nevím,kdo bude naše dítko častěji oblíkat a česat...ale on má zase dobrý zkušenosti,protože má o hodně mladšího brášku,on má teprve 2 roky,takže vím,že se o dítko postará pěkně 🙂 i když to přebalování mu nevonělo...málem se chudák pozvracel 😀

ttterysek
12. kvě 2010

budete kupovat spací pytel?Já mám jeden poděděný,ale to je na mrňouska až tak od 6 měsíců nahoru,ale včra jsme dostaly nádherný spací pytel do 6 měsíců a ten je tak rozkošný.Jen ho blejsknu a dám si ho do fotek 😉

emispheare
12. kvě 2010

o spacím pytli sem zatím nepřemýšela,.. - ale asi je to praktický 🙂
asi úplně blbej dotaz - musí se do kočárku dávat ještě nějaká matrace?

simka01
12. kvě 2010

ahoj mamky...tak mame po doktorovi.......jsme v poradku...pribrali jsme 10 deka...trochu lita tlak,ale vse jinak v poradku....do 3 tydnu jdeme na testiky,kdy se vezme krev,vypije tekutina,2 hodiny se ceka a potom se to opakuje....pry je to blevajs..tak mi to vysvetlila sestricka-tehotenska cukrovka....jinak vse v poho ,az na dychani,tak jedeme do Plzne na plicni....a to jsem si myslela,ze se to zlepsi....

dexonka
12. kvě 2010

sim: jj OGTT,da se to prezit🙂
ja myslela ze ty jsi pribrala deset deka,pak mi to doslo🙂
jinak gratuluju,to jsou vzdy supr zpravicky
co mate s dychanim

emispheare
12. kvě 2010

Simi - tak to jsou pozitivní zprávy 🙂 máš nízkej tlak?

dexonka
12. kvě 2010

spaci pytel je fajn ale ne pokud uz si umi mimisek stoupnout,to jsou pak pady,ale ja ho poprve nemela takze jinak nemam zkusenosti......
tery jsem zvedava copak budete mit za mimiska🙂))

weri1
12. kvě 2010

emi: nemusí já tam budu dávat ale asi prostěradlo určené do kočárku

weri1
12. kvě 2010

simka ten nápoj není tak hroznej,je to jen sladký a na lačno mě to dělalo zle a pak že jsem dvě hodiny nesměla jíst ani pít,ale ta chuť byla v pohodě

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru