II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

sofieanna
15. kvě 2010

holky nedeste me... ☹ ja fakt nechci holku ...
sim, ale ja mam sladky rada hodne, i pred tehu takze podle tady toho bych to nesoudila...
me rekl doktor, ze tam vidi neco mezi nohoma, ze to na kluka vypada...ale jiste se to dozvim asi az za ten mesic..to nevydrzim ...

dexonka
15. kvě 2010

sim to ti pujde jen do briska,uvidis,pak porodis a nikde nic...............

dexonka
15. kvě 2010

sofii: no ono tam mezi tema nozkama dycky neco je 😀D vtipek🙂

ttterysek
15. kvě 2010

sofi,já jsem kafé přestala pít hned,jak jsem se dozvěděla,že jsem těhu a s kolou...no to by si vůbec pít neměla,to má taky dost kofeinu.Já si místo normální kávy dopřávám bezkofeinový,sice to není ono,ale dává mi to ten pocit,že je... 😀 jinak teda v 11.tt přibrat 11 kg,to si ani neumím představit,ta snad ani nejedla za 2,ale za 10... 😕 hele,je možný abych ty pohyby občas i viděla?Zdálo se mi včera večer,že se mi bříško pohlo,když sem cítila pohyb v něm. 😉

simka01
15. kvě 2010

dex: ja se vzdy babskym radam culila....ale jsem priklad uplne vseho.........brisko mensi...jen dole vypoukle....plet bez bedarku 🙂 a pry krasnim....je je...to se krasne posloucha....svagrova cekala druheho kluka a od prvniho dne jedla sladke na kila...

sofieanna
15. kvě 2010

dex, ja vim 🙂 ale neco delsiho tam bylo ... 🙂 ted nad tim hodne premyslim, kvulli VAM 🙂 🙂 ......

simka01
15. kvě 2010

tttery: urcite....mne se kilikrat take hybe...jak kdyz tam lita ze strany na stranu....vcera mi zrovna kamaradka psala,ze si mam pohyby uzivat,ze mi to pak bude chybet....ale ze budu citit pohyby a kopance jine....uz na prebalovaku....ja se smala ...ale je to tak...

sofieanna
15. kvě 2010

ja neverim tem povidackam .....ale ja chci klukaa..... pomoc... nejradsi bych se do toho bricha nejak podivala.....nebo pujdu k jinymu doktorovi, nevydrzim to mesic....
ter, ja vim, ja uz nepiju tak moc ji, ale trochu a kafe muzes, jedno slabsi denne neublizi...

eliska_v
15. kvě 2010

sofi: vidíš a já chtěla zase holčičku a čekáme kluka 😀 😀

dexonka
15. kvě 2010

sofii: kdyz na tom budes premyslet tak to uz stejne neovlivnil,max.nadas partnerovi co ti to poslal za gen.info:-))

ja piju i colu i kavu,nikde neni napsany ze to nesmis,jen to nesmis lit po litrech a kombinovat......jinak je jasny ze tvrdej alkohol atd si nedavam,ale maly cerny pivko se doporucuje........

sim: az porodis tak te bude kazdej obvinovat zes urco nebyla ani tehotna🙂)

ttterysek
15. kvě 2010

no,tak podle babských rad teda já budu mít holku,protože mám po obličeji samý beďary a ani nejdou zlikvidovat,já na ně trpěla jen na základce asi v 7.třídě,ale pak jsem měla pleť hladkou jako dětskou prdelku...i když jsem nebrala anťáky.no ale s takovou pověrou,že se nemá předčasně kupovat kočárek,tak na to nevěřím.Kdybych tomu věřila,tak první procházku bych s mimi udělala asi až po měsíci,protože budu mít kočárek z internetu a tam je 2 týdny dodací lhůta... 🙂 takže na takový pověry já nejsem.ono se i říká,že čím míň těhulka zvrací,tak tím spíš je to holka...švagrová zvracela až skoro do 6. měsíce a stejně má holku...no a já jsem nezvracela vůbec,tak uvidíme 😀 😀 😀 tatínek chce ale holčičku 🙂

simka01
15. kvě 2010

sofi: hele,ja tam taky videla pindika,kdyz to doktor jeste nevidel.....prala jsem si ho...tak jsem to tak mela.....a kafe jedno muzes urcite...hlavne,kdyz ma nekdo nizky tlak......a sofi: hlavne at je mimi v poradku, i kdyby to byla holcicka....ja chtela kluka,ale do posledni chvile jsem si myslela,ze to bude holka...podle babi.....preji ti prcka s pindikem.. 🙂

sofieanna
15. kvě 2010

eli, no me rekl doktor, ze to vypada na kluka.. ale vypada.. ja chci aby rekl je to kluk .. tak doufam ze to bude 🙂 ... a jak jsi se s tim smirila?

eliska_v
15. kvě 2010

sofi: Tak když jsem tam viděla toho pindíka a dr. zatím nic neříkal, tak furt ve mně byla malá naděje na holčičku 😀 😀 Ale pak se na mě podíval a říká asi vidíte sama, že??!! 😀 😀 😅 takjsem jenom řekla...jj, to nejde přehlednout!! tak jsme se oba smáli a manžel taky 😀 😀 😀
Tak to víš, že první dětátko jsem si vždycky přála holčičku, ale pro mě je hlavní, že je malej zdravej!! 😵 😵 A už teď se na něj strašně moc těším! 😵

ttterysek
15. kvě 2010

tak já kolu ani normálně nepiju...ale pivo,to mám moc ráda a vím,že i lékaři doporučují 2dcl piva deně 😉 že je to zdravý,to samý jako občasné pití vínka...na krvinky,ale nesmí se pochopitelně vypít sedmička za večer 😀

simka01
15. kvě 2010

dex: mamka pribrala 7-8 kilo a 9 nechala v nemocnici a potom to slo dolu.....ja ze zacatku si zvykala na neco-tam- dole....brisko myslim....ale ted jsem rada a pysne ho nosim....nechci byt koule ,ale patri to k tomu...ze?

sofieanna
15. kvě 2010

ter, ja nezvracela ani jednou, tak doufam, ze to je kluk 🙂
sim, ja vim, ze nejdulezitejsi je zdravi dite....ale doufam, ze zdravi kluk....doktor mi to rikal ve 13+3 a fakt tam neco mel....a bylo to videt hezky, tak nevim jestli uz tak brzo to jde hezky videt...sim a v kolikatym jsi ho videla???

eliska_v
15. kvě 2010

sof: Já jsem zvracela do 4 měsíce... 😀 😀

dexonka
15. kvě 2010

myslim ze at clovek udela co chce tak stejne se tomu pribirani nebo nepribirani nezabrani
ja si vzdycky rikam ze tehu je jediny obdobi kdy moc clovek nemusi resit jak na tom s vahou je🙂
nemyslim teda ty extremy kdy priberes 30 kilo,to uz se asi neciti dobre nikdo🙂)))

simka01
15. kvě 2010

eli: nam take oznamili...tohle se neda prehlednout......a to jsem do posledni chvile myslela,ze to bude holka...ja totiz jedla hodne palive a kysele a to se vzdycky ukazalo mensim bedarkem na obliceji....no a ja myslela,ze je to podle pover,ze holcicka ubira na krase....takze o to vetsi prekvapeni.....ale kdyz to vezmu...miminko je zazrak,kdyz vidim,kolik holek kolem me nemuze mit miminko.....bylo mi jedno pohlavi...jen jsem se modlila,at je vse v poradku......

tttery: pivo mi zacalo chutnat.....nepiju ho kazdy den...ale zacalo.....je to potom dobry i na tvorbu mlicka....

sofieanna
15. kvě 2010

el, a v kolikatym jsi byla kdyz jsi ho videla? ja jsem ho tam taky videla, i doktor.. 🙂 taksnad bude... jojo nejdulezitejsi je aby bylo zdrave
ter, ja colu miluju, nemohla bych bez ni zit 😀 ale pivo nesnasim 🙂
sim,taky bych chtela pribrat jen 8 kg a treba 10kg tam nechat.... 🙂 mas krasny brisko ....

simka01
15. kvě 2010

sofi: poprve jsem si to myslela kolem tydne 15.....ale podle doktora to byl mocovy mechyr....prcek se ukazal az nedavno...napinal....

weri1
15. kvě 2010

dobré ránko
tak teda hledím co tu píšete?
není jedno jestli je to kluk nebo holka? hlavně ať má vše na svém místě a ať je zdravý ne????!!!mě to bylo jedno co to bude
já ujíždím na sladkým a čekáme kluka
jinak já jsem do 20 týdne přibrala 3 kila pak už to jelo,co měsíc to 4 kila navíc,teď mám asi 13 kilo. prej se to od 33 týdne zastavuje jsem včera četla
jinak ty týdny že se neshodují je normální-pdle utz samozřejmě,podle MS jsou daný
a stěma striema,když nemáš elastickou kůži,tak ti nepomůže ani mazání ☹

dexonka
15. kvě 2010

s tim ubiranim na krase se to rika proto ze u holcicek se produkuje vic hormonu ktery muze zpusobovat hnede flicky ktere po porodu zase mizi..............

eliska_v
15. kvě 2010

sof: Byla jsem v 19tt na 3D a tam to bylo vidět se vší parádou 😀 😀
A te´d na tom velkém UTZ taky 😀 😵
simka: No jo...Budeme mít pořádné chlapáky 😀 😵

weri1
15. kvě 2010

u nás na diskusi jedné holčině řekli že je to holka a na velkým utz ji řekli,že je to kluk. mě to řekli až na tom velkým utz

eliska_v
15. kvě 2010

weri: to víš že to je jedno! Jen jsem si vždycky přála první dítko holčičku... 😉
Ale hlavní a to jsem už psala, že jsou miminka zdravá 😵

weri1
15. kvě 2010

dex:moje máma byla prý strašně pěkná v těhotenství a narodila se ji segra

dexonka
15. kvě 2010

weri: tak nekdo to tak proste ma ze chce vice chlapecka nebo holcicku,to je normalni,myslim ze tu nejde o zadny extremy tak jako na te diskuzi s pohlavim..proste v neco doufaji vic a v neco mene....
mne osobne to je jedno,ale ted jsem za holcicku rada ze to bude zase uplne jine nez s adamkem....

weri1
15. kvě 2010

sofi:snad tu kolu nepiješ po litrech 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru