II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
15. kvě 2010

Simka:Tak to jsi o fousek,já mám 160cm 😉 Šikovný přítel

simka01
15. kvě 2010

.....elfi: jo,jo....nase prochazky vypadaji komicky romanticky roztomile....rika mi,ze miminko ceka miminko...odjizdi...a ahoj deti moje.... 🙂
a s tou dovolenou....at to bude jak bude ....kdyz zdravi da,tak pojedeme....to se budeme i brat,takze by se to i hodilo....a hlavne s prckem...nemuzu se prcka dockat....holky.

weri1
15. kvě 2010

sim: to je hezký...ahoj děti, jéééé vy jste malinké,já mám 177 cm 😀

simka01
15. kvě 2010

ps: co je male...je roztomile.... 😎 😀

simka01
15. kvě 2010

holky....mam jedno cd nekde z dovolene...tam stojim vedle pritele...az ho najdu ,tak vam ukazu fotku....

weri1
15. kvě 2010

sim: jen se ukažte 🙂

elfka11
15. kvě 2010

JJJ ukaž nám fotku,já mám teda celkem malého manžela,ale k sobě v pohodě 🙂

weri1
15. kvě 2010

my jsme s manželem od sebe o 4 cm

simka01
15. kvě 2010

holky,jak sem vlozim fotku,abych ji nemusela davat do alba,ale jen pod text?

elfka11
15. kvě 2010

Jasan,dej jí jak chceš 🙂

simka01
15. kvě 2010

ja a pritel...predloni na dovolene a ten drobecek je nove zlato v rodine...bratranec naseho Stanika...

weri1
15. kvě 2010

moc hezkej pár opravdu

elfka11
15. kvě 2010

Tak to jsi změnila barvu vlasů radikálně,jinak moc sluší a je velkej přítel 🙂

weri1
15. kvě 2010

a malej je sladkej

weri1
15. kvě 2010

já bych taky chtěla nějakou změnu vlasů,ale bojím se

simka01
15. kvě 2010

dekuji moc .......jo a mam podpatky...mega vysoke....taky se pekne borily do te travy...ale co bych nevytrpela pro par centimetru...ze? holky,jdu delat veceri...vraci se nam tatka...tak pa pa

elfi: ted jsem blondata a vlasy mi dorostly. pod lopatky ..ale aktual foto nemam ☹

weri1
15. kvě 2010

já jdu žehlit

elfka11
15. kvě 2010

Simka:Taky jsme ted dovařili.ale máš aktualní,dej do alba bříško i s obličejem 🙂
Weri:Jéééé žehlení nééé 😀

sofieanna
15. kvě 2010

sim, jste krasny par... fakt... 🙂 ja mam 170 a pritel 187, tak akorat.. ale opravdu vam to moc slusi, na vysce vubec nezalezi!!
jinak ja o tom mluvim s pritelem .. ale hodne je to proste jen ve me a nikdo mi nepomuze jen ja sama ...a vim ze se to zlepsi az bude to maly na svete, urcite zmenim pohled na hodne veci...pritel se na to maly tesi a ja taky. akorat potrebuju na to vsechno vic casu .... ale nechci abyste si tady myslely, ze jsem nejaka hrozna nebo tak, nebo ze nebudu dobra mama..... ☹

emispheare
16. kvě 2010

Krásné dobré ráno holky,
teda, vy jste pisatelky 🙂

Sofie - já jsem na tom byla podobně,.. o děťátku jsme mluvili, věděla jsem , že to jednou přijde,... i když jsem si říkala, že na to mám ještě dost času a to si myslím stále,... těhotenství jsem odhalila až na konci druhého měsíce - do té doby jsem si vesele pila, kouřila atd.... začala jsem se s tím srovnávat až cca ve 4 měsíci,... kouřit jsem přestala po nějaký době,... a te´d si to blbec vyčítám,.. ale co už můžeš,.. doktor, sestřička a moje okolí bylo v šoku - neměla jsem vůbec žádnou radost,.. no a teď ? Sice ještě nejsem ve fázi, kdy bych to vyhlašovala na potkání - ví to jen pár lidí , ale na prcka už se moc těšim,.. nakoupila sem pár hadříků a zlomilo se to,...

no a sem moc šikovná - v týdnu dávali nějak vizitu - s rozštěpama a co myslíte? No počkala jsem si, koukala a teď se mi o tom zdá,.. fakt si říkám,.. inteligence kapajícího kohoutku 😀 😀 😀 😀 😀

holky potřebuju poradit , mám strašný problémy s trávením,.. už nevím, co mám dělat,... lactalusa už mi moc nezabírá,.. leda bych vypila celou lahvičku, aby to na mě mělo účinek,... kefíry, zakysaný věci nic,... nemáte nějakej typ? Jsem přístupná čemukoliv 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ttterysek
16. kvě 2010

Dobré,zase zatažené ráno... 😒
já když jsem nemohla jít na wc,tak sem si dala zakysaný zelí a zapila ho mlíkem...mě to pomohlo a šla jsem tak za 2 hodinky 😉 můžeš to zkusit,ale neříkám,že ti to na 100% pomůže a nebo moje mamka jí bílý jogurt nebo ten kefír a nastrouhá si do něho salátovou okurku,to taky můžeš zkusit,sice je to zajímavá kombinace,ale to taky pomáhá 😀 já už takový problémy nemám.Každý den vypiju 2 dcl mlíka a chodím normálně 🙂 zato mě ale začala dost pálit žáha 😖

dexonka
16. kvě 2010

ahojik holky,teda vy ste toho napsaly🙂

sim: ste krasny parecek,ses takovy Kuratko schovany pod kridylkem🙂)

weri: to kojeni je rok optimalni,stejne pak clovek koji uz tak jednou denne,ja kojila rok a pul ale pak jsem byla rada ze jsem to skoncila,prece jen te to dost omezuje v mnoha vecech..

emis:jeste je dobry citron nebo pomeranc vymackany v teple vode vypity na lacno,nebo vlaknina v pracku treba,merunky atd

dexonka
16. kvě 2010

u nas docela prsi,jsem si vcera rikala jak posedime na zahrade atd a byla takova zima ze jsme nakonec zapadli do whirpoolky.................

ttterysek
16. kvě 2010

no u nás včera dopoledne vysvitlo sluníčko,ale byla zima jak kdyby byl únor...tak sme včera taky nikam nešly ☹ a dnes..to je to samý v bledě modrým 😢

emispheare
16. kvě 2010

děkuju, zelí neprojde, tam je kmín - poslední dobou mi hodně vadí 😒 jé jogurt s okurkou,... tak si dělám zaziky 🙂 vše vyzkoušim, klidně i v kombinaci 😀 😀 😀 😀 ať to má ten správnej efekt 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no já ráno jela do práce a bylo 7 stupňů - fuj, zima - na půlku května slušný,... 😒

dexonka
16. kvě 2010

emi: do prace v nedeli?? jj to pocasi je hodne mazec...

ttterysek
16. kvě 2010

já si vůbec takovej květen nepamatuju.minulý rok 30°C ve stínu,lidi chodily skoro nazí a teď???pomalu v zimních bundách ☹ nechci,aby bylo nějak hrozný vedro,ale kdyby bylo teplo,že by se dalo chodit na procházky,tak by to bylo fajn...ale tohle akorát člověka uspává... 😔
emis:v některým kysaným zelí kmín není,ale to se musíš vždy kouknout...já dělala minulý týden knedlo zelo vepřo a v zelí kmín nebyl vůbec,tak jsem ho tam musela dát až při vaření 🙂 tak přeji pěkný pořízení... 😉 snad ti něco pomůže...

sofieanna
16. kvě 2010

Dobre rano...emis, ja jsem se to taky dozvedela pozdeji a taky jsem normalne pila a tak.. snad to nebude vadit 😒 ale urcite se s tim srovname ... a bude to dobry, ja uz se taky tesim na nej .. hlavne kdyz ted uz se trochu hybe v brise, tak je to lepsi 🙂

jinak jako ja jsem taky v praci .. opet az do 19h .... 😔 uz fakt nemuzu .. dneska jsem byla sama na 150 odjezdu...hruza... uplne me znicili ... ☹ sla bych spat....

emispheare
16. kvě 2010

dex - no jo , směny 😒 - dneska zaskakuju za kolegyňku - musela jet na školení - tak tu budu jen do 15:00, ale i tak sem musela vstát,... a dneska to byl první den, co jsem se vůbec nevyspala,... nevim jestli prcek dělal kraviny, či co,... nebo tím záchodem,...
tery - kouknu, doma ho mám pár sklenic, tak snad budu mít štěstí 🙂 no na prochajdu můžeš, ale fakt je to na zimní bundu ☹

dexonka
16. kvě 2010

sofii: to vis ze to nevadi,hlavni je nepokracovat,praci ti v zadnem pripade nezavidim,ses tam vic jak doma🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru