II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
15. čer 2010

Dobré ránko 😀 S tím spaním přímo děs běs,nevím jak si mám lehnout aby malá neprotestovala pořád se šponuje v tom bříšku. 🙂 A o délce spaní už vůbec nemluvím,aspoň jeden den se pořádně vyspat ☹

sofieanna
15. čer 2010

Dobré ráno, taky ted snídám 🙂 dneska jdu k té doktorce se domluvit na tom porodu, tak snad to vyjde ....dneska jsem zase ja skoro nespala , protoze jsem furt chodila v noci na wc, pritom jsem ani moc nepila.... 😖

kamikadze
15. čer 2010

Vidim, ze si ten spanek vylozene uzivame, vsechny... a bude hur asi, co?

Jak jste daleko s vybavickou? Ja jsem si vcera vyjela seznam, kupuju takovy ty veci jako nuzky na nehticky,hrebinek na vlasy (co se neztrati a nezkazi) a chci si projet obleceni, at nekupuju zbytecne kraviny. Vcera jsem si dokonce poridila jednorazove prsni vlozky.. to je asi muj vrchol v priprave.
Pro kocarek pojedeme v sobotu.... tak jeste postylku a autosedacku.

sofieanna
15. čer 2010

kami, urcite bude hur 🙂
tak ja mam jen ponozky 😀 ale tak mam jeste cas.. a hlavne budeme kupovat az budeme bydlet, zitra jdu nakupovat tak se podivam asi na neco... 🙂

sofieanna
15. čer 2010

kami, ted jsem koukala na tvy fota, budes mit krasnej kocarek.. jo a kde jsi sehnala to body I love mum ??? furt to nekde vidim a jeste jsem to nikde nevidela a jeste bych chtela i love dad .... 🙂 videla jsem i ponozky s tim .. 😀

sofieanna
15. čer 2010

aha ... tak ted jsem si vsimla ze to je z H&M ... 😀

kamikadze
15. čer 2010

Sofieanna - bodicko je z HM a tusim, ze tam meli jenom pro milovníky maminek.... určitě někde na netu se dá sehnat.
Na kočár se moc těším, jedeme pro něj v sobotu 🙂

simka01
15. čer 2010

...já snídám pozdě,pač jsem opět večer dlabala melouna,celou noc procestovala čůráním na WC...poslední bylo v 8 ráno a potom jsem konečně chvíli klimbla....jinak se spaním také pěkný...přesně..jeden bok můžu,na druhým malý protestuje...ale co bych pro drobečka neudělala....
...jinak holky,kočárek dnes vezeme od mých rodičů k přítelovo rodičům...čili k mé tchýni....tak na mě myslete večer...teď si vůbec nedokážu představit,proč,jak apod....

kamikadze
15. čer 2010

Tak prý v CA,... stazeno z jine diskuze na netu a neni to tak stara informace
26.09.05 10:10
tričká majú aj v C&A s nápismi " I love /tam je srdiečko/ DAD" alebo „I srdiečko MUM“ ;o)))
dúfam, že je to zrozumitelne napísané ;o)

Kamaradovi se ted po holce narodil kluk, tak rikal, ze mu koupi maskacove dupacky, docela by mne zajimalo jestli je sehna.....

sofieanna
15. čer 2010

kami, dekujiiii hned zitra tam pujdu 🙂 tak ted se da sehnat hodne veci, nekdy koukam co vsechno pro ty maly maj 🙂
sim, tak to ja kdybych vecer jedla melouna, tak na tom wc muzu spat 🙂 urcite budeme myslet 🙂

kamikadze
15. čer 2010

Sofie - jak tak nato koukam, tak ten prispevek je 5 let stary, temer... ☹ Ale treba je budou mit, uvidis.
Hlavne jsou to overalky, coz mi prijde pohodlnejsi na oblikani nez klasicke bodicka s zapinanim na rameni.

sofieanna
15. čer 2010

kami, no jo .. tam je 05, to nevadi, myslim, ze by to meli nekde mit....uvidime....to je urcite lepsi , jednodussi jak pro nas tak pro mimi 🙂

weri1
15. čer 2010

dobré ráno,
i love dad mají chtěla jsem je kupovat. ale zdá se mi že v HM, nevím
s tím spaním mi ani nemluvte. vždycky mě tak bolí břicho, že nevím co s tím.

weri1
15. čer 2010

já magnesium nebrala a teď mi doktorka řekla, že už je pozdě, že nemá smysl mi je dávat 😀

simka01
15. čer 2010

holky,zkuste přes net...já si teď nedávno objednala body "miluji taťku"....jen už nevím,kde.. zkuste toto:
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsList&iPage=...

weri1
15. čer 2010

bože já se toho porodu bojím čím dál víc. už ať to je za mnou ☹
vůbec se necítím dobře, všechno mě bolí, nic mě nebaví

simka01
15. čer 2010

@weri1 já na tebe furt myslím....taky si říkám,že jak se to blíží,je to furt horší...ale zvládneš to...a pak si řekneš,že to vše za to stálo...weri,budeš chtít epidural?

kamikadze
15. čer 2010

Sim - no pekny, ale jedno bodicko za 259 Kc.. ja vcera udelala nakup v sekaci a za 270 Ká máme čepičku a troje dupacky...
To moje bodicko s napisem stalo tusim 300 Kc a byly tam dve.

weri1
15. čer 2010

holky v tom HM je určitě, jsem se na něho dívala
@simka01 do papíru jsem vyplnila, že ho nechci, nemám v to moc důvěru, protože se bojím, že se píchá k páteři, ale ptala jsem se, že kdyby náhodou se rozhodla, že ho chci, tak mi ho dají, že to podepíšu až tam. tak asi tak. pak jsem musela vyplnit i papíry, jestli chci studenty u všeho, to jsem napsala taky NE 😅

kamikadze
15. čer 2010

Weri1 - ty rodis jako ja, v Podoli, co? O studenty taky nestoji, s epiduralem zatim nevim... to se tezko rozhoduje prvorodicce, kdyz nevi co ji ceka, co?

sofieanna
15. čer 2010

sim, je to je super stranka, tam toho maj 🙂
weri, ja si teda dneska koupim to magnesko, a uvidim..... no jako vubec se ti nedivim.... uz to mas fakt za chvilicku, ale proste prijde to a musi se to zvladnout prece 🙂 a pak nam tady budes psat ze to mas uz za sebou a ze mas malyho doma a je vam dobre a my se tady budeme furt bat 🙂
ja nechapu proc to tehotenstvi nemuze trvat treba jen 20 tydnu, proc je to tak dlouhy 😀

weri1
15. čer 2010

@kamikadze jo jo v Podolí.S tím epidurálem jsem napsala ne, ale taky proto, že vím, že se můžu rozhodnout v bolestech jestli ho chci, tak ti ho dají. Takže ono je jedno jestli napíšeš ano nebo ne.

weri1
15. čer 2010

oni ti ho stejně dají jen do určité doby 🙂

weri1
15. čer 2010

@sofieanna vy to budete mít lehčí, protože když porodím já, tak už všechny 😀

simka01
15. čer 2010

..stranka je draha,ale bylo to jen pro info...existuji i nazehlovaci...to jsem take nekde objevila...pak tomu staci jen jakekoli tricko,body a udelas si sam...

weri: epidural take nevim...ja ho nechci,bojim se,ze to pichnou vedle a budu cely zivot mrzak...nikdy nevis,ale zase nekde vzadu ta moznost je...ale ted sama nevim...
holky,ti studenti u porodu jsou des...znama mamky to mela v Ostrove v porodnici a pry hruza...chce mit tu chvili clovek pro sebe,resp.mit tam treba nekoho z rodiny a ne oka cumilu....

simka01
15. čer 2010

...no,s porodem jsem na sebe fakt zvedava...jsem prcek,postel bude vetsi,nez jsem ja....vzdyt i u gyn.mi dela problem tam vyskocit ...zrovna zitra tam jdu,bude zkoumat,jak jsem dodrzela prisny klidovy rezim...hlavne ,at mi zase nerekne,ze mimi by chtelo driv.....

kamikadze
15. čer 2010

Weri1 - mne rikala doktorka, ze to vetsinou beztak nestihnou... 😒 A to bych byla skoro radsi... pry to neni zadna dobra vec ani pro mimco tlacici se na svet, ale kdyz bude nejhur, tak ho nezavrhuju...

weri1
15. čer 2010

@simka01 s těma studentama to taky nechci proto aby na mě každý čuměl. Je to dost intimní věc, vím, že se budu stydět i před manželem natož tak nějakýma mlaďochama.

weri1
15. čer 2010

@kamikadze jojo jen když bude nejhůř, ale nejhůř bude stejně asi v poslední fázi, kdy už to nedělají ;-

kamikadze
15. čer 2010

Weri - takze manzel pujde? Tomu mymu se tam moc nechce. Chci ho ukecat, aby zustal aspon na 1.dobu porodni, na samotny porod uz byt nemusi... ale zase mne mrzi, ze se pripravi o ten okamzik, kdy mimco poprve vykoukne na svet..
My si tak ruzne vymenujeme clanky, co koluji na netu, ja jemu posilam ty, kde pisou, ze otec u porodu super a on mi posila ty, co pisou, ze to narusi vztah mezi rodici apod. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru