II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

dexonka
29. bře 2010

elfka: no jo ale znam taky psa terezku,jirku,nebo honzika takze si nevyberes🙂

elfka11
29. bře 2010

Taky se mi líbí i tak Sára a manželovi zase více Ema.Tak uvidíme
🙂

elfka11
29. bře 2010

Jo jo nebo koza Tereza,tak se jmenuji já 😀

la_cheri
29. bře 2010

holky mně se líbí Isabela ale t ami u manži neprošla tak zatím vede Sofie ale líbí se mi Valérie🙂

terezt
29. bře 2010

Kamikadze: cviceni v Studiu pro zeny muzu jedine doporucit. Jsou tam i kurzy o tehotenstvi, porodu, miminku a tak. Mne to pri prvnim mimcu dost pomohlo. Chodily tam samy tehotny a vubec neni blby jit tam sama. Je dobry, ze je to v centru Prahy. (Je to, pravda, trochu drahy, ale co v Praze neni...). Ja jsem chodila i na plavani a to bylo uplne super!!!!

dexonka
29. bře 2010

Valerie je pekne jen nevim jak bych rikala krome Valuska,Sofiii ta je krasna ale tu uz ma kamoska a Isabelka to ani nevim ze je v alendari

terezt
29. bře 2010

Holky, kdyz se tady bavite o jmenech, tak my mame Klarku. Ale klucici je strasne tezky. Opravdu nevim. Chtela bych nejaky, ktery se moc nedava, ale zase neni obycejny... Nemuzu na nic prijit... 😒

elfka11
29. bře 2010

To je taky pěkné Sofie,taky se mi líbí. 🙂

la_cheri
29. bře 2010

Valérii můžeš říkat Vali ,Val, Valinko,....

weri1
29. bře 2010

cheri: tak to je jasným,já se taky divím že jsem to nevyzvracela,měla jsem hlad 🙂
My budeme mít chlapečka asi po manželovi-Beny,někdo má taky psa s tímhle jménem 🙂

weri1
29. bře 2010

Izabela je moc hezký,mám narozeniny na toto jméno

weri1
29. bře 2010

My měli vybranou Klárku,ta mi prošla u manžela.Ester mi neprošla,kluk Richard mi neprošel,manžel by chtěl Samuela,ještě se mi líbí Beáta,ale asi by ji říkali Bětko a to já nechci.Ale když přijde domů,tak k bříšku říká Beníku,tak je to asi jasny

la_cheri
29. bře 2010

Klárka je taky krásné jméno🙂mně s elíbí I klaudie Vanesa-ale tu má kamarád,třeba i Olívie není špatný🙂

elfka11
29. bře 2010

Samuel je pěkné a Beny toto jméno vůbec neznám je zajímavé.

la_cheri
29. bře 2010

Samuelka chtěl známej a mají Vendulku🙂

weri1
29. bře 2010

elfka: manžel je BENJU,ale říká se mu Beny 🙂
když mě se zdá že Vanesku má každej 🙂 ale taky se mi líbí

la_cheri
29. bře 2010

weri:jojo Vanesku má každý proto my jí dávat nebudem i když se nám moc líbí

bilejboxer
29. bře 2010

Terezt-taky máme zatím Klárku 😀 😀 Ještě to musíme probrat,ale nějak se dostala do finále a líbí se nám moc 😅

Elfka-jukla jsem na Tvoje albíčko....taky máš krásné bříško ve 20 tt 😵 😵 Moc moc moc....je už krásně vidět,co? 😉 Jinak máme zatím holčičku potvrzenou na 80 % z UZ,zítra mám kontrolu...kéž by se dr. jukla a něco viděla 😀Já to potřebuju vědět víc na jistotu....minule tam miminko leželo s nožičkama u sebe.... 😖

Takže u nás zatím vede Klárka nebo David 😅

elfka11
29. bře 2010

Bilej boxer:Vidět už je pěkně,bříško je fajn,ale to co mi roste v zadu děssss.Ty máš pěknou postavu s bříškem a hubená jsi.Tak jsem zvědavá napiš co zítra u doktorky 🙂

weri1
29. bře 2010

elfka: máš krasný věcičky na malou 🙂

elfka11
29. bře 2010

Weri:Jé děkuji,trošku jsem šmejdila po obchodech,o je moje a v těch slevách a na internetu se dobře nakupuje a celkem v Brně je dost výběr.Až na plavky pro maminky. 😅 Ty máš pěkné bříško na fotkách.

barunka9
29. bře 2010

Kami - jsem koukala na to studio, no neni to nejlevnejsi, 170 Kc za 50 minut, celkem mazec...

weri1
30. bře 2010

Dobré ráno holky,přeji hezký den
baru: mě se to zdá taky zbytečně drahý,to to cvičení zase tak nepotřebuji.Chci chodit plavat -sama to vyjde levněji.Koupila jsem si tampony s vazelinou-můžou to i těhotné,kvůli bakteriim. 🙂

elfka11
30. bře 2010

Dobré ránko a přeji taky pěkný den.Weri:A to sis koupila v lékárně?Mě doktor zase napsal po koupání nějaké tabletky na pročištění asi po koupání.

weri1
30. bře 2010

elfka: jo jo v lékárně, jsou tam 4 tampony za 60,- a prej ta vazelína nepustí tu vodu a bakterie.Já tabletky,neberu když nemusím,i když to třeba nejsou klasicky prášky.Je u toho letáček,že by ses mrkla co tam píšou

barunka9
30. bře 2010

Dobre ranko. Pekne jste se vcera rozepsaly, to byla prace to cele precist. 🙂
Weri - tampony s vazelinou? Tak to jsem v zivote neslysela... Maji to normalne v drogerii nebo v lekarne? Ja si rikala, ze plavani by bylo super, ale prave do tech verejnych bazenu se mi kvuli infekci moc nechtelo.
Ja bych chodila rada cvicit, byla jsem zvykla neco delat, ale mne prijde, ze vsechno, co je tehotensky, je zbytecne natazeny...

dexonka
30. bře 2010

dobre rano....dnes jsem zase celou noc bojovala se zubem,j to na pipku kdyz nic nemuzu...jsem zvedava jak to zvladne to mimi napodovany praskama☹
jj taky chci chodit plavat,plavky uz konecne mam..o tech tamponech jsem neslysela teda jeste,vim ze jsou nejaky geliky specialni...

elfka11
30. bře 2010

Dexonka:A kde se ti podařilo sehnat plavky???Se zubama jsem si taky užila a pěkně,to ti nezávidím a co tě bolí za zub???

dexonka
30. bře 2010

elfka: noooo nakonec jsem sehnala u nas primo kde se siji,chtela jsem dvojdilne a zkousela jsem si asi 6 variant a nakonec mi padla jedna do oka,tak jsem si vybrala jeste barvu,jsou hnede a kolem tyrkysove.....
me boli sedmicka vlevo,mam tam starou plombu a pod ni kaz,chodim to cistit cca 14 dni,ale je to sileny,boli to porad,premyslim ze pujdu dnes odpo...jsem nadopovana paralenama kdyz nic jinyho nemuzu a uz z toho mam blbej pocit..

weri1
30. bře 2010

holky v lékárně se to dá koupit,v drogerii myslím ne.Řekla jsem,že chci tampony s vazelinou. Jinak jsou od značky SENTA, je to taková modrá krabička a tam je napsaný protect.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru