II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

dexonka
21. dub 2010

ty jo,to uz je tolik hodin,jdu si dat sprchu a dat se trochu dohromady,dneska se asi k nicemu poradnemu nedokopu

kamikadze
21. dub 2010

To je fakt, z dasni taky, kdyz si cistim zuby.. ale poprve kdyz jsem videla ten zakrvaceny kapesnik, tak jsem se fakt pekne vydesila...
Jinak holky, vcera jsem byla na cviceni pro tehule, bylo to fajn, telo uz mne prestava poslouchat. Pak jsme misto relaxace meli takovou nejakou "meditaci" jako ze pres bricho a delohu vstupujeme k miminku, hladime ho a objimame, no nejak mne to dostalo, uplne mi tekly slzy...

barunka9
21. dub 2010

jeee, kami, vezmi me priste s sebou, jestli se chystas

kamikadze
21. dub 2010

Baru, vsak jsem Ti psala, kam chci chodit a Ty jsi rikala, ze je to moc drahe... mam zaplacenou perminci na 10 lekci do Studia pro zeny ve Vodickove. Hodina vychazi na 140 Kc... ja mam slevu od OZP, takze to vychazi na 120 Kc.
Je to tam moc fajn, opravdu prijemne prostredi a same tehule.... 😀

barunka9
21. dub 2010

tak ja to nejak pomotala a nepochopila... 😅 140Kc je sice dost, ale zkusila bych to. Nic jineho stejne nevymyslim. A melu tady o tom uz dlouho... 🙂

kamikadze
21. dub 2010

Tak se pridej, pristi utery od 17:30 🙂 zatim to muzes jenom vyzkouset. Je to vedle Novomestskeho pivovaru, zast. Vodickova.

barunka9
21. dub 2010

pisu Ti do IP, at se tady nedomlouvame na trech strankach...🙂

dexonka
21. dub 2010

u nas je vsechno az odpoledne,takze mam smulu,kdyby tak bylo neco dopo...

weri1
21. dub 2010

holky taky bych chodila s váma,ale teď ty finance jsou celkem špatný
jinak jsem byla na kontrole,vše je O.K. a malej byl hlavičkou dolů.
dětskou lékařku máme zajištěnou,takže o starost míň 🙂

weri1
21. dub 2010

i když tu meditaci jak píše kami bych asi neustála,tyhle věci mě moc neberou 😀

dexonka
21. dub 2010

weri: same dobre zpravy🙂 oni ti delaji pokazde UZ??

weri1
21. dub 2010

jo jo,pokaždé se dívá,jak je otočený a jestli je v pořádku srdíčko.,ale to jsou asi jen dvě minutky

dexonka
21. dub 2010

tyyy jo ty se mas,ja mam UZ vzdy jednou za dva mesice mozna dyl....

weri1
21. dub 2010

dex: takový ty hlavní utz jsou jen 3,na ten jdu za měsíc.můj doktor tomuhle ani neříká utz,jen poslech srdíčka,ale já to mmi tam vždy vidím 😀

dexonka
21. dub 2010

jee to je hezky aspon se mas vzdy na co tesit...me jen zkontroluje cipek,sestra tk,moc a zmeri pupek..

weri1
21. dub 2010

tak mě pupík neměří,jen tlak moč a doktor čípek a ten utz
Je zvláštní,že každej doktor to má jinak

dexonka
21. dub 2010

jj presne,ja byla vcera a sestra rikala ze mi od ted budou merit ten pupek jestli roste,ale je na to krivka v prukazce.....meri to od pupku k pipce

simka01
21. dub 2010

ahoj holky....pekne zmrzle odpoledne.....u nas to fici.... 😖
ja si myslela,ze je to divny,kdyz doktor nedela na kazde tehu prohlidce UTZ...take posloucha vzdy srdicko,meri brisko,kouka dovnitr 😎 .bere krev a moc ....a to je vse....UTZ mi dela tak ob prohlidku...kdyz si teda sama nereknu,ze bych chtela miminko videt..... takze koukam,ze je to normal......take chodite jednou mesicne?

barunka9
21. dub 2010

no zima je venku pekna...
ja chodim 1x mesicne, kontroluji mi moc, meri tlak, meri pupek, kontroluje delozni hrdlo, dela UZT mimi kvuli srdicku a to je myslim vsechno.

kamikadze
21. dub 2010

a ja blba jsem sla do prace v sukni, malem i umrzly nohy, kdyz jsem byla venku na obede.. to jsme si jara teda "uzili".
Hlasim, ze mne pupek taky nemeri, UTZ jo, cipek, tlak a moc kontroluje vzdy.

simka01
21. dub 2010

kami: nejsi blba......ja sla v balerinkach ,leginach ,satovce a bundicka.....frajerka zmrzla'!!!!!!! ted jsem se prevlikla a mam teplou bundu,ksiltovku,sustaky....to mi je nejlip.....
holky.....vcera mi pani po shlednuti rekla,ze to bude zivy hosik....ze podle pohybu pujde na svet drive......je to pani,co leci apod...akorat dela u pritele v praci,tak se nachomitla k 'promitani' a tohle...no jsem na to zvedava....

kamikadze
21. dub 2010

ja se ale nemam kde prevlict a vecer jdu jeste s kamoskou na pizzu, to zmrznu az pojedu vecer domu...

Slavecek bude ciperka 🙂 (deda byl Stanislav a jinak nez Slavek mu nerekli.. 😀 )

simka01
21. dub 2010

kami: to reknu vecer doma pysnymu tatkovi.....velkemu Slaveckovi.... 🙂 tak napisu ,co na to povidal....zni to hesssssssssssskyyyyyiiii 😀 ps: tusim,ze spis projde Slavista...po tatinkovi 😉 🙂

dexonka
21. dub 2010

ja vsude otevrela okna dokoran protoze je mi z tech tehu hormonu takovy vedro ze uz nevim co delat....
s tim Stanikem-Slavkem je to teda dobry 😀 😀
ja chodim na kontroly jednou za mesic...........

weri1
21. dub 2010

mě taky doktor říkal že asi budu rodit dřív podle pohybů tak uvidím

lucielp
21. dub 2010

Ahojky tak jsem dnes byla na vyšetření se sríčkem a vše je vpohodě. Ještě zítra na ultrazvuk. To srdíčko dělali v Jihlavě a můžu tedy říct že to byla nejnepříjemnější doktorka jakou jsem potkala. To mě dokáže naštvat.
Jinak mě doktor kontroluje moč, měří tlak a bříško. Ultrazvuk po dvou měsících. Ale jak jsme jezdili do Brna tak jsem malého viděla víckrát.

dexonka
21. dub 2010

luci: to je dobre ze je vse v poradku,jak to ze byla tak neprijemna ta doktorka??

lucielp
21. dub 2010

dexonka: Protože jsem neměla pozvánku. Objednávala jsem se po telefonu. Sestřička mi hned při vypsání průkazky řekla abych si to pohlídala. Bez pozvánky mě nechtěli vzít. Jenže už tak se to mělo dělat ve 20 týdnu a to nebylo volno. No a pak zjistila že mi to samé dělali v Brně. Ale tam to dělali sami od sebe. Jezdila jsem tam ohledně rozštěpu, který měl partner. Ale jak můžu vědět že mi to samé dělají dvakrát opravdu netuším. Celkově bych řekla že v Jihlavě jsou neohleduplný. Začínám se obávat rodit tam ☹

simka01
21. dub 2010

luci: ahoj.....pozvanku? vzdyt kolikrat chteji jen telefonni obj.....a urcite si vyber ,kde budes rodit,jak se ti bude libit,co uslysis za ohlasy apod..protoze to nebude lehky,tak at jsi spokojena se vsim......jinak je fajn,ze jsi v poradku...i miminko...to je to nej... 🙂

dexonka
22. dub 2010

ahoj holky,jak se dari,co mate dneska v planu?? ja jdu dnes k holici,jinak asi budu odpocivat,jsem porad ko☹ asi zajdu k dr.i kdyz mi nijak nepomuze....
dneska docela sviti slunicko,ale asi tam zadny teplo nebude........

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru