II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

simka01
23. dub 2010

ted je to takovy naprd----nejsem ani hubena,ani koule....neco mezi a orientuj se....dneska jsme byli nakoupit v Globu a sly tam zensky s kocarky,jak kdyz se s nima roztrhl pytel a ja se jen usmivala,jak ti prckove koukali a rikala se,jo jo....za chvili to utece a mame taky takoveho prdolku....taky se na to tak tesite? ja hrozne...

elfka11
23. dub 2010

A přítel se živí profesionálně a hraje první ligu?Jo jo sportovci mají málo času,taky mám zkušenost shokejistem. 🙂

elfka11
23. dub 2010

Ale jsi Simka pěkně hubenouká,schválně vyfot bříško jak ti vyrostlo,já už teda mám pěkné a spánek na boku nic moc.

simka01
23. dub 2010

elfi: uplne profesionalne ne.......ale jezdi ob den na zapasy,kdyz je volno,tak hraje hokej...to rekreacne........ale poctive porad....pritel ma take firmicku a cestovku..........brisko vyfotim hned zitra,az bude na chodbe svetlo....budete koukat,jak mi vyskocilo...

simka01
23. dub 2010

holky.....zkuste tohle.....ted mi to poslala kamaradka....vlozite foto vase a tatinka a uvidite,jak vam pocitac vyrobi podobu miminka.....vtipny....ale co jsem koukala od holek,mrnata jsou si vetsinou podobne...http://www.makemebabies.com

simka01
23. dub 2010

http://www.makemebabies.com/ takhle....oprava...bez "podobne"

weri1
23. dub 2010

škoda že nemám manželovu fotku-portrét

elfka11
23. dub 2010

Taky nemám portrét ani jednoho,se necháme překvapit 😀

elfka11
23. dub 2010

Tak pá a dobrou 🙂 ,jdu zítra do práce

kamikadze
26. dub 2010

Krasne rano devcata, jak se mame? Ja hlasim, ze prcek asi roste... v patek mi dost popraskalo bricho, prevence bohuzel nepomohla... navic mne kuze zacala na brichu pekne svedit a je hrozne sucha, tak si myslim, ze ted to bricho poroste asi nejvic.
Ale co mam radost, ze prdolka roste... akorat ty pohyby stale nic.

elfka11
26. dub 2010

Krásný den těhulinky:Kami:Tak hlavně,že roste,asi je malej klidas 🙂 .to svědění mě taky trápí.Popraskalo už Ti břicho a čím si ho mažeš??

kamikadze
26. dub 2010

Mam neco od Dermacolu, "specialne pro tehulky", ale to popraskany ted mazu hermankovou indulonou, prijde mi, ze to promaze lip.. kazdopadne to popraskane uz nezachranim nicim.

camomilla
26. dub 2010

dobre rano!
tady v italii hodne doporucuji mandlovy olej. tak se mazu mandlovym olejem, protoze je 100% prirodni a bez parfemu.. rikaji, ze je treba mazat 1-2x denne...
taky se tech strii bojim.. i kdyz ja uz jich ma hodne od mych 15let.... ale nejsou tak hluboke...
a to popraskaly tak uplne najednou???

chtela jsem se zeptat.. odkdy se ma lezet jen na boku? cetla jsem, ze na zadech se nema kvuli jakesi dolni dute zile... ale odkdy? a co by se stalo.. nevite nahodou? me je na zadech tak pohodlne....

kamikadze
26. dub 2010

Ahoj Cami, diky za radu, zkusim se po nem podivat v CR. Mam drobne cervene carecky nad pupikem po celem brichu a zasahuje to az do boku ☹
Ja lezim na boku uz dlouho, protoze lezeni na zadech mi je neprijemne, prijde mi jako by mne tlacilo bricho dolu. O horni dute zile vim jenom to, ze na ni mimco tlaci a krvaci z toho dasne a z nosu.. to jsme resili par stranek napred.

barunka9
26. dub 2010

Ahoj holky.
Rennie jsem uz zakoupila, prave ty ovocne. Nikdy jsem se zahou problemy nemela, az ted... Renne mi primo doporucila moje Mudr. a na tom obalu je to taky napsane, ze se v tehotenstvi muzou, takze v klidu. A taky kdyz Te to trapi vecer pri usnuti (muj pripad), tak pomaha dat si vic pod hlavu...

weri1
26. dub 2010

ahojte holky
na boku stačí ležet až ke konci tak nějak,já můžu ležet akorát na levém boku,´vše mi děl jinak zle
s tío olejem se myslím že stačí jakýkoliv,hlavně aby to promastilo,sĺyšela jsem i o olivovým oleji 😀
já to mažu olejem z Dm pro tě´hule,ten je mastnej až až,ale myslím si že ať je prevence jakáoliv,nemusí to pomoct.Je to prej i genový.Já mám od puberty na bocích ale není to tak strašný,ale mám strach z těch na bříšku nebo na prsou,toho se bojím dost
kami a že tě svědí bříško,tak teď to maž co nejvíc,jak říkáš roste a napíná se

weri1
26. dub 2010

no s tou žílou,může s ti dělat i mdlo

elfka11
26. dub 2010

Já mám doporučeno a používám Elasti-Q z lékárny a je super.Já jsem dlouho spala na břichu každému co je příjemné a mimi si řekne samo ,když se mu něco nelíbí,někdy si zkouším lehnout podle svého a malé se to nelíbí tak mi to dá pěkně znát,tak se pak musím přetočit. 🙂

kamikadze
26. dub 2010

Prave nevim, jestli staci si koupit nejaky hodne mastny krem, nebo pouzivat neco specialniho z lekarny, jak pise Elfka.... To co mam od Dermacolu na celulitidu a strie mi prijde naopak, ze tu kuzi jeste spis vysusuje...

weri1
26. dub 2010

já si myslím,že nepotřebuješ něco speciálního nebo z lékárny,pokoka hlavně nemusí být vysušená.
ale znám holky co se nemazaly a ani jedna prasklinka a naopak holky co vše dodržovaly a strie mají,je to o elastičnosti kůže

weri1
26. dub 2010

pokožka nesmí....to je psaní teda 😀

kamikadze
26. dub 2010

Weri, ja mam taky ten dojem, ze se tomu ubranit asi uplne neda ☹

weri1
26. dub 2010

uvidíme,ale já to nechciiii ☹

barunka9
26. dub 2010

holky, je to hodne dane geneticky, nekdo k tomu bohuzel sklony ma a nekdo ne. Myslim, ze to nemuseji byt nejake specialni nebo drahe kremy, jde o to, aby byla pokozka promazana. A taky pravidelne, coz je muj problem, obcas zapomenu. No stava se mi to celkem casto... 🙂

kamikadze
26. dub 2010

Weri, jsi skoro o dva mesice dal nez ja a zatim porad nic..? Tak to je super, ne? Treba je mit nebudes vubec.

lucielp
26. dub 2010

Ahoj holky, já používala olej Eucerin, ale přešla jsem na krémy. Přijde mi že potom mám bříško mastnější. Olej se tolik nevstřebával. Jinak používím Elasti-Q tan jsem podědila a koupila jsem si Bonella. Oboje mi vyhovuje tak uvidím zda se strie objeví. Také bych řekla že to zálží na tom kdo má jakou kůži. Jinak já dříve spala jen na břiše. Pomalu se učím na boku s polštářkem a taky jsem zjistila že se to malému někdy nelíbí a probudám se na zádech. Je to jak tu píšete miminko dá vědět co se mu líbí a co ne. Například my o víkedu předělávali pokoj aby se nám sem vešla postýlka a přebalovací pult. Dost jsem si mákli. Večer jsem necítila záda ani nohy a jak malej kopal 🙂 🙂 .

weri1
26. dub 2010

já teda mažu pravidelně,v noci tím olejíčkem a ráno mlékem od astridu.I kdyby se mi sebevíc nechtělo.
mě začíná děsit že jeětě toho spoustu nemám... 😀

kamikadze
26. dub 2010

My mame asi prebodickovano, jinak nemam nic moc. Ozvala se mi kamaradka, ze nam pripravi balik veci a jeste jedna kamaradka od tchyne... tak uvidime, co se sejde a co budeme muset dokupovat.

simka01
26. dub 2010

Ahoj holky...pekne povikendovani.....my meli super vikend....grilovacka apod....
ja se mazu take Eucerinem....je sice drazsi...ale co holky rikaly,tak staci cokoli mastneho...indulona...detske olejicky...cokoli...ja se mazu tedy porad uz ranec dlouho...tak snad to bude v pohode...ale souhlasim,ze je to dane ,co se podedi apod..
Vcera nam tatka nakoupil par vecicek v Nemecku,kdyz jel z fotbalu...jedy dupacky uz sice mame,ale tatka koupil 56...takze nevadi,....vcera jsme byli u svagrove a malej Kubik trpel prdikama....je jej...to byly bomby,jak dospely chlapak....a vecer jsme s tatkou meli ruku na brisku a prcek kopal a kopal...mam takovou radost,ze uz i tatka to citi....nas prcek totiz pravidelne oziva ,kdyz je maminka a tatinek spinkat...

camomilla
26. dub 2010

Me bylo doporucovano nepouzivat kremy, protoze obsahuji vsechno mozne.. prirodni mandlovy olej obsahuje je ten svuj olej a je neskodny, pouziva se pak i na miminko, takze najde vyuziti i pak...
jinak s tema striema jsem taky presvedcena, ze krem nepomuze, pokud je k tomu geneticka dispozice... ja jsem v 15 letech pribrala hodne a od te doby jich mam hodne tech strii.. je pravda, ze jeste ne na brichu a prsou! tak ty se snazim nejak uchranit.. ale treba se mi to ani nepodari... nerada bych ty hluboke cervene...

takze kdyz spim na zadech a nic mi to nedela, tak tak spat muzu? jestli to dobre chapu? :D kdyby mi to nedelalo zle... tak je to ta dolni duta zila?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru