II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
1. kvě 2010

ahojte holky
elfka: to ti s těma kapkama nepporadím.
cheri: jen si tady pěkně s námi piš

la_cheri
1. kvě 2010

elfka:já měla normálně olynth HA nic jinýho má ani nepomohlo.
já právě chůvičky neměla v malém bytě na co jenže v baráku je chci mít🙂
Holky jsem dneska uklízela povlíkla postele roztřídila věci po Sebíkovi podle velikostí abych měla přehled a můžu říct bříško každou chvíli jak beton 😠 tak ted odpočívám dám si vanu a až malej usne(po obědě nespal tak to bude tuhej brzo) zalehnu k filmu.Oli mě kopancema nechá usnout až kolem 11 a ráno mezi 6-7 mě kopancema zas budí 😀 no je to zaltíčko 😝
ale teda jak to utíká už jsme 23tt jo a podle pohybů mi napsal dr do průkajdy druhý termín už na 23.srpna.

elfka11
1. kvě 2010

Cheri:Asi ano olynth je nejleší,měla jsem mořskou vodu a děs štípeto a moc nepomáhá.S těma kopancema to je u mě na stejno usnu až pozdě večer malá asi bude noční pták 🙂 ,ale ráno mám zase klid. 😀

silvie22
1. kvě 2010

Ahoj holky! strašně dlouho jsem se sem nedostala.stěhování mě uplně zaměstnalo a ještě není u konce.
V utery mam konečně druhý ultrazvuk! čtu jaky jste už udělaly pokroky,je to sila.Ale nezvladam přečíst uplně vše ☹
Citíte už všechny pohyby? ja jsem ve 20tt a pořád asi nic 😔
Elfka: taky jsem byla nemocná a doktor říkal,že když se Olynth nepoužívá dýl jak týden tak je bezpečný 🙂 Nejaka morska voda mi s rymou ani nehla.Ale olynth mi dost ulevil 😉

la_cheri
2. kvě 2010

elfka:jojo olynht je můj zachárnce 😀
holky ten můj synátor je pěkný číslo kopal snad celou noc a mě to budilo tka jsem toho moc nensapala mám fakt nějak aktivní mimčo což jsem sice ráda jenže kdy mám teda spát🙂)))
silvie22:závidím my ještě nemáme doděláno tkaže stěhování bude asi asž před porodem 😠 jinak kdžy jsi prvo tak máš myslím ještě ten týden čas....některý mimča se ohlásí dýl ale určitě se každým dnem dočkáš🙂

elfka11
2. kvě 2010

Silvie:U někoho je to o něco později,ale brzo se taky dočkáš určo a pak to bude super... 🙂

weri1
2. kvě 2010

elfka : jo bříško roste každý den,posílala jsem mamce fotku a říkala,že se až lekla. a to mě naposled viděla pře dvěma týdny.
Dala jsem do alba i kočárek,z těch dvou si budu vybírat. 🙂

elfka11
2. kvě 2010

Weri:Přijde mi to ted ty poslední týdny,že to bříško hrozně vyskočilo a začínám být neohrabanější 🙂

elfka11
2. kvě 2010

Koukala jsem o tvého albíčka ten Dorjan vypadá lépe 🙂

weri1
2. kvě 2010

elfka: mě to taky začalo tak kolem 24 týdne růst.
půjdeme se podívat s manželem ještě jednou na ty kočárky,ten dorjan je větší a ta sportovní korba mi připadala taková robustnější tak nevím.Uvidíme necháme se překvapit.Jinak říkal prodavač,že jsou si podobný konstrukčně 🙂

weri1
2. kvě 2010

elfka ty máš jakej kočárek vyhlíídlej?

elfka11
2. kvě 2010

Weri:Jo jo máme příští týden pro něj asi jedem ten Jane Slalom ,ale ten starší typ s větší korbičkou,ten novější mluvila o něm i Simka má moc malou korbičku.

weri1
2. kvě 2010

ten novej má hodně malou-úzkou korbičku,viděla jsem ho.Buď ráda,že máš vybráno 🙂

elfka11
2. kvě 2010

Weri:Když jdu do obchodů s kočárkama tak bych nevěděla který,zaměřila jsem se na jeden a ten se nám líbil už kdysi. 🙂

simka01
2. kvě 2010

ahoj holky..........tak me trapi zoubek...kaz tam neni,ale ja si to"paratkovala" a neco si tam hnula....tak zitra volam zubare... ☹ ja je tak nemam rada...brrrrrrr....
weri: pekne lehatko-houpatko..maminka mi takove podobne objednala pres net......moc hezke.... 🙂
jak jste se mely? my vcera u rodicu natirali sedatka a houpacku apod...brigadnicila cela rodina,grilovacka...ja tak vasnive natirala,az me boli zada,tak tatka maze a stara se a prcek mi v brisku radil o sto sest......vcera k veceru klid a ja rikam tatkovi...kolem 11te to zacne a take zaclo...kop kop kop kop....cely tatka,kdyz nam cuta do mice...

weri1
2. kvě 2010

simka: vidím že tvoje mamka se stará a vše ti kupuje 😀
to máš dobrý,já si radši vše kupuju sama a ostatní ať dají penízky
tohle léhátko je od chicca vydraženo za 1025,- jinak stojí kolem 2000 a´výš,ale říkám si že na těch pár měsíců stačí i použité. 🙂

weri1
2. kvě 2010

a to jsem si tady na konikovi koupila dupajdy

lucielp
2. kvě 2010

Ahoj holky, Weri kočárek dor jan je super schvaluji výběr. Hlavně proto, že jsem ten samej měla vybranej i já ale protože v okolí bude mít moc maminek zelanej kočárek tak jsem od něj upustila ☹
Simi: Tak hlavně aby jsi to zítra u zubaře co nejlíp zvláda a nejlepší by bylo kdyby to přestalo bolet viď 😉

lucielp
2. kvě 2010

A jak tu holky píšete o těch kapkách. to mě ani nenapadlo že by to nějak mohlo škodit. Já je používám cc týden a byez nich nemůžu bát. Nemocná nejsem ale mám rýmu a hrozně se mi ucpává nos. V noci mě i zbudí že nemůžu dýchat. Tak snad je budu moct používat i dám protože bez nich si to nedokážu představit.

weri1
2. kvě 2010

luci: ale vždyť je na výběr plno barev

weri1
2. kvě 2010

já taky na každým kroku vidím zelenočerný kočár

elfka11
2. kvě 2010

Simka:Tak ať dopadne zub dobře,já trpím pořád ani moc kousat mi nejde jak jsem mě bolí zuby a dásně,už nevím co si mám dát za vitamíny ,a to jsem u zubařky každé tři týdny. ☹ Jinak s těma palačinkama jste mě navnadily těhulky,už v týdnu,že jsem si je ted udělala. 😀 😀

elfka11
2. kvě 2010

Lucie:Já myslela,že se nemůžou,ale když se nepoužívají často tak to jde,jiné kapky jsou na prd mě moc nepomáhají,mám už rýmu snad po několikáté.

weri1
2. kvě 2010

žádné kapky by se neměly používat dlouhodobě

simka01
2. kvě 2010

weri: nasi si to kupuji domu.... maji byt a jeste mensi baracek,tak at nemusi vse prenaset......jinak mamka je fakt milionova... 🙂

holky,tehotny pry na rymu trpi skoro celel tehotenstvi....ja mam krome normal celorocni rymy jeste ted alergickou....takze patlam vse mozne....o Olynthu radsi mlcim..pouzivala jsem ho 6 let,az jsem si znicila nosni prepazku a krev mi tece...na dennim poradku...ted obcas Olynth jeste dam,nekdy to je fakt k nevydrzeni....chtela bych dychat volne,ale tohle uz taaakovou dobu neznam....

simka01
2. kvě 2010

elfi: my se take rozhodli pro strasi janécko.....myslim 08...ta zelena,jak jsem posilala.....tak snad nas neprekvapi jeste tento....

elfka11
2. kvě 2010

Simka:Ty starší jsou lepší 2007 a 2008 určitě 🙂 .Weri:Kolik tě stál ten kolotoč na tu postýlku??

weri1
3. kvě 2010

dobré ránečko holky´
elf: ten kolotoč jsem vydraila na aukru,je ještě v záruce za 700,- jinak stoji kolem 1000,-
zadej si do vyhledávače na seznamu kolotoč nad postýlku a měl by ti tam vyjet,

weri1
3. kvě 2010

když to uděláš,tak první odkaz je aukro a pak další: našli jsme ve zboží,tak když na to klikneš tak je na 9místě za 1200

barunka9
3. kvě 2010

Ahoj holky.
Zdravim pri pondelku. 🙂 Ja pouzivala na nos kapky PINOSOL, je to takovy jako olejicek a v tehu se muze.
Kocarek uz asi taky resit nebudu, vezmu ten od te me kamaradky, v patek jsme ho videli a pokud mi da dobrou cenu, tak uz na to kaslu porad neco studovat a hledat...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru