II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

ttterysek
10. kvě 2010

u nás v rodině teda vládne jméno Jan.Můj praděda,děda byl Jan,strýc je Jan-ten kdyby měl kluka,tak má taky Jana,ale sestřenka je těhotná a čekají kluka a můžete hádat,jak se bude jmenovat 🙂 no a můj brácha je Jan a svýho prvorozenýho synka taky pojmenoval Jan.Myslím,že zrovna tohle jméno nikdy nevymře...mě se taky líbí,ale dala bych až jako 2. jméno kdybych měla 2 kluky a jinak Standa se jmenoval můj taťka,taky pěkný jméno ☹

sofieanna
10. kvě 2010

Ahoj tak v Motole samozřejmě místo neni ...takže nevím co mám dělat ... jsem to pos*ala .. 😒 všechno dělám na posl. chvíli, nebo až když už je pozdě ... jsem hrozná ..

weri1
10. kvě 2010

na holku padlo jediný jméno Klárka,na kterým jsme se shodli,jinak Ester mi neprošla a dál jsem radší žádný neříkala.Já chtěla ještě Richarda,ale ten se taky manžovi nelíbí

weri1
10. kvě 2010

sofi: zkus bulovku a tu vinohradskou,nebo prostě pojedeš někam k praze po dálnici seš tam za chvilku

weri1
10. kvě 2010

ale myslím si že bulovka taky bude obsazená,ještě je tu Krč

sofieanna
10. kvě 2010

jinak tady řešíte jména?? My přemýšlíme o Denis ... 🙂

sofieanna
10. kvě 2010

weri, něco zkusim ještě no....jinak prostě pojedu za Prahu..tam se registrovat nemusím ne...

weri1
10. kvě 2010

sofi: zkus,ale v tý vinohradský si myslím,že tě vezmou
denis je hezký jméno

ttterysek
10. kvě 2010

weri,okomentovala jsem ti pár oblečků 😉 nakupuješ hodně v C&A?jo a Klárka se mi taky líbila,ale přítel si sem tam zaráčkuje,tak by se mu na ni špatně mluvilo,tak to sem zamítla já,i když se mi to jméno líbilo.

weri1
10. kvě 2010

terry: jediný dupačky jsou tam z CA a ty mi koupila ještě moje sestra

weri1
10. kvě 2010

terry: ta kombinézka tu jsem dostala od kamarádky,ty rifliky jsou z mimibazárku,ty žirafky jsou z KIK,oboje za 90,- a ty troje semišový dupky jsou tady z bazárku z konika za 150 všechny 🙂

sofieanna
10. kvě 2010

weri, zkusim tu nebo tu thomayerovu..... snad budou mít místo a kde ty budeš rodit?

ttterysek
10. kvě 2010

tak to se budu muset ve čtvrtek kouknout do KIKU,jestli je mají i u nás,ty jsou fakt nádherný.Jinak už mám od tud taky něco objednaný,tak jak dorazí,tak vyfotím úlovek a hned ho sem šoupnu 😉

weri1
10. kvě 2010

sofi: v podolí.byla jsem tam přes známost a ještě jsem nad limit,ale nejsem moc nadšená,prej ty sestry na šestinedělí nic moc,ale tři dny to vydržím
terry: koukni tam,mají tam hezký věcičky¨
a na tom MMB nebo tady na konikovi jsou hezký věci když něco najdeš

sofieanna
10. kvě 2010

ty jo.. já ještě nemám ani jednu koupenou věc pro mimi ... odkdy se to má začít kupovat? 🙂

sofieanna
10. kvě 2010

weri třeba zrovna tam budou hodný sestřičky 🙂 přesně 3 dny se dají zvládnout ....

lucielp
10. kvě 2010

Simi: moc pěkné oblečky. Vždy když se podívám co máte navíc tak mě to láká něco dokoupit.
Já dnes byla v lékárně pro porodnické vložky a síťové kalhotky. Ješte si chci koupit ty jednorázové.
No a ty jména na matriku. Kluka máme už od prvního těhotenství Lukášek (snad to nepřinese smůlu) a pro holčičku Lindu, ale to zatím potřebovat nebudem.
Také jsem přihodila něco nového pro Lukáška

weri1
10. kvě 2010

sofi : já začala kupovat až po velkým utz,ale záleží na tobě kdy chceš 🙂
ten´můj malej bobíček je celej vyvalenej na pravé straně 🙂

weri1
10. kvě 2010

luci: mě se nezdá že na matriku musíš mít křestní jména už teď,teda ještě jsem to neslyšela
já mám taky ty síťové kalhotky,ale jsou to jednorázové

ttterysek
10. kvě 2010

já na matrice byla,protože nejsme svoji a musí to být,věř mi 😉

sofieanna
10. kvě 2010

wefi, ok uvidime... no ted se budeme stehovat, takze asi az potom .. 🙂 fakt? takze tam mas boulicku 🙂
My jsme taky byli dneska na matrice, kvůli příjmení. Toho všeho je na mě moc, co se vše musí zařídit....

lucielp
10. kvě 2010

WERI : V LÉKÁRNĚ MI PRÁVĚ ŘÍKALA ŽE JE MŮŽU PŘEPRAT KDYŽ NEJOU MOC ŠPINAVÉ. ALE PŘIJDOU MI TAKOVÉ DIVNĚ, ŘÍKALA JSEM JAK BUDU TATÍNKA PROVOKOVAT 🙂 JSEM MU JE UKAZOVALA ŽE JSEM SI KOUPILA SEXI PRÁDLO TAK VALIL OČI A ZKOUMALJE 😀 😀 😀 😀 😀
TY JMÉNA MI TAKÉ PŘIJDOU JAKO BLBOST, NIC MI O TOM NEŘÍKALA TAK UVIDÍM. TŘEBA JE TO VŠUDE RŮZNÉ.
SOFI: VÝBAVIČKU KAŽDEJ NAKUPUJE JINAK. JÁ SE PRVNĚ ROZJELA A TEĎ SEM TAM NĚCO KOUPÍM A PŘEVÁŽNĚ TO DO PORODNICE A PAK PLÍNKY, UBROUSKY A TAK

lucielp
10. kvě 2010

Weri já ji měla odpoledne před scičením. Normálně to až trochu bolelo jak byl jenom v pravo. Pak jsem s ním pomlela protože to začalo být opravu nepříjemné.

sofieanna
10. kvě 2010

luci, ok snad to pak všechno stihnu koupit 🙂 vy taky nejste manželé s přítelem? My taky ne, takže jsme byli na matrice, kvůli tomu, ze chceme, aby dítě mělo přijímění po otci ...

lucielp
10. kvě 2010

Sofi : já se o tom dozvěděla až dnes na cvičení. Tak si to zajdem zařídit aby hned byl LL (Lukáš Lysý) Brát se budem asi za rok v létě a tak budem všichni L ( Lucie,Lubomír, Lukáš Lysý 😀 )
A také jsem se dozvěděla že se jestli budu chtít císaře tak to musím nahlásit v porodnici měsíc dopředu. Musím to ještě promyslet. Nechi malého nějak ohrozit a na normální porod asi nemám. Zítra jedu za kamarádkou do porodnice co měla císaře za zdravot. důvodů tak se jí poptám jaké to je.

weri1
10. kvě 2010

já mám taky hodně kamarádek nesezdaných a vím,že si vyřizovali jen příjmení aby bylo po tatínkovi,jinák nemusíš ani v den produ říct jméno,stačí do 3 dnů od porodu

weri1
10. kvě 2010

já bych do císaře dobrovolně nešla,přece jen je to operace
můžou se přeprat,ale já chci jednorázový do porodky a tam to prát nebudu a doma už budu mít normální

weri1
10. kvě 2010

luci: jak na normální porod nemáš?

sofieanna
10. kvě 2010

luci, tak to je hezky, vsichni od L ... no a my to mame ještě těžší v tom, že přítel je cizinec 🙂 to my ani nevíme kdy se budeme brát ....pro mě to ani priorita neni, tak uvidime...každopádně je to na něm jestli mě požádá 🙂 Chces cisare proc? No já bych chtela byt nejradsi uspana u porodu.. strasne se bojim ....
Weri a muzes ho pak zmenit to jmeno?? jen se ptam pro pripad 🙂

weri1
10. kvě 2010

Oficiálně se sice u nás tento zákrok nesmí provádět na přání matky.
jen údaj k císařskýmu řezu
sofi a manžel je odkud?
sofi já bych to křestní jméno neuvedla,protože bych řekla,že ho ještě nevím.Moje mamka pro segru taky neměla až v porodnici když se narodila,řekla že to bude Pavlínka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru