II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

sofieanna
11. kvě 2010

kam, tak to je dobry, ze muzes byt v klidu a sedet, ale ja jsem na recepci ve velkym hotelu, takze furt jen cizinci, a furt na tebe rvou, nelibi se jim tohle tohle, furt otravujou, takze uz jich mam pokrk, ted vlastne jsem na nohou 12h denne v podpadkach....ale ted si i muzu sednout 🙂
weri,, tak aspon ze mas ty neomezeny, ze muzes jit kamkoliv kdykoliv... to urcite ten kour a nocni neni dobry...ale to vydrzis...uz jen par tydnu ...

weri1
11. kvě 2010

jo jo už jen devět týdnů.jupíííí už se na mimi noc těším 😀
simka: zúžím výběr,první nebo poslední

kamikadze
11. kvě 2010

Sofie - no mne stacilo o vikendu, kdyz se mi udelalo spatne v Bauhausu, a musela jsem si sednout, tak mne ochotna pani posadila na informace na zidli... nejdriv prisel jeden chlapek, ze neco potrebuje, pak druhej, ja byla zelena jak sedma, tak rikam, ze tu nepracuju, ze se mi udelalo spatne... a ten prvni chlapek se vratil a rekl: tak tu nemate co sedet, kdyz tu nepracujete!
Lidi jsou obcas fakt kreteni.

weri1
11. kvě 2010

já tak nerada něco vybírám. ☹

ttterysek
11. kvě 2010

jejda,vy ste to tu ale rozjely,vůbec nestíhám číst a to jsem tu nebyla jen od večera 🙂 já se porodu taky bojím,ale při tom se na něj hrozně těším.No a na císař bych fakt nešla-nemám ráda žádny tipy operací...jen kdybych musela,ale snad budu rodit normálně,je to přirozený 😉

ttterysek
11. kvě 2010

silvi:já jsem z Ivanovic na Hané,nevím jestli ti to něco říká-okr.Vyškov,ale do Brna jezdím poměrně často,ale rodit tam nebudu.Budu rodit asi ve Vyškově,je to blíž a nechtěla bych třeba porodit cestou v autě... 😀 a na kurzy chodím tady u nás 😉

dexonka
11. kvě 2010

weri: tak ty perinky jsou hezky vsechny takze sama nevim ktery bych vybrala

dexonka
11. kvě 2010

mne vubec nevadi ze jsem na neschopence,jsem doma s prckem a ten me zamestna natolik ze me to ani neprijde.. a v prvnim tehu jsem zase chodila casto ven,to bylo taky jiny pocasicko

sofieanna
11. kvě 2010

kam, no lidi jsou mimozemstani .. fakt...nejradsi bych pracovala nekde sama..... nebo tam kde jim muzu rict, at jdou nekam, kdyz se ke me neumi chovat, protoze nekdy to co si dovoli, to skoro neverim...
weri, tak to prvni ... 🙂

sofieanna
11. kvě 2010

simka, a velky ultrazvuk znamena co? 🙂 ok takze mam jeste cas to je dobre.... 🙂

simka01
11. kvě 2010

holky..ja jsem sice na neschopence,ale delam u nasich....s lidma....a asi tim,jak jsem tehotna,tak jsem se vic otrkala a reknu jim vse naplno....nekdy proste slusnost musi stranou...kdyz si o to ten clovek rika.....
weri: medvidci................................... 😉

sofieanna
11. kvě 2010

simka, ale ja se jen blbe podivam, nebo nadechnu a hned si stezujou, takze bohuzel nemuzu... musim to vydrzet,,, alepocitam ze pracovat budu do konce cervna a to si jeste vyberu dovolenou, takze uz moc tady nebudu....

weri1
11. kvě 2010

sofi: velkej utz je mezi 20-22 týdnem tam tě pošle doktor.Jinak se zjišťuje jestli je mimi v pořádku.

sofieanna
11. kvě 2010

dex, tak to urco, to je lepsi ted vid.. kdyz mas jedno dite doma... 🙂

weri1
11. kvě 2010

já bych se taky nenudila mít jedno dítko doma 🙂

sofieanna
11. kvě 2010

weri, aha, a to ti nedela tvuj gynekolog? on te nekam posle jo ...a je to normal pres bricho ...?

dexonka
11. kvě 2010

ale zase si clovek uz to tehu neuzije tak jak kdyz je bez prcka,uz to proste nemuzu tak resit,coz je v nekterych vecech skoda...

dexonka
11. kvě 2010

no ale ten velky UZ neposila kazdej doktor,ale je super tam jit......

simka01
11. kvě 2010

sofi: ty to mas v tomhle horsi....ty slusna musis byt.......a pokud by ti to nejak nevyhovovalo,muzes se zkusit domluvit s doktorem...proste mu to vysvetlis a on te pro klid muze nechat od toho cervna doma...myslim,ze to tak jde...mne doma nechat musel.....ale uz vychazky neresim a jedu si proste tak a tak...byt doma podle vychazek...tak to nevydrzim a navic si aspon vydelam k te "vysoke" castce,kterou beru....a jeste se zpozdenim....... ☹ a jinak weri uz to napsala..projedou ti tam vse a zjisti i zda netrpi na vrozene vyvojove vady apod....

dexonka
11. kvě 2010

sim: no tak ty tvoje vychazky,to je dost smutny🙂))

simka01
11. kvě 2010

dex: neposila? u nas doktor rikal,ze tyhle 3 jsou nejdulezitejsi a povinne....ty triple a jine,kdyz chces...ty si zarizujes sama....asi zalezi na doktorovi....nevim... 😒

dexonka
11. kvě 2010

no muj doktor posila,ale znam plno maminek co jdou jen na ten prvni a nebo na zadny a maji jen triple,proto je lepsi si to pohlidat

simka01
11. kvě 2010

dex: byly..........ted uz je radsi neresim.......byla bych jak ve vezeni....jedu normalne,jako by zadne napsane nebyly....byla jsem zvykla rano vypadnout a prijit vecer a furt neco delat...ze zac.to bylo dobry,odpocinek ,klid....ale ...penize chodi pozde,je to fakt smesna castka...takze chodim k nasim na firmicku,vydelam si neco a je lip...a hlavne jsem mezi lidma a blizko pritele...mam ho za rohem.... 🙂

dexonka
11. kvě 2010

sim: jj taky co doma,ze to je fakt jak vezeni....no hlavni je mit pak nejakej duvod kdyby nekdo prisel🙂

dexonka
11. kvě 2010

dneska jsem uplne marna,nevyspana,ani jsem si jeste nedala sprchu a neumyla vlasy,to je des...

sofieanna
11. kvě 2010

dex, ale zase nekdy je to lepsi neresit ne? 🙂 v urcitych vecech ...
sim, to jo no, pocitam ze od toho cervna uz tu nebudu...a on ti nedal neomezene vychazky?

dexonka
11. kvě 2010

sofi: jj to je pravda je to 50 na 50 🙂

weri1
11. kvě 2010

co já vím,ten velkej utz je povinnej,někde ho dělá tvůj gynekolog,když je na to vybavenej,někdě tě posílá a dělá se přes bříško.

simka01
11. kvě 2010

sofi: nedal...pry nemuze.......kdybych byla pry na vlastni zadost,nejak by to napsat mohl,ale ze me musel nechat primo on,tak by to nemohl....pry se to nedela....ale znam holek okolo....ty je maji.......ale co nadelam....
dex: nic si z toho nedelej....ja sedim v tatkovo pyzamu....vlasy jen tak ve skripci...snidani kolem PC....mam jeste hodinku...tak to budu dohanet..... a kdy mas toho doktora? uz dnes ?

sofieanna
11. kvě 2010

no ja ctu furt neco jinyho..nekde jsem cetla ze triple se delat nemusi... a tak ruzne, takze fakt nevim no ....
sim, tak to je dobry ne 🙂 hlavne aby ti tam neprisli no.. te zkontrolovat ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru