Jaká je normální výška fundu ve 27tt? Kolik váží mimi?

belanna.st
23. dub 2008

ahojte, tak jsem našla jednu diskusi na porodu o výšce fundu, a tam holky psali žemají ve 26tt velikost 29 cm, já měla ve 25tt výšku 25cm, tak semi to zdá málo, ted jsem byla na vyšetření 27 nebo 28 týden, ale zapomněl mi to napsat, tak ani nevím,kolik mám. na internetu jsem nikde nenašla normální hodnoty, tak se chci zeptat vás kolik jste měli výšku v cm. předem děkuji za odpovědi, a zrovna jestli vám to nevadí mimůžete napsat kolik vám doktor řekl, že váží vaše mimčo?my ho máme asi trochu větší 1,3 kg...

petule.h
24. dub 2008

ahoj, rozjela jsem nedávno tuto diskuzi diskuzi u témata porod. Já mám 26+2 28 výšku fundu, ale ty jsi tam asi psala né?

belanna.st
autor
24. dub 2008

asi jsem tam psala ..těší mě..ale sem do těhotenství se mi zdálo že se to hodí víc..ale fakt jsem koukala na net a nemůžu to najít..

petule.h
25. dub 2008

jasně, já to taky nikde nenašla, ale vše je to ok.

anta
25. dub 2008

Ahojky, no já jsem teď podle doktora ve 30+5 tt a výšku mám 30 cm, od minula mi přibyly další 3 cm, to jsem byla na kontrole před měsícem, tj. ve 26 .týdnu, já ani nevím, jestli vůbec existují ideální míry. No holka, já myslím, že my čekáme trochu asi větší dítě, odhadem by mělo mít tak kolem 1,9 kg 😀 😀 😀

petule.h
25. dub 2008

no já měla i první 52 cm , 3800kg, ale šla jsem naštěstí císařem 🙂

anta
25. dub 2008

Tak na to jsem se ptala doktora, jakým způsobem budu rodit, protože se mu dítě zdálo velké a on říkal, že nevidí problém v porodu přirozenou cestou, tak to si ale sakra užijeme! 😉

petule.h
25. dub 2008

mě málem praskla děloha, tak proto císař, já nemůžu mít vyvolávačky a mám stuhlost dělohy, tak uvidíme co u druhého

anta
25. dub 2008

Tak snad to mimísovi nevadí, ale povím ti, že jsi měla to první opravdu veliké, prostě chlapáka, koukám, že budeš za chvíli jako matka pluku, co? 😉

petule.h
25. dub 2008

moje švagrová měla holku i kluka přes 4 kg 🙂

belanna.st
autor
26. dub 2008

no já se ho ptala jestli to že je větší vadí v porodu normálně nebo budu muset císařem a on řekl že zatím nevidí problém, tak uvidíme..

petule.h
27. dub 2008

no znám maminky co rodili 4350 mimi normálně, ono když se dobře otvíráš, tak tě nastřihnou a budou to zkoušet, ale není vyloučeno, že třeba po pár hodinách porodu ti císaře neudělají.Ale dělá se jen, pokud by bylo ohroženo na životě matka či dítě, nebo na zdraví, to je jasné...Já sama nevím, zda můj 2 porod nebude normální...uvidíme u mě dle toho, zda se budu otvírat

janaboris
27. dub 2008

Já měla ve 26TT-26cm,29TT-31cm,32TT-34cm,35TT-35cm.A ve 32TT mělo naše miminko 1800g.Vše máme podle gyn v normě. 🙂

meriva
3. kvě 2008

Cau maminy, ja byla 25tt v poradne a dr. podle mne diktovala sestre 25 cm ale ona zapsala 29 cm, tak nevim jestli se preslechla ona nebo ja. Kazdopadne idealni vysku fundu mate preci vzadu v tehu prukazce, tam jsou takovy grafy na hmotnost a taky vysku fundu, tak se tam podivejte. Tedy jestli jsou ty tehu prukazky univerzalni....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru