Jaké vitamíny/doplněk stravy v 16. týdnu těhotenství?

petrac1984
17. únor 2013

Ahojky,můžete mi poradit jaké vitamíny / doplněk stravy můžu brát v 16 týdnu? Doteďka jsem brala Femibion pro 1.trimestr. Děkuju

pt1981
11. dub 2014

od začátku jím Chytré miminko a taky Omega 3 mastné kyseliny. Poslední měsíc a po schválení mudr taky magnézium, měla jsem pořád křeče..

arnettacek
16. dub 2014

Ja beru mamavit a jsem moc spokojena 🙂

sabicica
18. dub 2014

Byly byste tak hodné a našly si pár minut na vyplnění dotazníku? Je určen těhotným ženám a týká se informovanosti o kyselině listové. Velice vám děkuji. Opravdu mi tím pomůžete.. =)
Zde odkaz:
http://www.survio.com/survey/d/A6Q8W9A3X2J1R1V3D

ivetka7686
25. únor 2016

Ja brala vitaminy Jen v 1trimestru ted Jim hodne ovoce,zeleniny,jogurtu myslite ze je to spatne?

lamia
25. únor 2016

@ivetka7686 Ne, myslím,ze je to velmi rozumné. Osobně bych ještě přidala zdroj jodu(třeba mořské rasy,ryby) a kvalitni rybí tuk (kvůli nenasyc.mastnými kyselinám a vit.D) a pak už by nemělo chybět nic. Teh.vitaminy jsou mimo listovky v prvním trimestru jen marketing.

ivetka7686
25. únor 2016

Lamia@ dekuju moc,nebyla jsem si jista,je to me prvni miminko,tak nechci Nic zanedbat 😊

klarakozak
22. říj 2018

Se vykašli na nějaké ,, doplňkové vitamíny,, a jez hodně zeleninu a ovoce 😉 toť za mě

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru