Jaký může mít vliv silné rozčilení (20 minut) ve 14. tt?

piskottek
30. lis 2013

Vybouchla jsem při hádce u reklamace a dohadovala jsem se tam dobrých 20 minut. ☹ ☹ ☹ Nemohla jsem mimiskovi nějak ublížit?

simbelmine
30. lis 2013

Možná bude mimísek cholerik po tobě 😉

lucieandrlova
30. lis 2013

Já myslím, že ne. Krátkodobý stres tolik nevadí. Nesmíte se dlouhodobě trápit, vztekat, bát apod.
Já jsem v 18 týdnu prožila menší šok - babičku mi náhle odvezli na JIPku a vypadalo to, že umře, tak jsme další den jeli k rodině (350 km daleko) a na zpáteční cestě uvízli v koloně v chumelenici. Takže stresu až až... A vše bylo OK.
Ale zkuste na to příště myslet. Nejlepší je, být v klidu a veselá. Nakonec těhotná má spoustu hormonů štěstí, tak je ta dobrá nálada čím podpořit... 🙂
Pošlete příště partnera, ať se vzteká on.

zuza01
30. lis 2013

Taky bych řekla, že ne. Já jsem se v práci rozčilovala denně až do šestého měsíce 😉

mazula
30. lis 2013

Urcite nie😀ked som bola tehu,manžel nabúral auto a skoro som ho zabila😀a stresu som mala celé tehu moc moc a malý je fit😉

very
30. lis 2013

Mě v 36.týdnu nabourala opilá paní, když viděla moje velké břicho, ujela.. Bylo to v poledne, lekla jsem se, plakala, rozbité auto, vztek na ní..tolik jsem se rozčílila, že mi v půl jedenácté večer praskla voda a jela jsem. Do té doby vše v pořádku, první dítě bylo dokonce přenášené.. Pozor na stres, nestojí to za to..i když člověk se tomu v dnešní době asi těžko vyhne ☹

romantika
30. lis 2013

ani nahodou, to se ještě navztekas 🙂))))) ony svoje udelaji často i hormony. vůbec se neboj, druhé tehu mne desne radili hormony a byla jsem protivna a porad jsem hucela. 🙂))) oproti první je prdolka klidny, spavy a v pohode. U první jsem byla v klidu a dite je desne torpedo 🙂)))

klaire22
30. lis 2013

určitě ne 🙂 já se taky rozčilovala, když jsem chodila do práce a malá je v pohodě 🙂

zuzi.111
30. lis 2013

Tak teď jsem se dobře pobavila 🙂

arwen2010
1. pro 2013

Taky myslím, že ne....Já u prvního těhu byla ve stresu celé těhotenství, problémy s přítelem s matkou....a malá je snad nejusměvavější a nejvyrovnanější dítě na světě 🙂

svoba
1. pro 2013

Ne. Ale do budoucna se tomu zkus vyhnout.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru