Je možné, aby mi skoro ve 13tt bylo ještě blbě?

martikvitulik
13. srp 2013

Ahoj, je možné aby mi skoro ve 13 týdnu bylo blbě? Jsem 12+3tt a bývá mi blbě. Hodně večer. Nezvracím, ale není mi dobře.Jsem unavená poslední týden zase. Máte také zkušenosti? Nekdy mi není dobře i ráno, to se najím a je to ok...máte někdo stejný nebo podobný problém?

smudlinka10
14. srp 2013

mě bylo zle až do 35.týdne - zvracela jsem skoro pořád, pak chvilku klid a šlo se rodit

prcek91
14. srp 2013

mě bylo zle do 21t.t. neustále jsem zvracela celej den a po všem tak v klidu..😉

ivuska027
14. srp 2013

kamaratka zvracala cele tehu a aj na porodnom sale sa 2x pozvracala 😒

fykyska
14. srp 2013

Já si prošla Hyperemesis Gravidarum a porodní box jsem taky pokřtila 😀 takže ANO je to možné 🙄 😀

werumka
14. srp 2013

Možné to samozřejmě je, ale pokud Ti na to ráno pomáhá jídlo, je možné, že to u Tebe souvisí právě s nízkou hladinou cukru v krvi. Pokud bys jí měla nižší delší dobu, tak se pak objeví ketony v moči (látka, která vzniká, když si organismus vyrábí vlastní cukr) a z těch je člověku na blití samo o sobě. Zkus sladkou colu, nebo pochroupávat během odpoledne sladké piškoty.

fishtamin
20. srp 2013

Já tě taky nepotěším.. první 4 měsíce jsem prozvracela celý dny, do 31.tt stále tak dvakrát denně.. teď už je to výrazně lepší, ale zase už budu vlastně rodit, takže bylo na čase .. mám -3kg od počáteční váhy a mimi je OK 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru