Je možné, aby mi skoro ve 13tt bylo ještě blbě?

martikvitulik
13. srp 2013

Ahoj, je možné aby mi skoro ve 13 týdnu bylo blbě? Jsem 12+3tt a bývá mi blbě. Hodně večer. Nezvracím, ale není mi dobře.Jsem unavená poslední týden zase. Máte také zkušenosti? Nekdy mi není dobře i ráno, to se najím a je to ok...máte někdo stejný nebo podobný problém?

karlam
13. srp 2013

ahoj, mně bývalo špatně asi od 15. týdne až do konce těhotenství, skoro vše jsem vyzvracela a neejvíc zle mně bývalo od oběda do večera 😒 🙂 takže asi není pravda, že zle bývá jen na začátku...u mě šlo ale hlavně o to, že jsem čekala dvojčata a hodně mně tím, jak rostly, utlačovaly žaludek, lumpičky jedny 😉

marrei
13. srp 2013

Dvě moje kamarádky zvracely až do 8. měsíce 😀

lamarika
13. srp 2013

Bylo mi špatně celé těhotenství. Zvracela jsem i v den porodu

andreaub1795
13. srp 2013

Jsem ve 14 tt a mám úplně to stejné. Do 12 tt mi bývalo špatně dopoledne a často jsem zvracela, teď se to přesunulo na odpoledne a večer :( Doktor mi říkal že to může být. Prý mám vydržet 😉

asineda
13. srp 2013

Mě bylo zle ( i se zvracením) do 20týdne...pak se to postupně zlepšovalo ale i tak sem si třeba večer ublinkla 🙂 teď už je to asi 3týdny uplně dobrý..takže asi tak🙂

kasparci
13. srp 2013

Je😉

golymetr
13. srp 2013

já při všech třech těhu zvracela do 20tého týdne

lolap
13. srp 2013

Já zvracím ještě teď v 35.týdnu, v prvním těhotenství jsem zvracela obden do 30.týdne...

maybe72
13. srp 2013

... taky potvrzuji, z prvního těhotenství jsem nevolnosti vůbec neznala,v druhém těhotenství už mě nevynechaly, užívala jsem si je do konce 6. měsíce 😉 😉

nikollita
13. srp 2013

Mě bylo špatně...no začalo to 2. den po vynechání a trvalo to až do konce 4. měsíce. Pak se to vrátilo na týden v 6. měsíci a na 14 dní v 7. měsíci 🙂 8.-9. mě šíleně pálila žáha, ani gaviscon to nedával. 😉

miskadis
13. srp 2013

Mě bylo špatně a zvracela jsem skoro každý den u obou těhotenství až do konce 6. měsíce. Nejhorší to bylo vždycky odpoledne a večer ....

pavcza
13. srp 2013

V 1. těhotenství jsem začla zvracet až ve 13. tt a skončilo mi to dva dny před porodem, teď mi bylo špatně od začátku a skončilo někdy skoro v 15. tt a občas někdy mi je zle i později. Takže to je úplně možné 🙂

niki727
13. srp 2013

Zvracela jsem téměř celý den až do 24. tt, pak to lehce postupně ustupovalo .Byla to hrůza, každý druhý den na kapačky a 3x jsem byla hospitalizovaná na delší dobu v nemocnici a zhubla jsem 10 kg, protože jsem neudržela ani trochu vody, koly, ničeho. Ta naše beruška mi dávala zabrat 🙂 . Takže držím pěsti, ať je jen nevolno a co nejdřív to přejde ;) !!!!

sabuse1
13. srp 2013

u mě se to pokaždé srovnalo až kolem 15tt pak už mi nevadilo nic

anyzka
13. srp 2013

Asi Tě moc neuklidním, ale já zvracela do 27tt ... Od 8tt, do 27tt jsem trávila čas na záchodě, případě v mrazáku, kam jsem si věčně cpala colu 🙂

dorinek
13. srp 2013

V prvním těhu jsem zvracela 3x týdně do 16TT, v druhém těhu jsem zvracela 3x denně do 18TT - pak už to musel doktor zarazit medikamenty ,jelikož už jsem byla totálně vyřízená. Takže nevolnost ve 13TT je podle mě naprosto normální 😅

lucifereeek
13. srp 2013

mě bylo zle až do 18tt, takže ano, je to možné 😉

kami1984
13. srp 2013

ja denne zvracela 2-3x do 16tt

sylvar
13. srp 2013

mě byl zle do 6 měsíce, a to jako tak, že jsem se bála jet MHD, abych někoho nenahodila 😅 a t jsem nezvracela moc, jen mi bylo blbě na zvracení, takže, co kdyby...takže ano 😉

evulinkab
13. srp 2013

Jasně, že to možné JE...
U prvního ditka mi nebylo skoro nic a ted čekám druhé mimčo a bylo mi zle do 16tt.

ivarei
13. srp 2013

Jasně, že je, taky mi je blbě ;)

jarcatko
13. srp 2013

jj, je to možný, moje mamka i ségra zvracely v obou těhu dlouho, máma ještě i v 8. měsíci se mnou, ségra asi do poloviny těhu a pak to vystřídalo pálení žáhy... já jsem nějak zůstala zvracení ušetřena, ale ta žáha mi dávala zabrat taky slušně... jsem zvědavá v budoucnu na druhý těhotenství 😀

leg
13. srp 2013

Určitě, mě např. začlo být špatně až od 3 měsíce a bylo mi až do 7. Každý to prostě má jinak. 🙂

kikimaruska
13. srp 2013

mě bylo špatně do cca.20 tt a pak měsíc před porodem zase...je to normální...

cuci25
13. srp 2013

moje kamarádka zvracela několikrát denně až do porodu 🙂 Já myslim, že všechno je v tomhle stavu možný 😀

cernalu
13. srp 2013

mě zase celé těhotenství nic nebylo a na sále jsem zvracela snad milionkrát!

datela
14. srp 2013

Mě bylo špatně až do 22 tt.I se zvracením.A pak to bylo lepší a lepší.Pro mě to byla známka toho,že je vše v pořádku a hormony pracují,jak mají 🙂

oqoq
14. srp 2013

Zvracela jsem asi do 20 tt. Doktorka mě utěšovala, že obvykle to přejde kolem 15 tt nebo kolem toho 20 tt. Pak už jsem zvracela jen v reakci na některé potraviny, což je prý taky normální, protože imunitní systém funguje v těhotenství jinak.

carolineg1
14. srp 2013

já taky ještě zvracím, navíc mě bolívá vkříži a píchá v podbříšku, někdy strašně

yllakh
14. srp 2013

bohužel je to možné celé těhu ☹ mě bylo dobře pouze v 6. měsíci..jinak celou dobu hnus...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru