Je možné, že by doktor poznal pohlaví v 17tt?

kahira
7. črc 2014

Ahoj, chci se zeptat, jestli je možné, že už by doktor poznal pohlaví v 16+4?

mischel117
7. črc 2014

@kahira pokud je mimi dobře natočeno, tak se to dá zjistit. my jsme zatím měli bohužel smůlu, že prcek s náma nechtěl spolupracovat a nic se nezjistilo.tak budeme čekat do 17.7. to uz budu v 20tt

tamarila
7. črc 2014

Je, u mě u obou poznal dřív

domca89
7. črc 2014

@kahira Možné to je prý už od 12tt s dobrým UZ. Takže by to vidět být mělo, my se to dozvěděli při UZ ve 20tt. Tak to už snad vydržíš ty 3týdny.

kahira
autor
7. črc 2014

Já se jen tak ptám, mě to doktorka neřekla na ultrazvuku na veveří a já se nezeptala, nevěděla jsem, že se musím ptát jestli už něco vidí 🙂 ale o to nejde, hlavně, že je prcek v pořádku. Teď jdu až 25 a to budu teprve těch 16+5 🙂 děkuji

arnettacek
8. črc 2014

Nam rekli pohlavi v 13tt, 17tt a pote potvrdili ve 20 tt. Takze ano muze lekar na dobrem utz pohlavi poznat, kdyz je miminko pekne natocene 🙂

anetka1701
8. črc 2014

mně řekl doktor s jistotou na 99% pohlaví v 16tt :o)

anetadr
8. črc 2014

Ono fakt hodně záleží na šikovnosti doktora. Já byla na pohotovosti v 16+1 a doktor tam zajel na krásný pohled, kde byly roztažené nožičky a já jasně viděla pinďu. Ptala jsem se ho na to a on se jen zasmál, že to teď nejde poznat ani náhodou, že je brzy. Problém se nelepšil a já 16+5 byla opět na pohotovosti - tentokrát u Apolináře a super doktorka zajela na ten samý pohled a ptala se mě, jestli vím, co čekáme. Tak jsem jí říkala, že ještě ne, ale že se mi to zdá jako pinďa a ona mi to potvrdila. Tak jsem se fakt musela smát, že jsem si pohlaví v podstatě poznala dřív, než doktor😀

culie
8. črc 2014

my víme pohlaví od 16+1 a můžu říct, že to bylo opravdu moc pěkně vidět 😀

luciesofi
8. črc 2014

..ano, obe holcicky potvrzené v 16+1 🙂
@kahira

tulikiss
8. črc 2014

obe deti potvrzene ve 12tt

blahova_andrea
8. črc 2014

jde to i mnohem dříve. pokud je dítě ve správné poloze, kvalitní utz a zkušený dr., tak to není problém 😉

faminka
8. črc 2014

My taky vedeli od 13.tydne, i kdyz rekla doktorka, ze radsi rika jen na 70%... ve 20. Tydnu uz nebylo o cem pochybovat a potvrdilo se to...

ninive211
8. črc 2014

U nás holčička odhadnutá ve 12+0 na NT v Brně na Veveří, v 16.tt moje dr na běžné kontrole a "obyčejném" utz řekla, že se taky přiklání spíš k holčičce a ve 21.tt holčička potvrzena na velkém UTZ 🙂 Jak se tu píše, jde hlavně o souhru více faktorů - kvalitní ultrazvuk, zkušený doktor a především spolupracující mimčo.

usounek25
8. črc 2014

Ahoj, ve 12. týdnu na NT dr. řekla, že je to holčička a pak se to při každém dalším ultrazvuku potvrzovalo.

sherane
8. črc 2014

mě taky potvrdili chlapečka v 12+6, prý se tím děsně chlubil 🙂) tak to šlo kráásně vidět.... prý, já nic neviděla

doko
8. črc 2014

nám to taky na Veveří řekli ve 13+3 a na 100% 😉 od té doby to máme už asi 8x potvrzené...... 🙂

dezyre
8. črc 2014

o obou klucích jsme se dozvěděli už ve 13tt na Veveří

terinda
8. črc 2014

ano

madormi
8. črc 2014

nám ho řekli ve 13 tt, pak znova v 17 tt, a ještě potvrdili ve 26 tak snad ano 🙂

pampalin
9. črc 2014

U mě má můj gynekolog zatím 100% úspěšnost, máme klučíka a u andílka holčičky se také trefil. U obou to poznal v 16.tt. Takže já si myslím, že ano, v 17.tt se to už poznat dá, je-li prcek tak trochu exibicionista... 🙂

kass86
9. črc 2014

Ano, každopádně naše mimi se schovávalo až do 22. tt 🙂.

kimby
9. črc 2014

ano, já věděla pohlaví ve 13. týdnů (odhad) v 16. týdnu se pohlaví potvrdilo a také se ani nezměnilo do porodu 🙂

kacule6
10. črc 2014

I nám řekli pohlaví miminka už ve 14 tt a v 17 potvrdili 🙂 Ale záleží na tom,jak je prcek natočený.

zuzile88
10. črc 2014

Nám také řekli pohlaví ve 13 tt.

soleilll
10. črc 2014

@kahira Mně to na Veveří řekli 12+3, ale je možný, že s tím nezačínají sami schválně, protože je hodně párů, který pohlaví vědět nechtějí.

bledulka84
10. črc 2014

u mě ve 13tt holčička, ve 20tt potvrzeno 2x jednou z toho na velkém UTZ.
Ale známé řekli ve 13 tt holčičku (na 75%), na velký UTZ šla až ve 22 tt a je z toho kluk.

sabs
12. črc 2014

me rekli 3x holcicka a tesne pred sekci prisel primar a rika no krasna varlatka.)))) a bylo po srande🙂

luckag2
12. črc 2014

Mě od 13tt říkají holčičku a od té doby už je to 3krát potvrzeno,tak snad ano 🙂

terezapetrova
12. črc 2014

Zacinam si myslet , ze mozne je uplne vse 😀 At mas hlavne zdrave mimi preju 🙂

sonik05
12. črc 2014

@anetadr ono hodne dlouho pohlavi holcicky i kluka vypada stejne a dovyvinute je az v tom 16 tt, takze driv je to spis jen odhadem 50 na 50.

V 16.tt uz se pohlavi da poznat. Muj doktor na bezne kontrole odhadoval holcicku a pak ve 20tt mi to na velkem UTZ potvrdili 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru