Je možné, že při jídle jsou pohyby miminka zřetelnější?

partyzanka91
14. led 2014

ahojky, tak už asi od Vánoc cítím pohyby a nyní už jsem si jistá že jsou to ony, dokonce už poznám i ten nejmenší. Cítím je každý den několikrát, ale nejvíc vleže na zádech před spaním a pak často když jím. Je to možné že při jídle jsou pohyby nějak zřetelnější? Reaguje tím ten maličký na to co mu dávám? Už si toho všímám opravdu několik dní že při jídle mě břiško pošimrává a malé je akčnější.

monouch
14. led 2014

@partyzanka91 určitě. Havaně po jídle, když trávíš, tak to v břiše může vydávat různé zvuky a to ho vzbudí ;)
Každý to má jinak, ale já mám akčňáka, furt sebou mele a plave a kope a vůbec nespí 🙂

zuzi.111
14. led 2014

@partyzanka91 ahoj, mame skoro stejne termin 🙂. Ja citim pohyby od minule nedele a to kazdy den. Pres den obcas a nejvice taky vecer pred spanim, kdyz se natahnu. Na to "co jis" nereaguje. Spise reaguje, ze cokoliv jis. Traveni vyvolava zvuky, tak ma o zabavu postarano 🙂.

arwen2010
14. led 2014

@partyzanka91 Já hlavně nejím 🙂 Akdyž nejím už delší dobu a pak mám hlad, tak sebou mimčo mydlí jak hrom , předpokládám, že se dožaduje taky trochu nějaké potravy 🙂

ninizoi
14. led 2014

@partyzanka91 Taky ho hooodně cítím většinou po jídle... a tak mu vždy říkám taky ted papaš? 😀 Je to zajímavé... 🙂

sariss
15. led 2014

Mam to stejne - zvysena aktivita kdyz ja jim.;) a pak vecer kdyz si lehnu...ale hybe se hodne cely den, nechapu kdy spi kdyz ma spat vetsinu dne🙂

partyzanka91
autor
15. led 2014

sariss: mě příjde že spí jen chvilkama 😀. Dneska je teda akční už od rána, vrtěl se tam hned jak jsem se vzbudila a pořádně. Pak přes den jen občas sem tam pohyb a navečer se zase vrtí hodně takže pořádně spát bude asi jen v noci se mnou 😀. Alespoň mám jistotu že prcek je v pořádku, když se má tak čila k světu

partyzanka91
autor
15. led 2014

arwen2010: no nevím, asi bych se bála takovou dobu hladovět. Nezapomeň že tvé tělo má dvojnásobnou spotřebu, pro malého a pro tebe. Sice si bere z nás to co nemá, ale pokud to v těle nenajde tak si to vzít nemůže. No radši jez, pokud tedy nezvracíš a jídlo se ti nehnusí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru