Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

nik123
autor
2. únor 2013

@kajalka No něco na tom možná bude 🙂 Jsem zvědavá víc a víc, všechny argumenty mi připadají celkem opodstatněné 🙂 Už vidím, jak se budu klepat na úterý 12.2. a on mi to zas stejně nepotvrdí 😒 A na 3D jdu až za víc jak měsíc 😕

kajalka
2. únor 2013

@nik123 Neboj, to uteče jak voda, hlavně že je mimčo v pořádku. Stejně nic není 100%, to až když se narodí 🙂

nik123
autor
2. únor 2013

@kajalka To je jasné, že zdraví je nejdůležitější, jsem na rizikovém, takže o to víc si to uvědomuju...ale jsem taky jen zvědavá ženská noo 😀

wahu
2. únor 2013

Taky tipuju chlapečka. 🙂

siskin
2. únor 2013

podle mě je to jasná holka, je tam kávové zrno. To ve předu je pupečník, přece by mimi nemělo tak velkého pindíka 🙂

nik123
autor
2. únor 2013

Tak teď je to 9:6 pro kluka 🙂 No neulehčily jste mi to 😀 😀 Ale děkuju vám všem moc za tipy! 😉

augustka
2. únor 2013

Já bych řekla holka😀

zuzi82
2. únor 2013

Spíš bych řekla kluk, ale jak píšeš, všechny argumenty pro i proti jsou tu opodstatněné, takže možná i holka 😀

nik123
autor
2. únor 2013

@augustka 😀 9:7 😀 pipinka se snad ještě dotáhne na pindíka nebo co 😀

nik123
autor
2. únor 2013

@zuzi82 Tak, tak...argumenty jsou z obou stran dost neprůstřelné 😀 Jak jsem psala, sama nevím, k čemu se vlastně přiklonit a už nad tím hloubám víc jak 14 dnů 😀

zuzi82
2. únor 2013

@nik123 Já se už nemůžu dočkat, až se to dozvíš, jsem možná zvědavější, jak ty a to mě o nic nejde. 😀

nik123
autor
2. únor 2013

@zuzi82 😀 😀 slibuju, že hned jak budu vědět, napíšu 😉 Jen nevím, jestli to nebude až v březnu na tom 3D..snad ne...

zuzi82
2. únor 2013

@nik123 Zajímá mě i vývjo dr. názoru, takže příští týden čekám zprávu. 😉

nik123
autor
2. únor 2013

@zuzi82 Mi zas určitě řekne, že malý je tááák špatně natočený a vrtí se, že to prostě nevidí 🙄 A já si snad už vezmu rovnou kartu a půjdu hledat jiného doktora 😀

norma
5. únor 2013

@nik123 já bych řekla kluk

nik123
autor
6. únor 2013

Tak si představte, že jsem se včera náhodou ocitla u dr. (ne mého ošetřujícího) a ač se pokoušel zjistit, co je prcek "zač" tak on se zase bleskurychle skryl a nebylo vidět nic 😠 Já už tedy nevím....ke svému doktorovi jdu v to úterý, tak uvidíme, jestli se alespoň pak ukáže. Je to každopádně neuvěřitelný stydlín! 😀

kikulka1
6. únor 2013

Můj názor je holka, mám doma podobnou fotku, to mezi nohama je podle mě pupeční šnura 🙂

kajalka
6. únor 2013

@nik123 Je to holka, co si tak čtu od ostatních čekatelek, tak se kluci ukazujou rádi a holky se schovávaj 🙂 Ten náš je tam vždycky rozcapenej jak buddha.

romantika
6. únor 2013

@nik123
dle mne kluk jak buk, to co mas zakrouzkovane neni pindula, je to uplne jinde, ja mam podobny utz s klukem a mam todhle na obou stranach, prijde mi to, ze to je nejaky vnitrni parovy organ, mas tam videt toho pindoura a ten u holcicek neni. Mam prvni holku nic takoveho jak ti tam leze ten pindourek 🙂))) videt neslo. U druheho cekame kluka a ten to ma jak u tebe. Krom toho mi prijde ze ti kluci se tam vzdycky takhle rozvaluji s nohama od sebe.
Ale to vis, radeji si pockej, nam nase prvni holcicka ukazal pindulu jednou a i na 3D to bylo nejasne. U holcicek obvykle dost vyckavaji., Na 100procent nam to rekli jen opravdu machri co delaji ve 20tt ultazvuk,. U klasicke gyndy mi delali utz kazdy mesic a nikdy pindulu nebyla schopna presne urcit.
Ovsem ta nahoda ze mas tak sikovne v prostred pupecni snuru taky je. To zakrouzkovane odpovida tomu typickemu kavovemu zrnu. Tak at to dopadne jak dopadne, havne at je prdola zdravy. O to tady hlavne jde vid.

nik123
autor
6. únor 2013

Holky, moc děkuju za všechny názory, ač se opět dost liší a jsem z nich opět jelen jelenovitej 😀 😀 To je opravdu záhada ten můj malej drobeček 🙂 Samozřejmě mi jde v první řadě o zdraví, pohlaví je čistě jen zvědavost, těším se na "cokoli" 😀 Tak uvidíme, co se z toho nakonec vyvrbí. Jen doufám, že nebudu muset čekat až na porod 😀

nik123
autor
6. únor 2013

@kajalka Jinak s tím "schováváním"...spíš se prostě opět zas mrskal, než by se vyloženě schovával...dr. najížděl sondou tam a on tam strčil nožičku a pak zas nadskakoval jak blázínek a ne a ne počkat na zaměření 😀

januzza80
6. únor 2013

@nik123 Je to kluk,pipinka je uplne jinak a je uplne to kavove zrno jak ty rikas,je na jinem miste.Kdyz ma holcicka roztazene nozky,tak je krasne poznat kavove zrno a pipinka.

ined77
6. únor 2013

@nik123 ...podle mě je to spíš holčička 😉

apollo11
6. únor 2013

@nik123 Mně se zdá nastavené hezky, dr. by to snad měl poznat 😕 Já nevím. My měli na monitoru něco dost podobného a je to ženská 😉

lamarika
6. únor 2013

holka 😉

nik123
autor
6. únor 2013

Tak je to 12:11 pro kluka 😀 😀

nik123
autor
6. únor 2013

@apollo11 Asi by to měl poznat no...na příští těhotenství vyměním doktora, jsem o tom už téměř přesvědčená 🙄

lucido
6. únor 2013

Já si tipuji chlapečka.

petulisek16
7. únor 2013

tak my jsme měli stejně natočenýho prcka, a ve 13.tt nám řekli chlapečka - v 16.tt chlapečka potvrdili - byl vidět z jiného úhlu 😉 takže asi tak 😉 za mě tedy kluk jako buk - a nestrašte mě že mu pindík upadne 😀

petojka
7. únor 2013

🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru