Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

tynulkaxix
8. led 2016

@valmaxa taky si myslím😀 jee a mohla bych poprosit o vaší fotecku abych mohla porovnat? 🙂

valmaxa
8. led 2016

no ta moje není tak krásně přehledná, je tam spleť čehosi a uprostřed fotky trčí taková tyč a to je ono 😀 kde má zadek pořádně nevím ale kde má pinďoura pozná každý :D zítra pohledám a když tak vyfotím ;) (a kluk to teda je, už je mi dělá společnost 3měsíce 🙂 )

evulinkab
8. led 2016

@tynulkaxix Teda, hezky se vám miminko ukázalo....🙂
Já vidím kluka jak vyšiteho, vzhledem k tomu, že mám jak holčičku a i kluka a foto z ultrazvuku jsem srovnávala...tak tady myslim o klukovi neni pochyb...

tynulkaxix
8. led 2016

@evulinkab taky se na utz všichni smali jaký je to nestyda😀 já si taky myslím že je to jasné😀

monyna_88
13. led 2016

Ahojky holky, já mám prý jasně holčičku 🙂 co myslíte? 🙂

monyna_88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hannika08
18. led 2016

už dvakrát potvrzeno doktorem , že holčička obrázek je pořízen ve 20+2 jde to i poznat z toho obrázku 🙂 ?

elana
19. led 2016

@hannika08 teď už ne, pohlavní hrbolek se dávno přeměnil na kompletní zevní (v tomhle případě holčičí) genitál, takže ve 20.tt už se kouká mezi nožičky zespoda 🙂

estrellita
19. led 2016

@zuziry to neni kavove zrno, ale ritni otvor 🙂 jsou tam krasne videt varlatka - ten pytlik a pinda
@monikaaaa24

barus_ka123
23. led 2016

Ahoj holky, můžu se taky zeptat na vás názor? Paní doktorka nám svůj řekla, tak mě zajímá zda to potvrdíte 🙂 Protože už jsem slyšela i odlišný názor :D Dekujii 🙂

monikaaaa24
25. led 2016

@barus_ka123 mam videt podobne pohlavh dle meho dr holka v brne v prenatalu urco kluk tak ze by kluk?

monikaaaa24
25. led 2016

@monyna_88 krasne se ukazala :-P

monikaaaa24
25. led 2016

@hannika08 ja mela 3 krat jistou holku dle meho doktora a v prenatalu nam rekli ze je to kluk 😀 tak sem zvedava co se nam narodi jsem 26tyden

estrellita
25. led 2016

@barus_ka123 za me holka,ale ve 14tt je ta sance na chybu velika

luda710
30. led 2016

Ahojky, přidávám fotečku z UZ, copak tam vidíte za pohlaví?

estrellita
30. led 2016

@luda710 ja bych rekla holka. Co rekl doktor?

luda710
30. led 2016

asi takhle :D na prvním screeningu na genetice nám doktor řekl že je to jasný kluk, že to normálně neříká , ale že prý u nás je to vidět 😀 teď ve 20tt mi můj dr. řekl že je to jasná holka, že tamten doktor je asi mladý, ale že se to ještě naučí, no tak jsem z toho blázen :D a nevěřím nikomu, jdu ještě na jeden UZ k jinému dr. tak uvidíme 🙂

estrellita
30. led 2016

@luda710 tak ve 12tt vypada pohlavi velmi stejne,tam to pozna jen znale oko,protoze se to posuzuje podle sklonu toho vycnelku,ktery maji fakt i holky. Kluci ho maji sikmo nahoru,holky rovne dolu. Takze i holky muzou z urciteho uhlu vypadat jako uplni kluci. Takze bych verila utz ve 20tt,kdy uz jsou pohlavni organy dobre odlisne videt 🙂
Zkusim najit fotku z 20tt od kluku a pd dcery,tam to jde nadherne videt 🙂

luda710
30. led 2016

No já jsem to taky četla, že je to podle výběžku i jsem viděla jak to vypadá u holčičky, doktor co dělal ve 20tt je ještě ke všemu primář, já jsem si holčičku hrozně přála, ale smířila jsem se s klukem, takže je to pro mě opravdu šok a nemohu tomu nějak uvěřit 🙂 Kdybyste našla foto budu ráda, ještě si říkám, co když má pindíka někde přilepeného na břiše, ted jdu ještě jednou, tak uvidíme 🙂

kkabelova
1. únor 2016

Ahoj holky, co myslite u nas? Vim, ze je jeste mraky casu pred uplnym odhalenim. Ale i tak stale studuju a premyslim. Dle dr. je to nejspis holcicka, ale to rikal ve 12.tydnu i u syna. 😀

monyna_88
1. únor 2016

@luda710 Jasná kačenka ;) Holčička :P

luda710
1. únor 2016

@monyna_88 Moničkoo 😀

estrellita
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
estrellita
1. únor 2016

jej tu prvni fotku jsem sem chtela nahrat oriznutou a sahla vedle ☹

luda710
2. únor 2016

Ten pindík je vážně vidět 🙂 a pipinka jak vyšitá, já si říkám jestli u nás není ještě někde přilepený 🙂

iris29
4. únor 2016

Ahoj holky, vidíte taky na uz ve 20. týdnu holčičku? 🙂

monyna_88
4. únor 2016

@iris29 to je kačenka 🙂 jj holčička jak vyšitá, to já na 21 tt neviděla pohlaví vůbec, ležela daleko u páteře a UZ tam nepronikl 🙂 ale z 18 tt víme, že to bude hočička 🙂

iris29
4. únor 2016

@monyna_88 . My si právě pohlaví říci nenechali, ale tuhle fotku jsem pořídila z videa z genetiky a tu holčičku tam prostě vidim 😉

estrellita
4. únor 2016

@luda710 uf admini pomohli,aby tu fotka s udaji nebyla🙂
Ja myslim,ze prilepeny nebude,schvalne pak napis

estrellita
4. únor 2016

@iris29 vypada to docela jasne🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru