Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

slunicko333
7. únor 2013

@romantika a nemohla bys sem dát foto holčičky? ať máme srovnání...

nik123
autor
7. únor 2013

@slunicko333 to je dobrý nápad, šup sem s fotkami, ať je co porovnávat 😀 jinak tedy 14:11 pro chlapečka 🙂

jakelina
7. únor 2013

Toto je fotka našeho nejmenšího. Zřetelný pytlík i pinďourek.

nik123
autor
7. únor 2013

@jakelina Ať na to koukám, jak koukám, nevím nějak, čeho se chytit, asi nemám moc fantazii 😅 Nejde to nějak zakroužkovat? Jsem asi mimoza 😀

jakelina
7. únor 2013
jakelina
7. únor 2013

@nik123 to kolem jsou nožky směrem doprava a zadeček vlevo. Na tom pytlíku je vidět i ta čárečka, jak jsou tam ty kouličky. 😀 😀

nik123
autor
7. únor 2013

@jakelina No joo, já jsem prostě matlák 😀 Už to vidím samozřejmě...mě ty kouličky ale připadají taky jako jedno obrovský kávový zrno, už ho vidím všude 😀 😀 Díky za foto! 😉

romantika
7. únor 2013

@slunicko333
bohuzel to mam jen na 3D videu.

martinka81
7. únor 2013

Tak já tipuju kluka, pupečník by asi u tělíčka nebyl tak široký, ne?

nikollita
7. únor 2013

No teda já nevím, ale to je naprosto jasný kluk ne?

petrusew
7. únor 2013

A já si myslím, že to bude .... miminko 😀
...vidím to spíše na kluka

nik123
autor
8. únor 2013

@nikollita No, je to na tipy dost těsný 😀 Ale já osobně si taky myslím, že je to spíš kluk. Ne z fotky, ale podvědomě. Už od začátku, ještě než jsem jakoukoli fotku pohlaví viděla 🙂

nik123
autor
8. únor 2013

jinak je to tedy 17:11 pro pindíka 😀

evitaa
8. únor 2013

http://static0.asmira.com/photo/93/18593/album/...

Našla jsem foto holčičky. Tady není pupečník vůbec vidět, takže u tebe to bude asi pindík.

petrapavlikova
9. únor 2013

no já nevím, chvíli mi to přišlo jako klučík a pak spíš jako holčička - ale nechápu, že to ten doktor nepoznal....

zelva
9. únor 2013

Já mám dva kluky a na obou UTZ jsem je rozeznala ještě než to stačil doktor říct. A toto mi přijde taky jako klučík! 😉

shak29
9. únor 2013

@jakelina zrovna tak to můžpu být "kávový zrna" 😀

nik123
autor
9. únor 2013

Moc vám děkuju za tipy a názory, je zajímavé to číst 🙂 Co člověk to názor, to je bezva 🙂 . Tak třeba už v úterý se zadaří a já uvedu věci na pravou míru 😀 A nebo na začátku března, to už by mohla být 100% jistota 😉 Každopádně vám dám odpověď na tu záhadu, i kdyby až po porodu 😀

davlu
10. únor 2013

Ahoj Nik. Také bych to viděla spíše na klučíka. Mám také podobné foto. Ale záhada to tedy je, to jo. Jsem napnutá jak kšandy 😉 Hlavně ať je mimčo zdravé 🙂

nik123
autor
11. únor 2013

@davlu Díky moc za fotečku! Na té je opravdu kluk jak buk 😀 Zítra možná už budu vědět víc, ač na to raději nespoléhám...určitě dám ještě dopoledne vědět, jak to dopadlo 😉 A samozřejmě doufám, že bude kulíšek zdravé miminko, jako kluk i jako holčička :-* Děkuju 😉

xmarg04
11. únor 2013

Mam uplne stejnou fotku, je to kluk jak buk...😉

nik123
autor
11. únor 2013

@xmarg04 Stejnou jako já nebo stejnou jako mají maminky výše? 🙂

xmarg04
11. únor 2013

@nik123 stejnou jako ty...😉

nik123
autor
11. únor 2013

@xmarg04 tak to jsem zvědavá ještě víc, jestli se pytlík potvrdí 🙂 a nemáš na ní taky náhodou nějaké zabloudilé kávové zrno, jako já? 😀

xmarg04
11. únor 2013

@nik123 Nerekla bych...😉

nik123
autor
11. únor 2013

to je jasný pinďourek no 🙂

nik123
autor
12. únor 2013

Tak abych konečně vnesla do této diskuze světlo, dnes mi bylo potvrzeno, že to bude chlapeček 🙂 Pindík i s pytlíkem se na monitoru nedaly přehlédnout, to by poznal snad i slepý 😀 A tentokrát říkal i dr. že by za chlapečka dal klidně ruku do ohně, takže je to venku 🙂 Děkuju moc všem za názory, bylo to napínavé!! 😉

jakelina
12. únor 2013

@nik123 tak gratuluji a držím palečky, aby jsi byla zdravá a narodilo se krásné zdravé miminko 😉

nik123
autor
12. únor 2013

@jakelina MOCKRÁT TI DĚKUJU! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru