Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

pincola
7. dub 2016

@michaela_2 Já tomu taky vůbec nerozumím😀 On tohle už je 21tt, tak nevím, jestli je to ještě "výběžek" možná už by to mělo být jasné. Jenže doktor sám na to koukal, tak to uplně jasné asi není. Rozhodně neřekl nic sebejistého, jen furt opakoval "to je otázka, to je otázka" 😀 😀

estrellita
7. dub 2016

@pincola tak on to muze byt i pupecnik 🙂 ale tipuju kluka 🙂 tak pak napis🙂

estrellita
7. dub 2016

@pincola 😀
Ve 21tt uz ten vybezek nevypada jako pinda. Koukni na link,co jsem sem davala ohledne srovnani vyvoje pohlavnich organu o nejakou stranku zpet

melandry09
7. dub 2016

@pincola tak co u dr ? Trefily jsme se?

pincola
7. dub 2016

@melandry09
@estrellita Tak moje milé konzilium, nezvládám označit všechny, ale trfily jste se😀

pincola
7. dub 2016

Srdíčka rozeslána🙂 Pokud jsem na některou z vás zapomněla ozvěte se🙂 Napravím to🙂

melandry09
7. dub 2016

@pincola tak gratuluji k chlapeckovi 🙂

estrellita
7. dub 2016

@pincola dekuji a gratuluji k chlapeckovi,tak at pekne roste 🙂

anonym1987
8. dub 2016

@pincola gratuluji k chlapečkovi.
Hlavně přeji Vam i miminku zdraví :-*

hanculecerna
11. dub 2016

@anonym1987 dobry den tak uz vite pohlavi? 🙂

anonym1987
11. dub 2016

@hanculecerna bohužel až 28.4 a 5o jsem ji chtěla i zaplatit jelikož to má v nabídce odsekla mě .14.5 Nás čeká 3D utz,ale možná se zkusím objednat na 3D do nemocnice 🙂

anonym1987
11. dub 2016

@hanculecerna ale momentálně mě to je jedno asi mám teď akorát problémy.Zánět močového měchýře,budou mi trhat nervy a zub ,mám časté tvrdnuti takze magnesium 3x denně.Šílené bolesti zad.Takže spíše ted na sebe dávám velký pozor jelikož mě upozornila ,ze bych klidně mohla porodit před prázdniny,abych to vubec donosila :(

hanculecerna
11. dub 2016

@anonym1987 tak to je mi moc lito ☹ ale nebojte to urcite dobre dopadne,ja mela taky strach,strasili me ze budu muset na operaci s cipkem,protoze mam cytlogii 5 s rakovinotvornymi bunkami,musim na kontroly a vypada to ze to pocka po porodu a navic jeste problemy s ledvinou ☹ nezbyva nez verit ze vse bude dobre 🙂 a ono urcite bude 🙂

hanculecerna
11. dub 2016

@anonym1987 a navic mam velkou radost,doktor nam rekl ze to bude holcicka 🙂 tak doufam ze se nespletl uz nakupuji holcici vecicky.Po dvou klukach je to paradni zmena 😀

anonym1987
11. dub 2016

@hanculecerna snažily jste se to ovlivnit při početí ? 🙂? Jinak gratuluji

hanculecerna
14. dub 2016

@anonym1987 jojo snazili,po mesici uz byl pritel nervozni ze nic,tak jsme uz moc nedodrzovali,je fakt ze nevim jestli to bylo pred nebo po ovulaci 🙂 ale nastesti to klaplo 😀

maxinkaa
14. dub 2016

@anonym1987 dá se to vypočítat podle krve

hanculecerna
14. dub 2016

@maxinkaa podle krve mi ta holcicka vychazi 🙂

maxinkaa
14. dub 2016

@hanculecerna tak to holčička je 😉

hanculecerna
14. dub 2016

@maxinkaa tak v to doufam,doktor rekl ze je to holka tak snad se nespletl 🙂 i kdyz myslim ze v 22.tt uz by se snad splest nemel.... a vy cekate co?

anonym1987
14. dub 2016

@hanculecerna mi měli sex 3 dny před ovu 🙂 Tak jsem zvědavá.
@maxinkaa neumím to spočítat? Mě je 25 a chlap 28

maxinkaa
14. dub 2016

@hanculecerna my druhou holčičku, 2x nám to potvrdili na genetice a jednou i můj doktor, tak snad berušce naší už nic nenaroste 😉

hanculecerna
14. dub 2016

@anonym1987 pry se to meni po 7letech,pohlavi ma byt podle partnera s mladsi krvi

maxinkaa
14. dub 2016

@anonym1987 holčička 😉

hanculecerna
14. dub 2016

@maxinkaa tak ja myslim ze ne 🙂 pan doktor na genetice vubec nezapochyboval a dvakrat pred tim se trefil ze budeme mit kluky a mame je 🙂

maxinkaa
14. dub 2016

@hanculecerna stejně na 100% je to až na porodním sále 😉

maxinkaa
14. dub 2016

@hanculecerna já mám mladšího manžela a čekáme druhou holčičku 😉

estrellita
14. dub 2016

@hanculecerna no super,gratuluju 🙂

estrellita
14. dub 2016

@hanculecerna ja mam mladsi krev a dva kluci a treti holka,tak je to spis babska rada 🙂

hanculecerna
14. dub 2016

@estrellita jj taky si myslim,jen jsem to slysela 🙂 proste vzdycky je zarucene 50:50

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru