Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

kvispi
7. čer 2016

Ahoj. Věříte na takoví ty lunární kalendáře a takoví různý tabulky na určí pohlaví? Jsem v 15tt a nechtěl ukázat co schovává mezi nožkama.

nat
7. čer 2016

@kvispi je to hloupost a opravdu to vyjde nahodne.Me pokazde ve vsem vysla divka a cekame kluka 🙂

nicole24
7. čer 2016

@mrspear diky za nazor 🙂 dr v Gennetu mel stejny..pry holcicka, ale o 3 dny pozdeji muj dr rikal,ze asi kluk.. tak si stale muzu vybrat 😂

derinne
9. čer 2016

Ahoj,chtěla bych se zeptat na váš názor ohledně pohlaví. Já svůj tip měla,ale mamka se segrou (zkušenější) si to nemyslí. Tak chci vědět,co si myslíte vy,neb víc hlav víc ví 🙂

monyna_88
10. čer 2016

@derinne podle mě kluk a na spodni fotce jsou videt kuličky ☺

maxinkaa
10. čer 2016

@derinne Chlapeček

derinne
10. čer 2016

@monyna_88 Díky za odpověď. Já to zkoumám poprvé,tak nevim jak to má vypadat 😉 Taky jsem si to myslela,i když se mi to zdálo nějaký velký 😀 No a doma,že je to beztak pupečník,což mi přijde taky možný...

derinne
10. čer 2016

@maxinkaa Díky,tak snad jo 🙂 Jen aby mě při porodu nepřekvapila holka 🙂

maxinkaa
10. čer 2016

@derinne Ještě bude velký ultrazvuk, tak uvidíš a pak můžeš nakupovat věci 😉

gepe
10. čer 2016

@derinne holka

derinne
10. čer 2016

Gepe Tak teď jsem z toho jelen 😖 😀

derinne
10. čer 2016

@maxinkaa Tak 2:1,máš pravdu, opravdu počkat na velký utz

kabrtovasona
11. čer 2016

Tady máte pro porovnání jasnou holčičku 🙂 UZ 27tt

maxinkaa
11. čer 2016

@kabrtovasona jj, podobnou fotku jsem sem taky dávala🙂

barbucha123
11. čer 2016

@derinne Taky se priklanim ke klukovi 🙂

nicole24
14. čer 2016

Ahoj 🙂 tak mam novou fotku 🙂 co myslite? 🙂

lucifereksinkurek
15. čer 2016

Ahojky holky 🙂 tak jsem se dnes vratila z uz a zatim to vypada na kluka,no,jelikoz jsem si prala holcicku...jala je pravdepodobnost,ze by se pani doktorka zpletla?vim,hlavne,aby to bylo zdrave,ale plno z vas me jiste pochopi....🙂

elana
16. čer 2016

@lucifereksinkurek záleží na tom, v jakém tt jsi. Na velkém uzv ve 20.tt už se spletou fakt málokdy, na NT uzv ještě někdy ano, tam hodně záleží na erudici doktora, kvalitě přístroje i natočení miminka, protože zevní pohlavní orgány nejsou ještě plně zformovány a pohlaví se stanovuje podle směru pohlavního hrbolku. Nicméně teda mě se ani na tom NT nespletli, obě děti mi řekli přesně a dnes už taky celkem málokoho čeká na dalším uzv překvápko.

kacimare
20. čer 2016

Ahoj maminky, mame taky jednu záhadu. Jsem ve 27.tydnu a porad nevime, co cekame. Byli jsme na trech UTZ a jednom 3D. Prikladam foto k posouzeni. 🙂

blucifer
20. čer 2016

Holky co myslite? Tentokrat si doktor vubec nebyl jistý ci kluk nebo holka..predem diky za tip

blucifer
20. čer 2016

@derinne myslim ze kluk

blucifer
20. čer 2016

@kvispi pred 2lety mi podle vsech tech lunarnich kalendářů a stari krve vychazela holka a narodil se kluk..takze uz tomu neverim,

ajdrien
23. čer 2016

Ahoj 🙂 chtěla jsem se zeptat, jsem v 14tt , 27.6.2016 jedu na screening mohlo by jit vidět jestli je to holčička nebo chlapeček? děkuji 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nat
23. čer 2016

@ajdrien Mohlo by to jit videt ale malo ktery doktor to rekne ,nechteji moc davat strelu od oka 🙂

dada199
23. čer 2016

Dobrý den jsem 20 týden těhotna a doktor my neřekne pohlaví miminka naznačoval na chlapečka co myslíte Děkuji

micaella23
23. čer 2016

@dada199 vidim neco jako banan🙂.. Ani nepoznam hlavicku, to ti odhali na vetsim utz pri screeningu kolem 22tt v nemocnici, tam bude lepsi utz, nebo uz tohle byl ten screening? Asi bych to nechala na doktorovi, kdyz to nepoznal oni, tak my tady u pc tezko, budete jeste chvili napjati🙂)

blucifer
23. čer 2016

@dada199 kluk

dada199
23. čer 2016

@micaella23 doktor už to vy ale neříká to nikomu právě naznačoval na chlapečka vyfotil my jen nožičky ze to jde vydět

dada199
23. čer 2016

to v kroužku je pohlavi

kacimare
24. čer 2016

@dada199 To v krouzku? To bude asi omyl, dle meho je pohlavi to mezi nozickama a je to kluk. Myslim, ze je to ukazkova fotka chlapecka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru