Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

pandabox
15. črc 2016

@rennye only nizsi hodnoty HCG znamenaji holcicku??

blucifer
15. črc 2016

@pandabox prave ze pry vyzsi nad 50hcg je holka ..nizsi kluk

pandabox
15. črc 2016

@blucifer ja tomu nerozumim...to maji prece vsehcny na zacatku tehu ne?? nebo kdy se ma odebirat HCG??

estrellita
15. črc 2016

@rennye jj jsou to hodnoty z 10tt pri odebirani na NT 🙂
Sakrys,jeste budu hledat,samotnou me to zajima 🙂
@luciiinka87 mne to ted v porovnani s holkama prijde snadnejsi ten pinda 😀 zadne vsemozne vytirani,olejicek 😀

@blucifer tak hod nejake fotky utz

xhex
15. črc 2016

@pandabox tohle není obyčejný hCG, ale free beta hCG, co se odebírá na screening.
@rennye Já měla teda v 10+2 cca 350, tak podle týhle teorie (a sody a číňanů) to bude holka 😀

pandabox
15. črc 2016

@xhex aha..tak to ja.nevim ja na screeningu nebyla..skoda no..

blucifer
15. črc 2016

@estrellita uz jsem je tu vkladala prvni foto pred 2 lety jasny kluk..druhe fito nynejsi tehotenstvi ze 16tt a treti foto z 24tt.

rennye
15. črc 2016

@blucifer No, ta druhá fotka je také velice zajímavá, se pak vůbec nedivím, že se doktoři pletou v určování pohlaví 😉

kacimare
16. črc 2016

Devcata, to jste mi zas nandaly brouka do hlavy s tim free hcg. Jsem 30. tyden, absolutne nikdo neni schopen rict, co cekame a kdyz splasena letim najit papiry ze screeningu, tak vidim hodnotu 49, 7 IU/I, takze nase miminko asi samo nevi, kym je 😀. To je jak naschval. 🙂

rennye
16. črc 2016

@kacimare Bude to chlapeček, body pro chlapečka 😀.

kacimare
17. črc 2016

Nooo, brali mi krev v 11.tydnu, takze to urcite o 0, 3 kleslo a tudiz to bude holcicka 😀 😀

maxinkaa
18. črc 2016

Holky,co vidíte?

rennye
18. črc 2016

@maxinkaa Bohužel tam nic nevidím ☹

jarpa111
18. črc 2016

Co myslite? Dekuji

jarpa111
18. črc 2016

Dole je zadek asi a nohy ma smerem doprava, ma je za hlavou..

elinkav
18. črc 2016

@jarpa111 já vidím holčičku ☺

jarpa111
18. črc 2016

@elinkav myslíš, že ten pahejlek není pindík? to by bylo asi moc velké co? 🙂

vanocni_stromecek
18. črc 2016

@jarpa111 Já vidím kluka 🙂. Dr. ti to neřekl? Nebo proč se ptáš tady?

jarpa111
18. črc 2016

@vanocni_stromecek Rekl, ze vidi holcicku, ale ze si neni jistej pak se po chvilce k.tomu vratil a rekl, zase holcicku..a dneska jsem projizdela utz video a prave co jsem zakrouzkovala, mi prislo jak pindik :D, ale zase kdyz to tes vidim, tak mi to prijde moc velky..a pod tim by to mohla bejt pipi, takovy to kavovy zrnko jak popisuji.. sama nevim a jsem zvedava :D

kacimare
19. črc 2016

@jarpa111@ ja vidim holcicku.

pandabox
19. črc 2016

@jarpa111 vy jste fakt dobry, ja tam vidim jenom sedivou mlhu...

leilunka
19. črc 2016

holka je to 🙂

elinkav
19. črc 2016

@jarpa111 myslím, že je vidět kávové zrno a dokonce je delší než co mas zakrouzkovane.. Je protahle podle mě malinko víc doleva ☺

derinne
19. črc 2016

@jarpa111 Holka. Sice nevidím kávové zrno,ale pindíka rozhodně taky ne. Kdyžtak koukni na str. 33,mám tam fotku stejnou fotku kluka a je pindík krásně vidět, pod tím pak dada dávala fotku,ale je to špatně zakroužkovaný,ale pindík je taky vidět...

vanocni_stromecek
19. črc 2016

@jarpa111 Mne tu pred 3 lety taky holky psaly vsechny krom par vyjimek, ze je to jasna holka a mam kluka 🙂.

jarpa111
19. črc 2016

holky díky moc, snad to ta holčička bude, ne že by mi vadil chlapeček, ale už mám dost nakoupeno ružových věcí, budu věřit doktorovi 😀

derinne
19. črc 2016

@jarpa111 A kolikátý tt jsi?

jarpa111
19. črc 2016

@derinne 24tt, utz byl dělaný 22tt 😀

odula
19. črc 2016

Me to zakrouzkovany taky přijde jak pindik. Ale kuci můžou nosit i růžovou... Je to "trendy" 😉 😀 doufám že dáš pak vědět

jarpa111
19. črc 2016

@odula mě taky, ale když se na to podívám, tak jako vypadá to tak, ale bylo by to moc velké 😀 😀 Určitě, až budu mít další info, dám 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru