Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

magdalenax
22. zář 2016

@davlinka A já to vím, co to bude....!
Nikomu to ale neříkej, - bude to miminko 😀

mariejosef
23. zář 2016

@davlinka nene to ke kavove zrno 🙂 preji krasny porod mate za par 😉

estrellita
23. zář 2016

@magdalenax vazne???? 🙄🙄🙄😜

zuzinka6
23. zář 2016

@davlinka mně to přijde jako chlapeček, na první pohled jsem viděla holčičku, zmátla mě ta modrá čára, pak jsem si všimla toho nad tim....tak jsem teda zvědavá, co to bude!!!! každopádně to bude milovaný voňavý miminko!!! 😎

davlinka
23. zář 2016

Dakujem dievcata je to anjelik bez kridielok ale milujeme ho nadovsetko ....cize je to chlapcek nastastie zdravucky a krasnucky

mariejosef
24. zář 2016

@davlinka uz jsi porodila?

aldri
28. zář 2016

Ahojky mamči, mohu se zeptat na vaše nazory? 13+1

cizinkaa
28. zář 2016

@aldri Mně to z druhý fotečky přijde jako chlapec 🙂

mariejosef
28. zář 2016

@aldri to je tak 13 tt to pozna zkuseny dr.dle hrbolku a ani ten ne nekdy

aldri
28. zář 2016

Podle dr. na screeningu nam bylo jen naznačeno že by to mohl byt chlapec, ale dr byla dost mladá tak se zkusím poptat meho gynekologa zítra na kontrole 🙂 Jinak při prohliženi fotek doma jsem si taky byla jista že to je pindík, ale když ono to prej vypada ve 14t stejně....

prostejina
28. zář 2016

@aldri v tomhle týdnu nemají ještě pohlaví vyrysovany, naše holčička tam taky mela "pindika", ale smeroval dolu. U vas směřuje nahoru, priklanim se k chlapeckovi 🙂

prostejina
28. zář 2016

@nikyta159 holkaaaa 🙂

aldri
28. zář 2016

@prostejina Moc děkuji za odhad, mam už i par tydnu tušeni takovej ten 6.smysl že to bude chlapeček, tak uvidime 🙂

prostejina
28. zář 2016

@aldri pak dej vědět, zajímá me, jak dobře umím číst na ultrazvuku 😀

aldri
28. zář 2016

Jak to budu vědět dam echo:D už bych ráda nakoupila pár drobností, a moc se mi nechce kupovat bila :/

aldri
29. zář 2016

@prostejina tak zatim nic nevime dr. nema tk dobrej ultrazvuk jak na genetice (aspon to je muj dojem pže prcek nešel vidět tk dobře jak v utery) a nedokaže nam nic řict až prej okolo 16-20t 🙂 tak si ještě chvilku počkame.)

g_m
29. zář 2016

@aldri V tomto týdnu má problém i doktor, který si to může nasměrovat mimišu rovnou mezi nožky. To my z bočního pohledu rozhodně netipnem ;)

chimneysweeper1
29. zář 2016

Já neměla žádný vnitřní pocit, přála jsem si holku a dnes nám řekli, že je to kluk. A raduji se a těším se stejně 😉 Hlavně že to vypadá, že je zdravý a má se k světu 🙂

aldri
29. zář 2016

@g_m na spodni fotce vlevo jde krasně vidět mezi nožky🙂 chce to jen pořadně koukat🙂
@chimneysweeper1 ja se těšim na holčičku i kluka, nemam nic vysněneho, a je plnej života:D dneska ho doktor nahaněl na ultrazvuku a pořad mu ukazoval prdku:D

nikyta159
29. zář 2016

@aldri ja si taky myslim, ze to vypadá na kluka, pohlavni hrbolek směřuje nahoru...ale těžko říct, tak uvidíš 🙂 me to třeba doktor neřekl (jen si tipnul,ze se tam neco mihlo) ani ve 20.týdnu, protože se nam pořád schovává, ale příští tyden ve čtvrtek jdu na 3D, tak snad se mimco umoudri a odhalí, co ma mezi nozkama 😀

aldri
29. zář 2016

@nikyta159 no podle screeningu a uhlu to vypada na chlapečka, tak už koukame spíš po klučičich věcičkach, přece jen pro holčičku to je pak "snažší" : kdyby nahodou:D
Muj doktor mi to taky nebyl schopny řict, je pravda že sebou prcek opravdu hazel a natačel se pořad zadičkama a prdelkou, takže pokud to tak bude pokračovat mam se pry těšit na pořadnyho fotbalistu v břišku :D Tak budeme držet palečky, pak pisntěte jak jste dopadla🙂)

aldri
29. zář 2016

@nikyta159 jinak mate krasny břiško 🙂 ja jsem ve 14t a těhotna respektivě se zaraženyma prdikama vypadam snad jen večer:D

mariejosef
29. zář 2016

Nam rekli v tomto tydnu holka a byl to kluk 🙂

nikyta159
29. zář 2016

@aldri pisnu..uz se nemůžu dočkat 🙂 děkuji za pochvalu a nebojte, taky naroste..me zacalo rust az kolem 15 týdne a to dost rychle..nekdy si říkám, jak budu vypadat a zvladat to za měsíc nebo dva..uz ted to je dost náročný ta změna 😀 nekdy se citim jak vorvan 😀

aldri
29. zář 2016

@nikyta159 přesně tohle si řikam ja ohledně prsou, jsem dost drobna (158cm a 51kg) ale prsa jsem měla vždycky dost velke...ale ted??? s takovou je budu po kojeni přehazovat přes rameno....:/ a to se teprve pořadně nalijou až posledni měsice....přitel řika že nejdřiv vchazi prsa a až pak ja :D

nikyta159
30. zář 2016

@aldri přehazovat přes rameno 😀 😀 to je dobrý :D

aldri
1. říj 2016

@nikyta159 no uvidime:D začalo se ze dna na den klubat i břiško:D tak snad už to nebudou "nejdřiv prsa a pak ja".....ale ted to bude "nejdřiv prsa a břiško a pak ja":D

tonaeva
11. říj 2016

Mohla bych take poprosit sem presne 21+0 a doktor mi to furt nechce rict ☹ jestli stoho neco poznate

michaela_2
11. říj 2016

@tonaeva Jé teď se dívám pořádně a pardon - z toho nevykoukám vůbec nic! nožičkama je jakoby z boku...

tonaeva
11. říj 2016

@michaela_2 ach jo tak se to asi nedozvim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru