Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

linee
2. pro 2017

@viovka tak uz vis,co to nakonec bude?

4lucky4
2. pro 2017

@linee No ta první kluka a druhá holku. Problém je v tom, že ani jedna to nepoznala s takovou tou jistotou. Sice teď jsme tam obě viděly jakoby kávové zrno a pindíka fakt dlouho hledala, ale říkala, že se raději podíváme příště znova. Ono je to malá mrška. Na tom prvotrimestrálním skákalo jak pinpogáč a teď si zas pro změnu prý sedlo na zadek. 😀 No a já byla v takovém šoku, že by to mohla být holčička, že jsem si neřekla o fotku a teď nemám, co zkoumat. 🙂 Počítám ale spíš s klukem teda.

linee
2. pro 2017

@4lucky4 uvidis.Sousedce rekly 3x kluka a porodila holcicku😂

viovka
2. pro 2017

@linee byla jsem minuly tyden 21+0 tt a doktor me vytocil...rikal,ze je to na ueceni jeste brzy a musim.si pockat 😡 mel blbou naladu a plnou cekarnu pupkatych mamin co cekaly na ultrazvuk...objednala jsem.se do Plzne na genetiku a 3D ultrazvuk...takte 13.12.uz snad budu vedet a pisnu jestli holka nebo kluk 😉

lenka_1981
3. pro 2017

Ahojka, vim, ze je to moc brzo, ale i tak co tipujete holcicka nebo chlapecek? Ultrazvuk je teprve z 12+1tt 🙂 sbiram nazory a pokud se nam mimi ukaze 7.12. Na dalsim ultrazvuku tak to sem napisi 😀

eja82
12. pro 2017

Ultrazvuk 16tt čo myslíte?

krupka1
12. pro 2017

@lenka_1981 Ahoj, ve 13tt lze poznat jen podle sklonu pohl. výběžku, takže je třeba mít fotku z profilu, z této to bohužel poznat nepůjde..

viovka
13. pro 2017

Holky tak po dnesnim 3D ultrazvuku to bude holcicka 😍 a je stejna jako jeji starsi sestricka 😊

ka_rohli_na
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenka_1981
20. pro 2017

Holky tak k me fotce vyse vlozene je to kluk 😀 jako buk 😀

lenka_1981
21. pro 2017

@krupka1 😀 vsak jsem psala tipujte :+) ja tipla kluk s je 😉

inkab
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavlaeliska
5. led 2018

Zdravím četla jsem tu názory a jsem z toho jelen. Co by jste řekli že je na mém utz? Holka nebo kluk?

wond3r
6. led 2018

@pavlaeliska já myslim holka 😉

ivcule123
17. led 2018

@rennye ahojky takže myslí že když mám hcg 43,92 tak mám kluka?

ivcule123
17. led 2018

Ahoj holky co si myslíte že to je váš tip schválně

innocence
17. led 2018

@ivcule123
Kluk 🙂

ivcule123
17. led 2018

@innocence fotka je 13+1 Dr nám to neřekla ,že je prý brzo ,ale vnitřně cítím taky že to je kluk

lenka_1981
18. led 2018

@ivcule123 myslim ze spis kluk 😀

ivcule123
18. led 2018

@lenka_1981 děkuju za názor asi to tak bude...

pavlaeliska
18. led 2018

@pavlaeliska Zdravím holky tak je to opravdu holky už to víme na 100%.Máme to už jisté.

mariejosef
19. led 2018
mariejosef
19. led 2018

@ivcule123 kluk 😋

daasqua
Autor odpověď smazal
Zobraz
daasqua
31. led 2018

Ahoj, co byste tiply, že bude toto - holka či kluk?

mariejosef
1. únor 2018

Nejde mi to zvětšit spíš holka

daasqua
1. únor 2018

@mariejosef Díky za tip, já pořád přemýšlím, zda to jsou kulky či kávové zrno... pindíka jsem tam vysloveně na videu (mám nahrané) neviděla, ale určitě hodně závisí na úhlu... v 21t pořád netuším, co to bude (moji doktoři nejsou sdílní, když nevidí peníze) 🙂

mariejosef
1. únor 2018

@daasqua ti to jsou Dr Teda hrůza 😥

pavlaeliska
19. únor 2018

@wond3r Ahojky ano je to holka už to vím na 100%.Děkuji

miiiina
20. únor 2018

Ahoj, tak jsem dnes byla na ultrazvuku při prvotr. scr. v 13+2tt a pohlaví nám teda pan doktor neřekl. Ale jsem samozřejmě nedočkavá a zvědavá. Z fota nic nepoznám, možná to ani nejde, ale můžete si taky tipnout? mimino bylo otočené dolů, tak jsem fotku otočila 🙂 díky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru