Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

lucavka
14. kvě 2014

@mispulka87 Taky myslím že holčička. Mám holku a dva kluky a kluci tedy už ve 12 týdnu byly pěkně poznat 😉

sarriku
14. kvě 2014

já bych řekla chlapeček, protože vidím pinďu a část kulek a pindík je na varlatech hezky položený🙂

slunicko707
14. kvě 2014

@adelayxs
Je možné sem obrázek vložit !?

slunicko707
14. kvě 2014

@sarriku
Jé a teď nevím u koho !? 🙂
Protože foteček je tady více 🙂

ebsian
14. kvě 2014

Tady máte 3d holčičku..Kávové zrnko v 26tt 😀

adelayxs
15. kvě 2014

@slunicko707. Já vám to zkusím najít ale už je to tři roky Stare a myslím že to máme na 4 D uz ale zkusím to nějak stoupnout ale já bych opravdu řekla kavove zrno , tudíž holka kluci nemají tak velkou mezeru a ten pinďa většinou opravdu trčí

mispulka87
28. kvě 2014

tak děvčata byla jsem na dalším UTZ a prý to bude kluk 🙂 a to i kdyz jste převážně tipovali na holčičku 🙂

sibi8889
27. črc 2014

Holky mam potvrzene z 20tt kluka :D co myslite asi to nejde prehlednout ne??

januzza80
27. črc 2014

@sibi8889 to opravd ne,je to kluk jako buk 😀

maia74
27. črc 2014

@sibi8889 to se fakt přehlédnout nedá 😀

allisenka
9. srp 2014

Ahoj,asi mam blbou fotku..z tehle se asi neda poznat,co to je,ze? 😒 ja tam neco vidim,ale asi se mi to jen zda 😕

maia74
16. srp 2014

@allisenka z týhle fotky fakt pohlaví nepoznáš 🙂 vždyt je to z profilu

kuratkol
16. srp 2014

Tak u nás to byl taky jasný kluk 🙂

allisenka
18. srp 2014

@maia74 ja vim 😀 je mi to jasne..ale porad to zkoumam...snad uz se to pristi tyden dozvim definitivne 🙂

marketa11112
19. srp 2014

holky tiparky, zkusite to i u me. ? jsem na konci 14 tydne, na screeningu řekl lekar , ze je to kluk jako buk. manzel uz sili a mimco oslovuje předem vybranym jmenem a ja se bojim, aby pak nebyl zklamany. zkusite to? lekar koukal i primo mezi nozky, ale fotku mam z boku. vim, ze je brzy. dekuji

maia74
23. srp 2014

@allisenka to můžeš zkoumat jak dlouho chceš, ale z tohohle nevyzkoumáš pohlaví

maia74
23. srp 2014

@marketa11112 Markét z boku to nevyzkoumáš... musela bys mít fotku jako má kuratkol

marketa11112
23. srp 2014

@maia74 no na této fotce to ma byt prurez miminkem -- tedy je videt leva pulka miminka, prava tam chybi. nekde jsem cetla, ze pokud výběžek mezi nožkama miri nahoru, bude to kluk, pokud spise vodorovne , bude to holka. tak se asi budu snazit verit lekari 🙂)

allisenka
25. srp 2014

@marketa11112 jaky vybezek?

simka77spain
25. srp 2014

@marketa11112 jo, říkají že když je výběžek od páteře 30° tak je to kluk. když vodorovně s páteří tak holka 🙂 proto to někteří doktoři řeknou v tom 12-13 týdnu z boku. ten tvuj vypadá na chlapečka. 🙂

marketa11112
25. srp 2014

@allisenka misto za telickem ( na obrazku vpravo). neni to jeste vvinuty pohlavni organ , ale jakysi vybezek . 🙂).

marketa11112
25. srp 2014

@simka77spain dnes jsem byla opet na kontrole a prdola se nechtel doktorce ukazat, tak uvidime az priste-- jenze az za mesic. to bude teda dlouhe cekani. ☹(

simka77spain
25. srp 2014

@marketa11112 tooos me nepotesila teda ☹ ja jdu ve ctvrtek a doufam doufam ze mi neco reknou, protoze dalsi kontrolu, coz je ten ultrazvuk ve 20tt, taky mam az za mesic 🙂 me prijde ze kdyz to treba nejaka mamina nechce vedet nebo ji to je jedno, tak to jde videt 😀 a my co to chcem vedet a jsme nedockavé tak se prckove bud otaceji prdelkou nebo doktor nechcce rict aby neriskoval. 😀

marketa11112
25. srp 2014

@simka77spain pro me je cekani silene. chci nakoupit výbavičku co nejrychleji, nerada otalim a chci mit vse z krku. jenze mam uz ted dost modreho ---podedeneho. a kdyby se nahodou poprve lekar spletl a nebyl to pak kluk , ale holka? tak musim koupit něco i pro ni -- chuderka by nemela mit vsecho chlapecke. 🙂). navíc ted jsou všude uzasne slevy a odolat je strasne tezke. a o te me zvedavosti ani nemuvim. manzel uz ted prcka oslovuje předem vybranym jmenem a ja se bojim, aby pak třeba nebyl zklamany.
a to mi dopoledne ještě volala sestra, musim prinest znova moc -- c nejdříve. v te puvodni mi nasli nejake bakterie. tak si t o chteji ověřit a radeji rychle prelecit. vyčetla jsem tady , ze je to nebezecne -- při neleceni pry hrozi potrat ci predcasny porod. tak me to fakt vydesilo.
když uz tam ten prcek je a roste jako z vody, tak at tam kouka zustat. ma vic jak tretinu vseho za sebou, tak at me moc nezlobi. 🙂)) beru vse s rezervou a doufam, ze bude vse ok. ale strach na me trosku vykoukl, zmetek jeden.

maia74
26. srp 2014

@marketa11112 ale sstejně musí koukat mezi nožky...takhle se nic poznat nedá

maia74
26. srp 2014

@marketa11112 To je tvoje první Markét? UTZ stejně můžeš věřit až později a to se ještě musí dobře natočit a stejně to není na 100% . My jsme se to dozvěděli na screeninku v 16tt a na 100% z plodovky až ve 20tt

marketovna
26. srp 2014

Já se v tom teda úplně nevyznám, ale je to 100% holčička...ona má tu pipku jidne, než jsem si původně myslela 😀

marketa11112
26. srp 2014

@maia74 jasan, první. a doufam, ze ne poslední 🙂).
dne mam dovolenou a chteli jsme makat na zahrade. ale prsi, tak jsme se vrhli na pokojíček. zatím tato mistonost sloužila jako skladiste. a ted koooonecne zacina vypadat normalne.
screening mi dopadl dobře, na plodovku nejdu.ale byla jsem na screeningu ve 14. tydnu. lekar tvrdil, ze je to kluk na 100 %. ale no, uvidíme. 🙂). na kontrolu na ultrazvuk pujdu az za 4 tydny a to budu ve 20. tydnu. uz ted se tesim a doufam, ze nam lékařka rekne pohlavi uz jiste. bude to uzasne 🙂)

marketovna
26. srp 2014

@allisenka - řekla bych že holčička

allisenka
27. srp 2014

@marketovna no jsem na to uz zvedava..ted mi to doktor nechtel rict..ma pry spatny utz a lepe mi to reknou v olomouci ve 20 tt a on mi to pak jen muze potvrdit..takze ted budu cekat az do 1.10. 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru