Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

antihorde
6. srp 2013

foto

antihorde
6. srp 2013

promin ale nak mi tam nejde nahrat fotecka musim se na to podivat jakto ze to nejde pokusim se ji poslat co nejdrive

jadupka
6. srp 2013

@antihorde jj budu moc ráda, chci to porovnat, děkuji

antihorde
7. srp 2013

kdyznato klepnes tak by si tam mela mit ultrazvuk

jadupka
7. srp 2013

@antihorde děkuji, na utz je klučík jasný, to já takové foto nemám, takže to bude asi fakt ta holka co předpovídají

kacenka1979
7. srp 2013

Dle mě kluk vypadá to podobne jako u nás ale ten to na nás špulil asi 3 krát po sobě a pak nám zamával🙂 takže za mě kluk🙂

jadupka
7. srp 2013

@kacenka1979 no já tam právě nevidím toho luldu, jen něco jako kávové zrno

kacenka1979
7. srp 2013

Tak uvidíš🙂 už to nezmenis....každopádně za pohlaví může partner🙂))) hlavně ať je to malé zdravé🙂 to je důležitý! Uzivej si to....urco se příště ukáže tak dej vědět

jadupka
8. srp 2013

@kacenka1979 příště se už ukáže na porodním sále, mám termín na začátku září a jelikož mě čeká císař, tak se narodí ještě dřív.Doktoři mi říkají vypadá to, pravděpodobně holka, ale ty utz jsou zvláštní nikde tam sto pro holku nevidím.Tak budem mít překvápko 🙂

kacenka1979
8. srp 2013

@jadupka tak překvapko je taky fajn🙂 ja mám tp 20.9. Takže to máme kousek po sobě ale taky rikaj že spíš kolem 10.9. Mě císaře navrhovali kvůli kycli zatim to zvažují...ale upřímně chci rodit normálně🙂

antihorde
8. srp 2013

byla tam naka fotka ktera byla hodne podobna te me myslela jse ze je tva no uvidis me kluka rekli uz ve 4 mesici a holku az kolem 6 mesice

jadupka
8. srp 2013

@kacenka1979 já mám termín 7.9 a císaře budu mít proto že jsem již 2x takto rodila a normálně rodit mě už asi nenechají.

@antihorde mám tady jen dvě fotky z utz a to tyto.No a ani jedna není stoprocentní holka či kluk.

radova23
10. zář 2013

já sem take přikladam fotečku utz ze 16 tydne 🙂

dijakisch
18. zář 2013

HOLKA !!! 😉

luu87
26. zář 2013

@radova23 Podle mě kluk 🙂 nevidím "kávové zrno" 😉

moniquegr
30. zář 2013

můj ultrazvuk 🙂

moniquegr
30. zář 2013

a takové bříško mám v 5 měsíci zatím mám přibráno půl kg 🙂

veronika1810
25. lis 2013

Ahoj holky, taky by mě zajímalo, co vidíte na této fotce (kluk, holka?). 🙂 Já se v tom nějak nemohu zorientovat. 21. týden

janiart
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
missullee
6. pro 2013

Co myslíte, holčička nebo chlapeček??? Děkuji

hakanka
6. pro 2013

@missullee holčička

jitules8
11. led 2014

Ahojky Uz ve 13tt...holčička nebo chlapeček?

marunkaa
11. led 2014

@jitules8 myslím, že chlapeček 😉

kamilka007
11. led 2014

Děvčata, já sem nakoukla v dobré víře, že třeba poradím, ale zjistila jsem, že na těch obrázcích nevidím ani to dítě, natož pohlaví.. 😀

jitules8
11. led 2014

Tohle bylo ve 13tt a pak se mimčo stydělo pokaždé,co jsem byla na UZ.Teď ve 26tt mi můj gyndař řekl,že to vypadá spíše na holku.Že si není jistý,ale že to tak vypadá.Tak fakt nevím,už jsem se sířila s chlapečkem,ale zase jsem četla o tom,že ve 13tt mimčo nemá ještě vyvinuté pohlaví,že holčička i kluk vypadají stejně.Pohlaví je prý pořádně rozpoznat mezi 15tt-16tt,jenže to už jsme začali mít malýho stydlínka ☹.

kristinka141291
15. led 2014

Chlapeeec :D

petinkas
15. led 2014

mně přijde, že spíš holčička - říkají, že v tomto týdnu holčičkám směřuje pohlavní hrbolek dolů a chlapcům nahoru (30 stupňů).. koukněte sem: http://baby2see.com/gender/external_genitals.html
@jitules8

ujuuju
26. led 2014

ahojky holky 🙂 co myslíte kluk nebo holka?

kacenka1979
26. led 2014

dle mě holka....kluk to nebude mě to taky řekli v 21 tt ale já to tušila od prvního dne....jinak hodně dobrý dr, ti řekne už ve 12 tt....ale rádi to určují až v tom 17tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru