Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

palomitacheca
16. říj 2015

@mo_nes tak jestli je na fotce to, co si myslim, tak je to podle me jasny kluk.

mo_nes
16. říj 2015

@palomitacheca Děkuji za názor...Taky mi to přijde přesvědčivá fotka :D Jen mě štve, že se člověk na něco naladí a teď je to vše jinak :(

pety91
16. říj 2015

Jasný kluk. 😉

palomitacheca
16. říj 2015

@mo_nes byla jsem na tom ve 3.tehotenstvi uplne stejne 😉 od zacatku jsem podle ruznych priznaku tusila holcicku a v 18.tydnu mi muj doktor rekl, ze nic kluciciho nevidi, tak jsem si tou holcickou byla v podstate uplne jista - prece by mi moje telo nelhalo... no a na genetice me cekal poradny sok, kdyz se ukazal zcela jasny pindik. Doktor ani nemusel nic rikat, hned jsem vedela, co to je... asi 2 dny jsem z toho byla rozhozena, porad jsem si rikala, ze me moje vlastni telo zklamalo, no des 😀

mo_nes
16. říj 2015

@palomitacheca A přesně o tom mluvím, že mám od samého počátku vnitřní pocit, že je to holka....asi nesmím dát na vnitřní pocity 😒 No jsem zvědavá, jestli mi to ještě někdo vyvrátí 😀 Každopádně od teď si bříško nijak pojmenovávat nebudu a nakupuju už jen neutrální věci 😀

xhamr03
16. říj 2015

Obe tehotenstvi jsme zamerne nechteli pohlavi znat a porody byly v tomhle ohledu uzasne - bez ocekavani konkretniho, otevrene vsemu a emoce, jak kdyz vam patri svet v tu chvili zjisteni. Doporucuji vsem!

palomitacheca
16. říj 2015

@mo_nes u me to tuseni jeste bylo ovlivneny tim, ze u 1.syna jsem mela priznaky na chlapecka, u dcery na holcicku, tak jsem verila, ze i potreti mi telo dava jasny znameni... a ono si ze me akorat udelalo srandu 😀 a presne - po te genetice jsem cekala na kazdy dalsi UTZ, jestli se to nezmeni 😀 nezmenilo, chlapecka mi potvrdili jeste aspon 5x 🙂

gargamelinka
5. lis 2015

Ahoj holky tak co myslíte holka nebo kluk?

lucretia7
7. lis 2015

Maminy, je to kluk?

gargamelinka
8. lis 2015

@lucretia7 toť otázka..mě to přijde spíš jako pupeční šňůra..ale může to byt i kluk,ale takhle veliký pytlík snad ještě nemají 😀 co vidíš u mě?foto nad tebou

veronika182
8. lis 2015

@gargamelinka tohle je chlapecek🙂

lucretia7
8. lis 2015

@gargamelinka Mne to prave taky prijde jako pupecni snoura. Pry je to ale kluk. Ja si nejsem josta, je to moc dlouhe a ma to jiny tvar?

lucretia7
8. lis 2015

@gargamelinka U tebe bych rekla asi kluk, vypada to jako varlata.

elana
8. lis 2015

@gargamelinka taky bych se přiklonila ke klukovi, varlata určitě ne, ty takhle malinký mimi ještě dávno nemá v šourku, ale vidím tam jen jednu čárku (ta středová rýha na pinďovi). Holčičky mají čárky tři 🙂 (rýha mezi stydkými pysky a pak po každém boku pysku po jedné).

gargamelinka
8. lis 2015

@elana
@lucretia7 a ona je to holčička 🙂

gargamelinka
8. lis 2015

@elana čárky tam má 3,je to krásné vidět..prý ukázkový kavovy zrno..

sisstin
8. lis 2015

@gargamelinka taky jsem to takhle měla, přesně uzv ve 21tt to vypadalo, máme 3x potvrzenou holku od tří různých Dr. 😉

gargamelinka
8. lis 2015

@sisstin jee děkuji 🙂 já kdekoli ukázala fotku,tak mí všichni řekli kluk,jedna holcina mí to zrno zakrouzkovala a fakt je krásně vidět,jak říkala dr.tak snad nám nic nedoroste..

lucretia7
8. lis 2015

@gargamelinka Vidis, a ja to nerozeznam. 😝

lucretia7
8. lis 2015

Tak co myslite, pindik nebo pupecnik?

gargamelinka
8. lis 2015

@lucretia7 koukni doprostřed zadečku.. Tam je takový malý zrnicko..a za mé u tebe na fotce pupečník takhle velikyho ho nemají..

jadupka
8. lis 2015

holky mám foto z 3d utz.Co byste řekli?

lucretia7
8. lis 2015

@gargamelinka Dik moc za nazor. Kez bys mela pravdu. 🙂 Doma uz jednoho kluka mame, ale u neho pindik vypadal jinak. Ja porad citim, ze by to mohla byt holcicka, zvetsili se mi prsa a mam jine priznaky, ale doktor rika kluk. :-/

lucretia7
11. lis 2015

@gargamelinka Tak podle dalsich dvou UTZ techniku je to kluk, nadeje na pupecni snuru pominula. 😀
Priste mi musis napsat, jak se dela holcicka. 😉

gargamelinka
12. lis 2015

@lucretia7 takze druhy chlapeček?já jdu až 2.12.tak sem zvědavá jestli nám taky něco nenarostlo..na ty fotce u tebe je,ale pupecnik nebo ho má mega 😀
@jadupka tady vubec nic nevidim..to je foto jen pohlaví?

jadupka
12. lis 2015

Ano ano je tam jen pohlaví s nozkama.Nejdriv je světle stehýnko pak pohlaví a tmavší stehýnko

maudn
12. lis 2015

my jsme u druheho syna meli fotku jasného zrnka, ale jak to dotkorka vytiskla a on se pak pohnul z jiného uhlu, tak tam zase couhal pindík🙂 Jo a byla jsem si vnitrne jista, ze je to holka

jadupka
12. lis 2015

@maudn a nevypadalo to u vás jako u me na foto?Vypadá to jako holčička ale zároveň tam něco vyčnívá jako pindik

maudn
12. lis 2015

@jadupka no na vasem obrazku vubec nevim, co je,ale to je normalni,ze na cizim nepoznam ani kde je hlava.... u nas to bylo normalne jako kavove zrno, jenze to asi matlo z okamziku natoceni a dr. nemela prilis super ultrazvuk, ve 20tt uz lekar potvrdil, to co rikal na prvnim screeningu- kluk

jadupka
12. lis 2015

tak jsem pohlaví označila a snad mi někdo poradí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru