Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

estrellita
1. dub 2016

@zuzkabrhelova nejdou mi z mobilu opravy,tak ten komentar s briskem by byl k fotce @anonym1987 ,jestli je to tedy zespodu brisko cele a pohlavi,tak to muze byt i kluk a pindik visi smerem dolu🙂 takze 50:50

estrellita
1. dub 2016

@zuzkabrhelova 😀 aha,tak jsou takove obe ty vase fotky😀

anonym1987
1. dub 2016

@jsss 16+1 tt bylo foto pořízené

anonym1987
1. dub 2016

@estrellita no mi od začátku máme ,že na nás vystrkuje prdelku a nebo je na čtyřech.
Po půl hodině řekl kávové zrno,ale ruku do ohně nedá.Miminko je dělané z lásky 3 dny před ovulaci a test pohlaví ukazuje růžovou(holka) 🙂

anonym1987
1. dub 2016

@estrellita jsou to záda a zadecek 🙂

estrellita
1. dub 2016

@anonym1987tak to muze plavat smerem nahoru,ale i holka to muze byt 🙂
My to mame srandovni,oba kluky mame 2-3dny pred ovulaci,holcicku v den ovulace 😀 s kluky jsem mela silenou chut na sladke,s malou odpor ke sladkemu a vlastne velke nechutenstvi 🙂 takze tak trochu naopak,nez se rika🙂

anonym1987
1. dub 2016

@estrellita kluky mám z častého.A měla jsem chutě ma sladké.No nikdy jsem nezvracela až teď. Mám ještě jedno foto,ale nejde mi nahrát jsem na tel.

estrellita
1. dub 2016

@anonym1987 ja u kluku nevolnosti nemela,u male mi bylo blbe hoodne a to do 16 tt,pak uz jen trochu

estrellita
1. dub 2016

@anonym1987 tak nahraj ppzdeji 🙂

anonym1987
1. dub 2016

Tady je ještě jedna.Jámám ted raději mléčnou rýži a ovoce.Jsem zvědavá co z toho vykoukne 🙂
ty nevolnosti jsem měla stejně ted.

maxinkaa
2. dub 2016

@anonym1987 já se taky nějak nemůžu zorientovat

maxinkaa
2. dub 2016

@zuzkabrhelova no já si říkám, že je to nějaké velké🙂

anonym1987
2. dub 2016

@maxinkaa miminko je zády to v kolečku je něco snad pohlaví 🙂

maxinkaa
2. dub 2016

@anonym1987 tak to bych řekla,že holčička.

anonym1987
2. dub 2016

@maxinkaa Děkuji za typ,zatím vtéto diskuzi říkají spíše holka na blogu mi tvrdí kluk.
dle gynekologie se přiklání k holce,ale pořád je špatně natočené 🙂

zuzkabrhelova
2. dub 2016

@maxinkaa tak velke to je asi kvuli toho ze je to ten 36 tyden,si teda myslim 😉 🙂

pincola
6. dub 2016

Holky , tak přidávám fotku z 20tt, měl by to být detail pohlaví🙂 Tak hádejte po druhé🙂

pincola
6. dub 2016

Tady je fotka, jsou to dvě vedle sebe, ten detail je na té větší.

anonym1987
6. dub 2016

@pincola že by holka?

pincola
6. dub 2016

@anonym1987 Podle DR.spíš kluk, al není si jistý.

anonym1987
6. dub 2016

@pincola jo to je ta fotka kdyz to otocim vlevo.Tam bych viděla neco jako pindika 🙂

pincola
6. dub 2016

@anonym1987 Dr.si to taky myslí, no uvidíme😀

melandry09
7. dub 2016

@pincola vidim maleho pindika takze kluk

pincola
7. dub 2016

@anonym1987
@melandry09 Dneska se to dozvím🙂 Pokud máte pravdu holky, tak vám zítra pošlu srdíčko🙂 Doktor na to koukal jak vosa do flašky, než se vyjídřil a odbornice z MK to vidí hned😀 Já to věděla, že na vás bude spoleh😀 Jsem napnutá jak kšandy😀

michaela_2
7. dub 2016

@pincola Ty jo, já do toho vejrám jako blázen, ale fakt bych tipla holčičku 😅 . Tak to jsem zvědavá 😀

lenjii
7. dub 2016

Taky vidím pinďíka 😀

pincola
7. dub 2016

@michaela_2
@lenjii Tak uvidíme, dneska by to měl DR.rozseknout:-)

estrellita
7. dub 2016

@pincola vidim docela velkeho pindika na te spodni fotce 🙂

pincola
7. dub 2016

@estrellita Taky? Fakt?????? Všechny vidíte pinďu😀 Tak uvidíme, snad DR, dnes něco uvidí, dám si Colu, aby to bylo vzhůru. Pokud pinďa, tak takový ten výběžek uprostřed? jedna noha, druhá noha a uprostřed pinďa? To bych taky asi tak viděla.
@michaela_2 Z čeho soudíš holčičku? kde co vidíš? 🙂
Holky DR. fakt sám neví s určitostí, může to být obojí.

michaela_2
7. dub 2016

@pincola Já porovnávám s fotkama našich skřítků - první holčička, druhý chlapeček 🙂. Ale fakt nejsem žádný znalec v tomhle, takže jsem sama zvědavá! 🙂.
Mě na té spodní fotce, kde jsou vidět ty nožičky, právě připadá, že ,,to'' uprostřed by u kluka mělo být jakoby víc do špičky, že z tohoto úhlu to sice vyčnívá, ale ony i ty pohlavní výběžky u holčiček jsou někdy takhle vidět 🙂. Tak jsem sama napnutá!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru