Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

majatob
1. únor 2013

ja myslim, ze je to holka 🙂

hrusti
1. únor 2013

já bych tipovala spíš chlapečka, ale 100% přesvědčená nejsem 😉

evitaa
1. únor 2013

Jestli si někdo myslí, že je to děvče, tak asi vtipkuje. Vždyť je tam vidět jasný pindík a varlátka.

nik123
autor
1. únor 2013

@evitaa no, pro větší "zmátnutí" přikládám to samé foto, kde já osobně vidím kávové zrno 😉

zuuuzaaa
1. únor 2013

Chlapečka bych tipovala 🙂

nik123
autor
1. únor 2013

ještě to foto 😀

zuuuzaaa
1. únor 2013

@nik123 tak co řekl doktor??

evitaa
1. únor 2013

To, co je zakroužkováno, je podle mě varlátko. Když se podíváš na linii zadečku, tak by ji měla jaksi mimo 🙂

nik123
autor
1. únor 2013

doktor mi řekl, že se malé stále mele, že nechce dělat závěry, takže až když jsem naléhala, že to nutně potřebuju vědět 😝 , řekl, že "asi kluk"...jenže jsem pak začala na netu zkoumat fotky z ulztrazvuků a najednou jsem si nebyla jistá, protože ten údajný pindík může být dost dobře také pupečník a najednou jsem viděla zřetelně i to kávové zrno - ale také si myslím, jak píše evitaa, že je trochu mimo osu, jen mě zmátlo, že je zkrátka jasně rozeznatelné. takže jsem z toho prostě jelen a vůbec nevím, co to tedy může být spíše 🙂 z fotky mi přijde, jako když jsou tam pohlaví obě :D

pepibubu
1. únor 2013

kluk jak buk.

palomitacheca
1. únor 2013

@nik123 podle mě jasný kluk. Já mám z videa ve 20.týdnu tuhle fotku

2hanah
Autor odpověď smazal
Zobraz
2hanah
Autor odpověď smazal
Zobraz
evulinkab
1. únor 2013

@nik123 ..KLUK!!!
Je to krásně videt, to co je zakroužkované sice muže vypadat jako kávové zrnko, ale opravdu je mimo osu....Takže já to zakroužkované vidím jako jedno varlátko

nik123
autor
1. únor 2013

@palomitacheca to je hodně podobná fotečka tedy 🙂 ale je u ní líp vidět "pytlík" u té mojí je tam jakási hroudička, pokud to jsou kulky, nejsou tak hezky ohraničené (pořád by to mohly být i dívčí pysky)...ale jinak jsou si podobné, v nějakou takovou fotku jsem upřímně doufala 😉 problém je, že v tomto týdnu těhotenství nejsou varlátka ještě sestouplá, takže to může být jen prázdný pytlík, pokud je to pytlík 😀

nik123
autor
1. únor 2013

tak teď je to s názory tak padesát na padesát... 😀 jsem zmatená ještě víc, než před tím, ale děkuji všem za tipy 😀

marecek4
1. únor 2013

podle druhé fotky asi bych se přiklonila ke klukovi,ten náš byl ale zřetelnější-tam nebylo o čem pochybovat

palomitacheca
1. únor 2013

@nik123 ono záleží i na tom, jak je miminko natočený. Jedním si můžeš být jistá - bude tu kluk, nebo holka 😀 jiná možnost není. UTZ taky není všemocný, 100% je až porod 🙂

nik123
autor
1. únor 2013

@palomitacheca 😀 😀 mě osobně je to úplně i jedno, je to první mimčo, ale už mám nějaké hadříky na chlapečka 😝 Každopádně za týden a chlup jdu na kontrolu, tak uvidím, jestli mi to dr. potvrdí nebo změní a za cca 4 týdny bych ráda na 3D, tam mi to snad řeknou na sto procent - doufám 😎

palomitacheca
1. únor 2013

@nik123 tak dej když tak vědět, jak kontrola dopadla, jestli bylo něco vidět 🙂 my u dcery byli na 4D asi ve 26.týdnu, já pohlaví vědět nechtěla, přítel mě přemluvil, tak se sestřička dívala, ale nic nebylo vidět. Janička držela při mně 😀

nik123
autor
1. únor 2013

Určitě dám vědět, protože tohle je nejspíš záhada jako UFO a může to napovědět dalším tápajícím 😀 Na jiném miminkovském serveru to dopadlo úplně stejně - 50 na 50 😀 takže ani na 4D to nepoznali? 😕 Tak to doufám, že nebude dělat fóry i u nás, protože doteď se pořád mele, nadskakuje, schovává... 😀

beta.m
1. únor 2013

podle mě je to holka, má tam typické ,,kávové zrno´´ což značí holčičku 😉

nik123
autor
1. únor 2013

@beta.m ...no to je právě otázka 😀 ...má tam zrnko, ale křivé 😝 😀

palomitacheca
1. únor 2013

@nik123 na pohlaví sestřička nekoukala ve 3D, jen podle 2D obrazu a tam to vidět nebylo. Tak je otázkou, jestli by to bylo vidět po přepnutí do 3D 🙂 ale mně to bylo jedno, já chtěla překvapení a přítel aspoň přestal naléhat, že by pohlaví znát chtěl 😀 teda ale zpětně jsem ráda, že na pohlaví nekoukli na posledním UTZ pár hodin před porodem, když miminko přeměřovali. Asi by mě kleplo, když jsem celý těhotenství vydržela a zkazili by mi to takhle na konci 😀 doktorka akorát po UTZ řekla, že se nepodívala, co to bude, ale podle velké hlavičky by to mohl být kluk...

Jinak když tak koukám na tu tvoji fotku, teoreticky by to mohla být i ta holčička, i když to kávový zrnko není uprostřed. Může to být záběr trošku zboku, tím pádem by to mohlo být maličko posunutý. Ten můj záběr je pěkně zespod, tak nebylo pochyb.

verciiik
1. únor 2013

já tipuju spíš holku 🙂

lamontana
2. únor 2013

Zvláštní, že to tvůj MUDr. nepoznal, v 12tt mi to řekl na 95% kluk, v 16tt už jsem to poznala i já a později už ani nemluvě.
Takžže v tvém případě to vidím taky na kluka🙂

nik123
autor
2. únor 2013

@lamontana No můj doktor prohlásil, že je "ještě dost brzy" na určení pohlaví a to prosim ve 21. týdnu! 😠 On je ze staré školy, celkem mě těma jeho názorama občas stresuje 😒 Nechápu, že ho musím nutit do tak samozřejmý věci 😒
Jinak děkuju všem za tipy! Pak si to sečtu a uvidím, co mi vyjde 😀 Zatím je to 8:4 pro kluka 😀

kajalka
2. únor 2013

@nik123 Za mě je to holčina. Pipka je jasně v linii prdelky, stačí si sjet myší po zadečku zhora, je vidět rozdělení půlek a čára jde akorát k pipce. Myslím, že co vypadá jako pindík je pupečník.

nik123
autor
2. únor 2013

@kajalka Jestli myslíš "čáru" to mnou zakroužkované kávové zrnko, tak to úplně v linii není...ale je tam jiná bílá čárka, to je pravda 🙂 Jen mi to přijde celé nějak šejdrem 🙂 No jsem na to tedy zvědavá, skóre se zvedá 8:5 chlapeček a já jsem čím dál víc v napětí 😀
A upřímně jsem si taky říkala, že by byl chlapeček dost dobře vybaven, pokud by to byl pindík a ne pupečník 😝 😀

kajalka
2. únor 2013

@nik123 Néé, myslím tím čárku mezi půlkama. Mimčo mi přijde natočený trošku bokem, takže horní půlka působí větší. Není braný úplně rovně zespoda. Navíc by varlátko neměl takhle pod tělem, co jsem viděla UZ (i náš), tak jsou kuličky vždycky před tělíčkem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru