Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

estrellita
13. črc 2016

@rennye ve 12tt vypada oboji pohlavi temer stejne,rozdil je ve smeru vyrustku a poznaji to jen velmi zkuseni doktori. Takove fotky z boku ve 12tt nic moc nereknou 🙂 pockej do 16tt a doktor se koukne ze spodu,uz to bude jasnejsi 😉

estrellita
13. črc 2016

@fispanek holka!! Je to krasne videt ty tri carky 🙂

estrellita
13. črc 2016

@fispanek ted koukam,ze uz jsi to protradila🙂

fispanek
13. črc 2016

estrellita:Děkuji moc za názor,tak to jsem ráda,že to tak teda opravdu bude,díky tobě,jsem nějaká klidnější,když mi to napíše zkušená maminka,děkuji!!:-*

estrellita
14. črc 2016

@fispanek neni zac. Samozrejme 100%to bude po porodu 🙂 ale v tomhle tydnu,i kdyby nebyl videt pindik kvuli nozickam u sebe,jasne by byl videt pytlik 🙂

elana
14. črc 2016

@rennye já bych tipla 3. chlapečka do party, ale jen na základě téhle fotky 🙂 Přijde mi, že ten hrbolek na prvním obrázku je úplně ukázkový jako ten na tom co vkládám. Ale samozřejmě ono jen z fotky to nejde na 100%, nemusí to vůbec být ten hrbolek, nač koukáme 🙂

rennye
14. črc 2016

@elana Taky to tak vidím, díky moc. Je lepší se smířit s chlapečkem postupně. Zatím vše vypadá na to, že to chlapeček bude, i hcg stejné hodnoty jako u předchozích těhotenství. :'(

elana
14. črc 2016

@rennye no tak...na tom přece není nic k pláči. Jiné hodnoty hcg (ve smyslu vysoké, značící např. DS...ano, to by bylo k pláči, ale třetí pinďa? Bude to z nich největší mazlík, uvidíš 😉 ). Samozřejmě určité zklamání chápu...ale ty slzičky ať rychle oschnou přeju.

rennye
14. črc 2016

@elana Přesně tak, je mi to jen líto. Po dvou chlapečkách bychom si jí moc přáli.

blucifer
14. črc 2016

@rennye taky mame dva kluky a zrejme ted cekame chlapecka. Taky jsem si prala aspon jednu holcicku. Ono je to jedno hlavne aby bylo zdrave. Ale uplne ten plac chapu, pri druhem jsem to tez jeden den oplakala a ted bych ho nevymenila za zadnou holcicku 🙂

rennye
14. črc 2016

@blucifer Ahoj, díky za podporu :-*, četla jsem u fota, že ještě nevíte, co to bude. Doktoři měli nějaké tipy? A jaké hodnoty volného hcg jsi měla při odběrech v 1. trimestru na NT screeningu? Obvykle do 50 jednotek to bývá chlapeček, když je nad 50, tak holčička.

blucifer
15. črc 2016

@rennye 2krat receno ze kluk..na ultrazvuku ve 24 tt dr. koukal a nebyl si moc jisty, tak se ptal co rikal drive a sestricka rekla ze kluk tak se priklonil opet ke klukovy (tajne doufam ze tam ta holka v brisku je 🙂 ) Ale kdyz nebude tak nevadi, ze zacatku těhotenství jsem se s klukem hned smířila. Podle hcg to slysim poprve,takze jsem to ani nestudovala, ale koukam ted do papiru a volny beta hcg je tam psano 7,93 IU/I

rennye
15. črc 2016

@blucifer Podle hcg to vychází na chlapečka. Mě kluci vycházeli také 47 a 38 jednotek. No a teď jsem měla opět 38 😀. Až na výjimky tahle metoda kupodivu sedí, co jsem vyčetla. Pokud máte hodnoty z nt screeningu, holky, mrkněte se.

fispanek
15. črc 2016

Znám jednu rodinku a mají 4, kluky,ted už jsou z nich ale krasavci,fakt jsou jeden hezčí,než druhý,taková pýcha tady našeho města, a dokonce se jednomu z nich narodil chlapeček,babička byla trošku zklamaná,že to není alespon vnučka,ale ten klon takhle pokračuje,je to neuvěřitelné,záhadné a dechberoucí,jak jsou si všichni podobní,je to raritka a proto tři kluci,bože to je nádhera,vidím tři prince z pohádky,chápu,že Vás to zamrzelo s tou holčičkou,ale tři chlapce přivést na svět,to může opravdu jen hodně vyjímečná žena!Smekám,budete krásná rodinka a třeba zase jednou.....😉

blucifer
15. črc 2016

@rennye ja to hcg mam nake velmi nizke..co jsem jiz procetla diskuze tak nikdo tak male neměl. Ale pisou ze to ma byt z 10-11 tt , ja byla az ve 13+6 kdy hcg velmi klesa. Tak se nechame prekvapit, stejne jsem smirena s klukem,ale kdyz vyleze holcicka bude to paradni prekvapko. 🙂 Doporucuji se s tim smirit ze bude 3 kluk. 🙂

estrellita
15. črc 2016

@fispanek
@blucifer
@rennye tak my jsme asi ta vyjimka,ted jsem koukla a jeden syn mel 76,druhy 100. A nemuzu najit od dcery,skoda🙂

luciiinka87
15. črc 2016

Tak, myslim, ze jasnejsi uz ta fotka byt nemuze 🙂 Prijde mi primo ukazkova, co myslite? Jinak je to 17+0.

estrellita
15. črc 2016

@luciiinka87 vypada to na kluka 🙂

micaella23
15. črc 2016

@luciiinka87 kavove zrnko? Hadam dobre?:D

luciiinka87
15. črc 2016

@micaella23 ty vtipalku :D Byt tohle holka, ma sakra problem :D

jarmulka
15. črc 2016

@luciiinka87 kluk ,kluk, kluk - v tomhle já se vyznám - to mám doma 😀

rennye
15. črc 2016

@luciiinka87 Vypadá to jako pořádný chlapík a máš chlapečka potvrzeného od doktora?

micaella23
15. črc 2016

@luciiinka87 nekdo by se treba chytil:D ale je to macek! je to jasny proste

luciiinka87
15. črc 2016

@estrellita tak tak a nebo ma miminko na brisku gumovou kacenku, jak rekla moje dcerka. Tak aspon, ze v te vode neplave bez kachnicek, ze :D

blucifer
15. črc 2016

@luciiinka87 jasny kluk ..pytlik+pindourek

luciiinka87
15. črc 2016

Presne tak, je to kluk, potvrzeno doktorkou. Jsem trochu z toho pindi nervozni, protoze to zas bude vsechno krapet jinak nez u dcerky. Ale uz se tesim na prebalovani a nenadalou sprsku primo do meho obliceje :D

blucifer
15. črc 2016

V klukach se tez celkem vyznam..takto vypadal muj 2lety syn. Ted co cekame me zarazi ze hsem nevidela pytlik (varlatka) jen jakosi pindourka ,ale oproti predeslemu synovy naky malinky 🙂

rennye
15. črc 2016

@estrellita A jsou to hodnoty z 10. týdne? Tak při dceři jsi musela mít hcg tak 200 😉.

rennye
15. črc 2016

@blucifer Může to být i prstík 😀, holčička si hraje 😀

prdecek
15. črc 2016

kluk, mám stejné foto 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru