Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

ivca_ch
14. únor 2014

Dobré ráno, tak se taky přidávám se svou troškou do mlýna - co myslíte, holčička nebo chlapeček? 😀

erink17
14. únor 2014

@ivca_ch Já myslím chlapeček🙂

erink17
15. únor 2014

Tak holky které jste mi typovaly kluka ,na 100% potvrzen je to kluk jak buk

ujuuju
27. únor 2014

@kacenka1979 ahojky tak v pondeli potvrzeno že je to na 100% kluk jako buk 🙂

kacenka1979
27. únor 2014

🙂))))) hurá tak gratulace velikááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀

kacenka1979
27. únor 2014

@ivca_ch kluk...je to jak u nás...

kacenka1979
27. únor 2014

@ujuuju takže vlastně páreček holka kluk ...no já už mám skoro 5 měsíců odrozeno 🙂 a byl to kluk taky se coural šel vyvolávaně přesně v 42+0 prevít malej...

ujuuju
27. únor 2014

@kacenka1979 tak to je super uz bych to taky chtela mít za sebou ještě dlouhá cesta (4 měsíce) a co prdíky trpíte na ně ?

ivca_ch
27. únor 2014

@kacenka1979 Fakt? Máte stejnou fotku?! 😀

merunnka
27. únor 2014

já si myslím že holčička 🙂 je tam kávové zrno 🙂

merunnka
27. únor 2014

teda chlapeček 🙂 tohle jsem psala jinam 🙂

kacenka1979
28. únor 2014

@ujuuju ted už měsíc dobrý ale první 3 měsíce peklo...kluci na ně trpí dost 🙂 oni ty 4 měsíce utečou neboj 😝

kacenka1979
28. únor 2014

@ivca_ch tak podobnou 🙂...dle mě je jedno jestli kluk nebo holka🙂 stejně to jsou dohady zrovna kamarádce řekli že kluk v 19tt pak se to už neřešilo a mají doma 3týdení holku prý se jich ptali jestli jí chtěj po porodu páč oba koukali jak puci🙂 a nakonec jsou štastný uplně stejně

kacenka1979
28. únor 2014

kluk vypadá asi takto 😀 teda můj 🙂

whatty
4. bře 2014

holky mě řekli v brně na prenatálu v 13+1 tt že si mam přežehlit růžové tak sem zvědavá jestli měl pan doktor Vlašín pravdu jedeme ještě v dubnu v 21 tt tak uvidím... 😉

ujuuju
4. bře 2014

@whatty no není to jeste jistý mě řekl holka a jejda 22 tyden řekl na 100% kluk takže nic jeste nepřežehluj 🙂

ujuuju
4. bře 2014

@kacenka1979 ten je roztomilej ,brouček malej .-)

whatty
4. bře 2014

@ujuuju mno ještě se k tomu nechystám až po tom 22tt co pak poví a termín máme v srpnu tak času na žehlení je dost... 🙂 😉

ujuuju
4. bře 2014

@whatty ono to uteče jako voda

whatty
4. bře 2014

to máte pravdu.... hlavně aby už bylo to Brno za námi a mi věděli na 100% co to bude 🙂 at víme jak se zařídit a pak už jen čekat 😉

kacenka1979
4. bře 2014

@whatty tak tomu bych věřila je prý skoro neomylný....

whatty
4. bře 2014

právě to "skoro" ale uvidíme v dubnu to by to mělo být už jisté.... 😵

luccy.luccy
5. bře 2014

Ahoj, zkusí někdo typnout? já nevidím nikdy nic,kromě srdíčka a hlavičky. 😀 a ani po 4DD ultrazvuku nemáme úplně jasno. 😠 děkuji za názory. 🙂

tesorina
6. bře 2014

@ujuuju A to ti řekl dr.Vlašín holčičku a pak chlapečka? Co jsem slyšela tak se většinou neplete 🙂

ujuuju
6. bře 2014

ano pan Vlašín v Brně 🙂 ale jsme rádi že změnil pohlaví pač dračici už máme doma 🙂

tesorina
7. bře 2014

@ujuuju Nikdo není neoomylný 🙂 hlavně, že jste štastní a čekáte zdravého chlapečka, já taky 😉

ujuuju
11. bře 2014

@tesorina přesně tak 🙂

msga
15. bře 2014

ahoj holky, taky prosím o radu

gepe
15. bře 2014

@msga podle me jasna holcicka 🙂

wolfii
15. bře 2014

@msga to je holcicka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru