Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

evitaa
13. bře 2013

Holky, stalo se některé, že dr. v 18. týdnu řekl, že to bude kluk a nakonec to byla holčička? Nám teď řekli, že to vypadá na kluka a já se s tím nemůžu smířit. Od malička mám v sobě, že jednou budu mít holku, vždy jsem vybírala jen dívčí jméno, teď jsem pokukovala jen po růžové výbavě. S mamkou jsme už byli vybírat náušničky. Zkrátka jsem s tím podvědomě počítala a teď tenhle šok. Budu mít jen jedno dítě, proto to tak řeším. Co mám dělat? Těm pocitům zklamání se zkrátka nemůžu ubránit.

siskin
13. bře 2013

@glock řekla bych, že z této fotky nejde pohlaví poznat... Odhadoval ti dr. něco? Kolem 14tt už to na kvalitních UTZ rozpoznatelné je, ale ne 100%

kalo
13. bře 2013

@terrytess musíš si spočítat svůj lunární věk...jestli přidáš v tabulce 1 nebo 2 roky, to je u každého jiné. Na lunární věk najdeš na internetu také nějakou kalkulačku

siskin
13. bře 2013

@evitaa podle mě je malá pravděpodobnost, že se v 18tt dr. s pohlavím splete. Pokud to šlo dobře vidět, tak to bude asi ten klučík. Kdyby to nebylo dobře vidět, dr. by ti řekl, že je prcek třeba blbě natočený a pohlaví nejde určit... Ono tě to možná teď mrzí, že to nebude holka, ale to časem přejde, uvidíš. Jak začneš plánovat klučičí věci, tak tě to chytne 🙂 Já jsem si zase myslela, že budeme mít druhého kluka. Schovávala jsem všechny věci po prvním synovi a tak nějak jsem počítala s bráškou do party. Teď to vypadá, že to bude asi holka (není to teda ještě jisté) a byla jsem z toho ze začátku taky trochu zaskočená. Ale už mě to přešlo a je mi to jedno, ať je to co je to, jen ať je to zdravé 🙂

pejullka
13. bře 2013

to bude kluk, mam stejnou fdotku v albu

glock
13. bře 2013

@siskin Nene, já se ani neptala, ale jen tak jsem si foto přiblížila a zkoumám 🙂

glock
13. bře 2013

@pejullka To bylo na mě? 🙂

januzza80
13. bře 2013

@evitaa Nam rekli holku v 17.tydnu,sice rikal,ze spis holka,protoze ukazala dupku,ale varlatka mimco nemelo.Uz to jde v 18.tydnu pekne poznat.Ja byt tebou,tak bys nemela byt smutna a hlavne,ze je vsechno ok a miminko bude zdrave a je to tvoje prvni,tak priste muze byt ta holcicka.

barbusinka
13. bře 2013

@evitaa Ahoj, můžu tě uklidnit - nám se to stalo s oběma dětma 🙂 U první mi moje gynekoložka řekla, že to bude kluk, a na 3D pak asi o dva nebo tři týdny později holku (tu máme i ve skutečnosti). U druhého nešlo pořád nic vidět, pořád si to zakrýval, tak jsem si pak zaplatila ten UZ jenom na zjištění pohlaví, řekli, že to bude holka, a pak mi asi o měsíc později doktorka v nemocnici řekla, že z toho holku neudělám, že je to kluk jak víno. A taky je 🙂 Takže dokud to není venku, ničemu nevěř 😀

lucinkabrhelova
14. bře 2013

Je to kluk viděla jsem to podobně na mém UZ a navíc je to druhej kluk kterého čekáme takže to i poznám 😉

an3tka
27. bře 2013

holky mám úplně jinou fotku, než vy všechny tady, ale je tam krásně vidět mezi nožky - nemáte někdo podobnou a víte už, co čekáte?

samanta2208
28. bře 2013

Ahojky...já jsem teprve 14tt a pan doktor na screeningu ve 13tt mi rekl ze bohuzel mi nepovi protoze je na to jeste brzy pry kdyz budu mit stesti tak v 17tt to doktor uvidi.... 😠 ale stejne znam spousty pripadu kde rekli v 17tt kluka a nakonec holcicka,nebo naopak....

samanta2208
28. bře 2013

an3tka: kolikaty jsi tt? me prijde ze tam toho zatim k rozpoznani moc neni ze je to malinke

eiram2010
10. dub 2013

jukni na mou fotku mám tam pindíka už ve 13 tt 🙂 UTZ nám na genetice dělal kamarád, říkal,že na 80% kluk, ale že to pindík je 🙂 Prý to může být poznat už od 12 tt, pokud se dobře ukáže a ten náš na nás vystrkoval zadek o sto šest 🙂

samanta2208
13. dub 2013

to jen mě doktor tvrdil že to v 16tt ještě nepozná a vymlouval se na špatný utz :(

romantika
13. dub 2013

nam rekli pokazde na velkem utz ve 20 tydnu co to bude a souhlasilo. U holky to neslo poznat, ale na velkem jsme byli na opravdu spec. pracovisti kde jsou profici a ani gynda to nikdy nepoznala. Tam jo.
Podruhe kluk a to bych musela byt slepa i ja 🙂)))) jak to slo poznat, ikdyz jsem to nechtela vedet 🙂))

samanta2208
13. dub 2013

20 tyden jdu na genet kuli triple testu...treba tam to uz poznaji..

an3tka
15. dub 2013

@samanta2208 jé já si tý odpovědi všimla až teď.. v době tý fotky jsem byla 13tt. |On nám teda doktor řekl holčičku podle jiný fotky, byla z boku a prý se to pozná podle pohlavní kůstky, ale zajímalo mě, jestli má někdo podobnou fotku ze předu..

samanta2208
16. dub 2013

to nemám. no my taky čekáme holčičku 🙂 ještě čekáme na potvrzení ve 20tt 🙂

samanta2208
16. dub 2013

koukám že jsi stejný tyden jako já :D

lucifer32
22. dub 2013

@nik123 Mě to teda připadá jako chlapeček,záleží z jakého úhlu to je fotečka 🙂

lucifer32
22. dub 2013

@evitaa koukám,že příspěvek je starý víc jak měsíc,tak už máš jistotu? 🙂

kalo
22. dub 2013

@an3tka děvčátko???

an3tka
22. dub 2013

@kalo zítra jdu na poradnu poprvý po týhle fotce, tak snad nám holčičku potvrdí 🙂

evitaa
22. dub 2013

@lucifer32 Už máme jistotu. Musela jsem absolvovat bleskovou amnio, která potvrdila chlapečka. Je to na stopro, ale hlava mi to nějak nebere a intuice selhala na plné čáře 😝

lucifer32
25. dub 2013

@evitaa A už jsi s tím smířená? Kluci jsou fajn,jednoho už doma mám a před týdnem jsem byla na prvním screeningu a už jsem se ptala co to bude,měla jsem strach,že holka,ale řekl,že to vypadá na kluka.No a zejtra jdu na zkušební 3D a 4D ultrazvuk tak mi to snad potvrdí 🙂 A na amnio jsi šla kvůli čemu? 😲

samanta2208
26. dub 2013

ahoj holky já jdu za 13 dní k dr tak třeba už mi řekne co čekáme a nebude se vymlouvat na špatný utz....všichni mi tipujou holčičku....já si přeju aby to bylo zdravé a kdybych si mohla vybrat tak chlapečka....jsem jediná z celé rodiny jak mojí tak manželové kdo si přeje kluka. a dávejte bacha že tam to kávové zrno bude 😀

denulins
27. dub 2013

ted by jsem potřebovala radu já 🙂 ve 13.týdnu mi doktor řekl, že to bude kluk, v 16.týdnu jsem ležela v nemocnici a ptala jsem se na pohlaví, řekl mi jiný doktor, že to nemůže říct na jisto, ale že asi teda kluk 🙂 udělal mi takovou krásnou fotku... ve čtvrtek jedu na screening do Brna, tak jsem zvědavá no... počítám už s klukem, ale kdyby náhodou.. 😉 když mě tu fotku udělal, hned jsem si řekl to je kluk.. ale ted premyslím, že by v 16.týdnu (na te fotce) ho měl už tak velkého? 😀

evitaa
27. dub 2013

@denulins Ok, přemýšlíš, že to není kluk, protože ho má moc velkého. Takže je to holka, ale tak teda nevím, co to chuděra má mezi nohama. Kluci toho odjakživa měli mezi nohama víc. A pupečník také nevychází z rozkroku. Takže buď ráda, jestli je to kluk, protože děvče s takovouhle deformitou by asi nikdo nechtěl.

evulinkab
27. dub 2013

@denulins Podle mě to nejde tak říct, že ho má velkého...Utz přece jen trošku zkresluje, není to 100% fotka..Ale ano, taky vidim mezi nohama pindíka, takže to bude opravdu nejspíše kluk...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru