Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

dagmarj
10. zář 2016

@matylda123 ale jinak krasna fotka

estrellita
10. zář 2016

@matylda123 kavove zrno tam neni. Bych ti to zakrouzkovala,ale z mobilu to nejde. Muj tata takhle na utz poznal diky mocove trubici nasi treti dcerku v 16 tt,primo v primem prenosu mi ukazal mocovou trubici a jak zrovnw cura a ta trubice byla rovne a koncila spolu s telem. Tady jde sikmo nahoru a jeste vystupuje z tela. Aspon jsem to vyfotila bliz. Tak jsem zvedava 🙂 pri dalsim utz nspis. A fotku zespoda nemas?

estrellita
10. zář 2016

@matylda123 tak jeste super vyrez,co presne myslim 🙂

matylda123
10. zář 2016

@estrellita moc díky za info 🙂 ne jinou fotku nemám... V úterý dám vědět, ale taky si myslím, že to vypadá na pinďoura 🙂

matylda123
10. zář 2016

@dagmarj děkuji, zrovna si cuca palec 😀

matylda123
10. zář 2016

@estrellita ještě mě napadlo že to je vyfoceny rychlý pohyb ruky dolů...No v úterý se to dozvíme 🙂

estrellita
10. zář 2016

@matylda123 ruka vede niz,sleduj kost od raminka,ta je hezky videt.
Tak v utery dej vedet 🙂

matylda123
13. zář 2016

Je to kluk holky 🙂

katial
13. zář 2016

Ahoj holky, vidíte tady něco? jsem 20+3, lepší foto nemám :/... jen tak pro zvědavost.
Děkuji a hezký den

hylvaty
13. zář 2016

Hlásím,že máme potvrzeného Vojtíška a je to prý pořádný bobíšek 🙂 hlavně,že se má v bříšku dobře 🙂
Tak konečně mužeme začít nakupovat 🙂 hurá 😀

estrellita
13. zář 2016

@matylda123 tak opravdu jsem videla mocovou trubici,tata mi to vcera potvrdil,ze ano,ze to tak vypada,ale on neni gyn,tak rekl,ze kdyz ten utz nevidi v realnem case,ze samozrejme jiste to ruct nemuze. Tak mu to reknu 🙂
A gratuluju ke zdravemu chlapeckovi 🙂

nikyta159
15. zář 2016

Ahoj,co myslíte? jde něco vidět?

juliemichal
15. zář 2016

tak hlásím,že máme dnes zase potvrzeného Matyáška 😀 😀 doktorka mi dala fotečku pro tatínka aby věděl,že nám šulínek neodpadl 😀 takže je to třetí kluk jako buk 😀

rennye
17. zář 2016

@juliemichal Jé, vy už máte i jméno 😉. My teda ještě nevíme, protože vybrat třetí chlapecké bude náročné 😉

juliemichal
17. zář 2016

@rennye no přesně tak pro nás to taky bylo hodně náročné 😀 doma máme Michálka a Davídka 😀 chtěli jsme Filípka,ale mé mamce a sestře se to jméno nelíbilo tak jsme se rozhodli,že to bude Matyášek 🙂 🙂 akorát zase se to mamce i sestře nelíbí,říkají mi,že mu budou říkat Matyasi ☹ ale nevadí 🙂 🙂

mudchen
17. zář 2016

@juliemichal Filipek je hezci jmeno nez Matyas 🙂 Dala bych to..co se libilo vam...

juliemichal
17. zář 2016

@mudchen tak to máš pravdu 🙂 Filípek je hezčí jméno než Maty 🙂 ale už jsem si zvykla,že to bude Matyášek a měnit už nechci 😀 😀 ale uvidíme jestli ho ještě nezměním,protože Matyášů je strašně moc ☹ a ještě mám docela dost času vybrat jméno 😀 😀 nejdřív co jsme se začínali snažit o mimi před 4 roky tak jsem byla rozhodnutá,že dám chlapečkovi jméno Samuel anebo Sebastián,ale toužila jsem strašně po holčičce a jak mi řekli,že to bude zase chlapeček tak se mi ty jména zase přestaly líbit 😀 😀 no jo no byl to úder pod pás když jsem se dozvěděla,že budeme mít třetího chlapíka 😀

estrellita
17. zář 2016

@nikyta159 ve 22tt nedelali utz zespodu?

mudchen
17. zář 2016

@juliemichal No to znam.. My cekame taky treti a popravde jsme meli jmeno jen pro holcicku a kluka vubec...a ona je to fakt ta holcicka 🙂 teda doufam ze jeste je.. Videla jsem ji naposled pred mesicem. Snad se nic nezmenilo 😀

nikyta159
17. zář 2016

@estrellita bohužel se nechtěl ukázat 😒 tohleto je fotka ze 13tt

juliemichal
17. zář 2016

@mudchen no tak to je super,že se Vám povedla holčička 😀 fakt ti to závidím 😀 ale hlavně ať jsou miminka v pořádku 🙂 🙂 a uvidíš,že určitě to je stále holčička 😀 a kdy jdeš zase na poradnu? 🙂

mudchen
17. zář 2016

@juliemichal Dekuji. Presne tak..hlavne at je vsechno v poradku. Kdy mas termin porodu a co ostatn deti na to? Ja jdu ve stredu...treba mi udela utz..kdyz nahodim psi ocka 🙂

juliemichal
17. zář 2016

@mudchen není vůbec za co 🙂 oni ti nedělají každou poradnu UTZ?mě právě ano a taky mi ho ve čtvrtek vážili měl 427g 😀 a termín mám 25.1 😀 a děti se strašně moc těší,ale moc si přáli holčičku,ale ten starší mi hned od začátku říkal,maminko je jedno co to bude,ale hlavně ať to je zdravé a to má jen 7 let 😀 Míša má 4 roky 😀 a co tví kluci na to,že budou mít sestřičku? 🙂

juliemichal
17. zář 2016

@mudchen a ty máš kdy termínek? 🙂

mudchen
17. zář 2016

@juliemichal kluci se taky moooc tesi. Ten mladsi pry bude pomahat. Ja mam termin podle MS 29.12. A podle 1.utz ve 13tt 6.1. Ale spis ten konec prosince. Uvidime. Jinak ja chodim do poradny po mesici prave. Dlouha doba... ☹

estrellita
17. zář 2016

@mudchen 6.1.je narozena nase dcerka - treti ditko, holka po dvou klukach. Uprimne jsem se taky na kazde poradne potrebpvala ujistovat,ze ji nic nenarostlo 😀

estrellita
17. zář 2016

@mudchen a dany termin jsem mela taky 29.12. 🙂

mudchen
17. zář 2016

@estrellita Faaakt? Ty joo..tak to mame stejny osud 🙂 ted jen cekat kdy se nam ta beruska narodi

estrellita
17. zář 2016

@mudchen ano ano,vazne 🙂 tak srzim palce,at to vyjde a hezke prvni okamziky. Kluci ji uplne zboznuji,ona je taky. Opecovavajiji ji a ten prostredni ani mnohdy nechce,aby si ji cizi dite treba pohladilo,ze je jeho 😀

mudchen
17. zář 2016

@estrellita To je uzasnee!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru