Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

antymania666
5. čer 2013

@ddaniela123 tady bych rekla ze kluk....ale to je jen muj tip

jadupka
10. čer 2013

Ahoj holky, můžu vás poprosit o radu?Co se z toho nakonec vyklube?

martauch
15. črc 2013

Ahoj ženský, tak jsem se přidala mezi vás a mám tu taky jeden obrázek z UZ ve 22. týdnu. Nenechala jsem si nic říct, jen vyfotit, tak můžete spekulovat 😉

martauch
15. črc 2013

pohlaví je v kroužku, dám sem ještě jednu fotku, na které je to líp vidět

martauch
15. črc 2013

@jadupka já tam nic nevidím, nevím kam kouknout 🙂

jadupka
15. črc 2013

@martauch pohlaví je nad šipečkou ( rukou ), která je ve stehýnku. 🙂

martauch
15. črc 2013

@jadupka ajo, už to vidím 🙂 tak já si teda myslím, že to je chlapeček. Sice se říká, že holčička má kávové zrno, ale přijde mi to ,,zrno'' takový vystouplý, myslím, že už to tady tak jednou bylo...

aanysek
15. črc 2013

@martauch tak to teda nevim ale vypada to na holku pac u kluku je to pohlavi lip videt 😀

aanysek
15. črc 2013

@nik123 tak to vypada na kluka 🙂

kureeli
15. črc 2013

Já to vidím na holčičku, podle mě tam pytlík není 😉

kureeli
15. črc 2013

@jadupka Tam to bude kluk jak buk 😀

martauch
15. črc 2013

@kureeli já si to myslím taky, ale komu tu fotku ukážu, tak tam každý vidí to co chce, tak jsem to zkusila dát sem 🙂 Necháme se překvapit. Mám teda od začátku těhotenství takový vnitřní pocit, že čekám chlapečka, ale bůhví... Jsem ráda, že prostě čekám 😀

aanysek
15. črc 2013

@martauch ja jsem to poznala i na tvaru bricha a na pribirani 😀

martauch
15. črc 2013

@aanysek no, já jsem 23.tt a mám 12 kg nahoře. Bříško mi začíná podle mužského nějak špičatět, ale ty kila mám snad převážně v nohách, docela mi natýkaj.

aanysek
15. črc 2013

@martauch to nevim ale vypada to na holku bricho jde do spicky\ 😀 ja jsem cele tehu nosila o cislo vetsi ale u malyho to slo bricho,bricho a zas bricho a pak teprv zbytek tela a u male jsem mela malej spicatej pupik 😀

evitaa
15. črc 2013

Řekla bych holka.

jadupka
16. črc 2013

Holky díky za reakce.Doma foto, taky študujem a k žádnému závěru se neumíme dohrabat, prostě to nevypadá ani na holku ani na kluka.Jak si popisujete těhotenství já jsem ve 32.tt a mám 3,5 kg nahoře, břicho už jde poznat, ale jelikož nejsem žádná modelka a i normálně jsem při těle tak se v tom tuku dobře schovávalo 🙂.Přiíští týden mě čeká utz, tak si zkusím znovu říct o foto.

jadupka
16. črc 2013

@martauch taky mi to příjde jako holčička

martauch
17. črc 2013

@antymania666 ahoj, to je přiblížená fotka, nebo je to už na sklonku těhotenství? 🙂 Přijde mi to takový velký oproti jiným fotkám, ale to je asi jaký kdo má ultrazvuk...

evulinkab
17. črc 2013

@martauch to je holčička 😉

antymania666
18. črc 2013

@martauch mala mela o narozeni prez 4 kila 🙂

carolineg1
21. črc 2013

ach jo já na těch utz fotkách nikdy nic nevidím, at je to cokoli hlavně hodně zdraví 🙂

martinka81
21. črc 2013

holka 😉

jadupka
28. črc 2013

Holky, tak mám novější foto z utz.Co byste tipli tentokrát?Upozorňuju, že je to pěkně hnusná fotka, tak budu ráda, když něco uvidíte.

ilonkaseda
28. črc 2013

@jadupka Na 50 procent holka a na 50 procent kluk.Nic jiného z této fotky těžko někdo rozezná 🙂

antihorde
2. srp 2013

sto pro kluk take mam takove foto skoro da se rict stejne ted uz je mu 5 let urcite kluk a jestli ne tak jsem blazen

jadupka
5. srp 2013

@antihorde můžu se zeptat, komu jsi odpovídala?Pokud mě, mohla bych poprosit o to tvé foto?Děkuji

antihorde
6. srp 2013

jj psala jsem tobe

jadupka
6. srp 2013

@antihorde a máš prosím ještě foto z toho utz?Pokud ano vlož mi ho sem, abych mohla porovnat.Já to foto právě taky pořád sleduju a jednou mi to příjde jako holka podruhé jako kluk

sarkad2856
6. srp 2013

@jadupka Taky bych řekla že je to kluk 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru