Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

estrellita
19. črc 2016

@jarpa111 pindu nevidim,ale kulicky to byt muzou,ma nohy u sebe 😉 to,co jsi zakrpuzkovala je zadecek.

hylvaty
27. črc 2016

Ahoj,můžete mi napsat co vidíte na fotce?Bude to kluk nebo holka?Já si teda myslím,že asi kluk,ale nejsem si jistá a ani doktor nám to na 100% nepotvrdil.Jinak jsem v 20+4 tt.🙂 děkuji za odpovědi🙂

jsss
27. črc 2016

@hylvaty já bych to viděla na chlapečka 😉

mrspear
27. črc 2016

@hylvaty Taky si myslím, že spíše chlapeček 🙂

blucifer
28. črc 2016

@hylvaty urcite kluk..vidim kulky i pindika

hylvaty
28. črc 2016

děkuji za Vaše názory 🙂 já jsem to nějak tušila,že mám v bříšku chlapečka, asi na tom něco bude, jak se říká,že to matka vycítí 🙂
přítel si přál teda holčičku ba co, tak bude prvorozený kluk 🙂 jsem šťastná 🙂

marriss
28. črc 2016

Ahoj, prosím o Vaše názory, kluk nebo holka ? Doktor řekl, že to vypadá na kluka ale ruku do ohně by za to nedal. Doma už jednoho chlapečka máme tak by jsme si holčičku přáli, ale hlavně když to bude zdravé 🙂 😀 🙂

odula
28. črc 2016

@marriss podle mě kluk 🙂 a ženský - doufám, že sem budete taky pak přidávat příspěvky jak to dopadlo 😉

marriss
28. črc 2016

@odula děkuji za názor 🙂, pak sem dám vědět jak to dopadlo.

jarpa111
28. črc 2016

Ahoj, holky, jen hlásím, že holčička potvrzena. Včera jsme byli an 4D utz a bylo to hezky videt 🙂

hylvaty
28. črc 2016

@marriss tak jsme na tom stejně🙂 náš doktor si taky nebyl jistý🙂tak snad na dalším ultrazvuku nám to už potvrdí a začnu konečně nakupovat 🙂 🙂

nazka
29. črc 2016

@marriss taky myslím,že kluk

nazka
11. srp 2016

tak další .. holky, co myslíte? 🙂

modroocko10
11. srp 2016

Ahoj holky, přidávám fotku z ultrazvuku, na které je vidět holčička 🙂

mudchen
12. srp 2016

Ahojky holky.. 23.srpna me ceka utz ve 20tt... Uz se nemuzeme s manzelem dockat. On si moc preje holcicku...ja popravde taky..ale obavam se, ze to bude dalsi chlapecek ( mame doma uz dva). Cekate nektera taky treti ditko? A vute vsechny od toho 20tt pohlavi? Dekuji

kacimare
13. srp 2016

mudchen: Ja cekam sice teprv druhe ditko, ale jednoho chlapecka uz taky mame a ocekavame holcicku. Ovsem jsem ve 35. tydnu a doktori nejak nejsou schopni nic vyhodnotit, jednou je to chlapecek pak zase holcicka, byli jsme I na 3D a mame za sebou I nekolik utz. Posledni zprava je, ze je to z 80% holcicka. Takze zrejme budeme mit prekvapeni..... 🙂

juliemichal
16. srp 2016

@mudchen já taky čekám třetí dítko 😀 doma máme 2 chlapečky a teď to vypadá na třetího chlapečka,ale podle p. doktora to mám brát s rezervou 😀 má hodně zastaralý UTZ 😀 tak doufám,že mi ve 20tt řeknou,že je to holčička 😀 co bych za to dala 🙂 🙂

fispanek
26. srp 2016

Ahoj holky,tak já jsem se nedávno přidala fotku,a,ted na stopro potvrzuji,že čekáme holčičku,dnes 4Dultrazvuk a hned na nás vykoukla ta malá buchtička😀 Takže všem tipujícím děkuji a at se každému splní to,co si přeje,ale nejvíc,nejvíc zdraví,to je základ!!:-* (Trvalo to,než se ukázala,ale pak už se vystavovala,že se smál i doktor,za to obličejík víc skrývala🙂)

mudchen
27. srp 2016

@juliemichal My jsme se dozvedeli diky utz ve 2.trimestru, ze to bude holcicka ... Nase vysnena beruska

mudchen
27. srp 2016

@kacimare Drzim palecky at je hlavne vse v poradku a budete mit krasne prekvapko

juliemichal
27. srp 2016

@mudchen jé tak to moc gratuluji 🙂 co bych za to dala kdyby mi 31.8 na druhém screeningu řekli,že je to taky holčička,ale určitě nebudu mít takové štěstí jako ty... ale co už toho broučka v bříšku miluji 🙂

mudchen
27. srp 2016

@juliemichal budu na tebe myslet! Kez by ti to taky vyslo 🙂 Napis potom..budu cekat

juliemichal
27. srp 2016

@mudchen moc děkuji 🙂 🙂 ale nevěřím tomu,že by šulínek upadl 😀 😀 ale určitě tu dám vědět jak jsem dopadla 🙂 🙂

rennye
31. srp 2016

Ahoj holky, zatím 3. chlapeček nepotvrzen, ale vypadá to na něj, co říkáte? Foto je z 19. týdnu

rennye
31. srp 2016
juliemichal
31. srp 2016

@rennye no podle mě to na chlapíka vypadá 😀 mám podobnou fotečku s dneška 😀
takže mám v bříšku třetího chlapečka 😀

rennye
31. srp 2016

@juliemichal A ty už máš chlapečka potvrzeného? Tak to budeme pravděpodobně na stejné vlně, 3 kluci :-*. Na té tvé fotce to je označen pytlík i pindík?

juliemichal
31. srp 2016

@rennye ano ano už ho mám na 100% potvrzeného s dnešního screeningu 😀 na té mé fotce je jen označen pytlík 😀 pindíka měl schovaný za pupeční šňůrou 😀

blucifer
1. zář 2016

Holky ja mam tez z 32tt potvrzeneho kluka. Takze jsem tez na stejne vlne - 3 kluk 🙂

juliemichal
1. zář 2016

@blucifer tak jsme aspoň tři 🙂 🙂 akorát do toho 32tt se malý nechtěl ukázat anebo ti říkali,že to je holčička? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru