Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

jsss
30. bře 2016

@melandry09 a jaký tip měl mudr?

melandry09
30. bře 2016

@jsss no uz 4 dr nam rekli holcicku

kmonk
30. bře 2016

Holky vedeli by ste poradit aj nam? Je to foto z 13.tt a 15.tt. dakujem ;)

estrellita
30. bře 2016

@kmonk z tehle fotek a takhle brzo se to nepozna. To jen velmi malo dojtoru opravdu na tuty pozna a to diky sklonu pohlavniho vybezku,pindiku. Tyhle dve "veci"vypadaji jeste ve 13tt stejne a rozdil je prave v tom sklonu

bibinka2208
30. bře 2016

@kmonk to vypadá na chlapečka podle mě 🙂

estrellita
31. bře 2016

@bibinka2208zajimalo by me,kde toho pindu vidis? 🙂
Obe fotky jsou podle me z boju. Na te prvni je i videt mereni doktora od hlavicky vlevo po zadecek vpravo. Ma tam i napsano crl, coz je to meteni. A to,co muze vypadat jako pindik,je ruka 🙂 zvetsi si fotku a tam to mereni crl od doktora uvidis

estrellita
31. bře 2016

@bibinka2208 spatne se mi oznacila tva prezdivka 🙂

melandry09
31. bře 2016

@kmonk ve 13 tt to pozna jen dr a na hodne dobrem utz a to podle pohlavního hrbolku a pindik nebo kavove zrnicko jde poznat od 16 tt a miminko se musi ukazat na teto fotce nic nepozname :(

estrellita
31. bře 2016

@bibinka2208
@kmonk
@melandry09 takhle vypada vyvoj pohlavi,tady jsou krasne fotky a srovnani 🙂

http://www.baby2see.com/gender/external_genital...

A pridavam fotku z te stranky holka/kluk v 11tt,jak to vypada stejne.

bibinka2208
31. bře 2016

@estrellita to znám 🙂 už jsem tenkrát když jsem se pidila po pohlaví tak jsem na tuhle stránku narazila 🙂

kmonk
31. bře 2016

Ten vyvoj je dobre vidiet, zaujimave a vela vysvetli. Prave podla toho to vyzera a tiez su to teda fotky z profilu sa mi zda, ze ta moja horna foto kde sa meria crl prave ukazuje vybezok smerujuci dohora.. ale hned pod tym mi pride akoby kavove zrniecko ;). No asi vidim vsetko mozne. Mam doma uz dvoch chlapcov a teraz cakame jednovajky takze ak chalani tak bude veselo 🙂

estrellita
31. bře 2016

@kmonk to mi prave prijde kolme,takze bych spis tipla holku. Ale moc drzim palce🙂 koukni na muj komplet deti 🙂))

maxinkaa
31. bře 2016

@kmonk když je ten "výběžek" nahoru, tak chlapeček, tak mi to řekli na genetice. Vodorovně s tělem je to holčička.

kmonk
31. bře 2016

@estrellita asi preklep a ked kolmo tak kluk,ze?? No krasne deticky a vysnene dievcatko musi byt uzasne. Samozrejme, hlavne nech su vsetci zdravi a maju sa radi ;)

kmonk
31. bře 2016

@maxinkaa tak nejak to poznam i ja, len premyslam,ci ten nas vybezok je urcite vybezok a nie nieco ine a na fotke zle rozpoznatelne

estrellita
31. bře 2016

@kmonk
@maxinkaa ano,preklep,pardon. Tak pak napis,az budes vedet🙂
Dekuju,jsem rada,ze se sily doma trochu vyrovnaly😀

No prave,buh vi,zda je to vybezek.

kmonk
31. bře 2016

@estrellita napisem a dakujem 🙂

zuzkabrhelova
1. dub 2016

Ahoj holky tady dam jen na podívani. Foto je 35+5a pan doktor říkal že to je na 220% jiste. Tak co vidíte jestli to budete Mít dobře 🙂

jsss
1. dub 2016

@zuzkabrhelova já bych řekla holčičku?

maxinkaa
1. dub 2016

@zuzkabrhelova holčička,vidím 3čárky 😉

anonym1987
1. dub 2016

@maxinkaa
@jsss
mohu Vás Názor?Děkuji

estrellita
1. dub 2016

@zuzkabrhelova holka🙂

jsss
1. dub 2016

@anonym1987 Já se v tom obrázku nedokážu vůbec zorientovat 🙂):(

anonym1987
1. dub 2016
jsss
1. dub 2016

@anonym1987 jojo už to Vidim.jaky jsi tt? nejsem si tedy vůbec jista..

zuzkabrhelova
1. dub 2016

@jsss
@maxinkaa
tak holky je to kluk to jsou kuličky 🙂

zuzkabrhelova
1. dub 2016
estrellita
1. dub 2016

@zuzkabrhelova koukam,ze je to jakoby zespodu plavajici miminko-nalevo bricho,ze? Pindik tedy visi dolu a neni videt 🙂 mas i dukaznou s pindikm? Presne na takovve fotce nam u druheho syna rekli v 16tt,ze je to holka a tak to v 21tt bylo velkym prekvapenim🙂

estrellita
1. dub 2016

@zuzkabrhelova Pindik tedy neni videt 🙂 mas i dukaznou s pindikm? Presne na takovve fotce nam u druheho syna rekli v 16tt,ze je to holka a tak to v 21tt bylo velkym prekvapenim🙂

zuzkabrhelova
1. dub 2016

Jj je hlavou dolu takže pin dík tam někde visí 🙂 nene pindika jsme nevideli. @estrellita

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru