Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

cizinkaa
11. říj 2016

@tonaeva tak asi nechce rict, protoze sam nevi, ne? ☺️

tahejhula
11. říj 2016

@tonaeva V tomto tydnu je nejlepsi vyfotit primo rozkrok a u kluku jakoby zespodu (jako kdyby sedel na skle a fotilo se zespodu). Takhle fakt nevidim nic.

tonaeva
11. říj 2016

Pro neho neni dulezity co to bude ale jestli to bude zdrave ale to uz vime proteze mame genetiku za sebou . 😉 .okolo patere dole tak mi tam vidime devcatko ale vhtela sem vedet jeste nejaky nazor . tak dekuji . moc

tahejhula
11. říj 2016

@tonaeva A pohlavi ve zprave z velkeho ultrazvuku neuvedli ?

maxinkaa
11. říj 2016

Holky, tak je to pár týdnů, co jsem sem taky dávala fotku z ultrazvuku a ptala, se, a už mám ten náš poklad doma- od 12tt víme, že to je asi holčička a opravdu to holčička je 😉

tonaeva
11. říj 2016

@tahejhula ne ☹

tahejhula
11. říj 2016

@tonaeva A ani to nevideli? Neptali jste se?

tonaeva
11. říj 2016

@tahejhula genetika je od toho aby se ziztilo jestli je miminko v poradku tahle mi to bylo receno

cizinkaa
11. říj 2016

@tonaeva Špatný, že se neptáte... jednak bych uhodila na lékaře, že chci vědět co to je, protože jeho přístup mi přijde divnej.. a jednak každýmu na genetice potvrzují ještě pohlaví... nás se doktorka normálně zeptala, zda víme nebo vědět chceme, tak jsme řekli, že víme, že je to chlapec... a ona to jen potvrdila... ;)

tahejhula
11. říj 2016

@tonaeva No a prave proto kontroluji (nebo u nas to tak bylo) i dane partie.

priscilla90
19. říj 2016

Prosim o nazor. Cekam holcicku (nekolikrat potvrzenou) a zs 3D utz mame par fotek i tuto fotku, kde se domnivam, ze bude detail pohlavi. Tak se ptam, je to to v krouzku? Nebo jsem mimo? ☺ Děkuji

ellilenka
28. říj 2016

Ahojky mamči, mrkněte na můj ultrazvuk. Vidíte kávové zrno nebo kuličky. Mimčo má nožičky u sebe, tak jestli tam není pindík někde schovaný 😉 Ultrazvuk je 24+5tt.

estrellita
28. říj 2016

@ellilenka mne to prijde jako kavove zrno,kulicky by byly spis vic vepredu.
Co rekl dr?

nikyta159
28. říj 2016

@ellilenka rekla bych holka..ale jen můj laicky tip

magdalenax
28. říj 2016

Holky, klobouk dolů před těmi, co se v těch fotečkách z ultrazvuku vyznáte, tohle je pro mne naprosto španělská vesnice

magdalenax
28. říj 2016

@maxinkaa Je krásná a fotka jak do reklamy

marcela2222
28. říj 2016

@ellilenka já vidím holčičku 🙂

pulenka
28. říj 2016

Tak jelikož mám dva kluky, tak bych řekla že to bude holka😊

ellilenka
28. říj 2016

Doktor jen řekl, že tam pindíka nevidí. Ale jestli je to kluk nebo holka vyloženě neřekl. Nemůžu si pomoct, ale cítím se na kluka. Je to úplně jiné těhotenství, než s první dcerou. Prostě pravý opak všeho. Tady mi jde o to, že jsem viděla dva skoro totožné ultrazvuky, tvrdily také, že je tam jasné kávové zrno a oni se z toho vyklubali kluci jako buci ☺

marcela2222
28. říj 2016

@ellilenka já si myslím, že kdyby to byl kluk, tak už by tam pindíka viděli a pokud neviděli, tak je to jasná holčička 🙂 a nebo ještě počkat na další velký utz ve 30.tt a tam si říct ať se zaměří i na pohlaví 🙂 mě to na 100% potvrdili na 4D utz

derinne
28. říj 2016

@ellilenka Taky to vidim spíš na holčičku, u kluka by to vypadalo jinak...

verusche
28. říj 2016

@ellilenka já tam vidím holčičku 🙂

ellilenka
29. říj 2016

Děkuji všem za názory. Já si to také myslím, ale co kdyby náhodou 😉 Na další velký ultrazvuk jdu za pět týdnů, tak uvidíme, třeba se konečně pořádně ukáže to malé stvořeníčko 🙂

evulinkab
29. říj 2016

@ellilenka holčička 😉 ...a řekla bych, že jasná

haninen
3. lis 2016

Ahoj holky mam fozku z genetiky ve 13tt chci se jen zeptat doktorka mi rekla ze je spatna akustika aby se zamerila na pohlavi ze se mimco moc mrskalo mam dve fotky a nicmene chci se zeptat to co tam je videt je nejspis pupecni snura ze ?

nikyta159
3. lis 2016

@haninen bud nožičky nebo pupeční šňůra 🙂

mariejosef
3. lis 2016

@haninen to je asi brzy my cekame kluka a foto prikladam z 12 tt

haninen
3. lis 2016

Tak díky za info já na to koukala pořádně a opravdu je to pupeční šňůra a já se už těšila že by to mohla být druhá holčička :D tak hold příště :D

marinka
3. lis 2016

@ellilenka Taky bych řekla holčička 🙂 Já mám dvě holky a také těhotenství byla rozdílná, při prvním mi bylo pořád špatně, při druhém vůbec, měla jsem chuť na jiné věci apod. 🙂 Tak uvidíš, ale vidím to spíš na tu druhou cácorku ♥

luciinka001
3. lis 2016

@ellilenka to je kávové zrnko, měli jsme podobnou.. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru