Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

gargamelinka
13. lis 2015

@jadupka ty jo to je blba fotka.. Takhle to je kluk, prostě tam něco visí,ale stejně nevim z jakého úhlu na to kouknout..

maudn
13. lis 2015

@jadupka vypadá to, že precniva varlatko a pindikem, na pipinu, ikdyby trošku precnivala bych řekla že by to bylo více pravidelné s ryhou uprostřed, ale sami se můžu plést

jadupka
13. lis 2015

No prave něco tam visí ale co to je ze.Jinac foto je foceno tak ze dole je zadeček a nahoru vedou nozky

nonacek
13. lis 2015

@jadupka řekla bych že je to kluk

monikaaaa24
13. lis 2015
lumixii
13. lis 2015

Ahoj, je z nějakého ulz poznat, zda je to chlapeček, nebo holčička? (obávám se, že asi špatné fotky)

lucretia7
13. lis 2015

@gargamelinka No jo, budeme mit prevahu pindiku doma. Ja bych brala i holcicku, ale asi nam to nejak nejde. 😀 I kdyz jsme meli tabuli od Jonase a snazili se jen pred ovulaci. Myslela jsem, ze to musi byt holka na beton, a ono to ma pindik. 😝

Jinak mne se zda taky hodnd dlouhy, ale vsichni tvrdi, ze pupecni snoura je vedle a zobrazuje se na UTZ jinak, ne tak jasne bile.

lucretia7
13. lis 2015

@gargamelinka Jinak drzim palecky, at holcicce nic nedoroste. 🙂

balkat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elana
13. lis 2015

@lumixii opravdu špatné fotky (úhel). Nicméně koukám že jsi z PI a podle toho ořezu se mi zdá, že jste byli na uzv v CLG v ČB, tam vám to určitě řekli, na stanovování pohlaví jsou tam moc dobří, obvykle se nepletou už ani na NT skríningu ve 13.tt.

lumixii
13. lis 2015

@elana ve 13 tt mi delal screening Můj gynekolog. Nikde jsme nebyliz a dr řekl že je ještě brzy. Včera jsme byli na AMC v CB a výsledky ještě nevím. 😀

elana
13. lis 2015

@lumixii tak oni to vždycky říkají i před tím odběrem (je to důležitý pro laborku), ale to je fuk. V pondělí budou volat rychlou metodu a tak se i pohlaví dozvíš 😀

lumixii
14. lis 2015

@elana no já doufám, že to bude už v pondělí.. ale říkali že až ve středu, že v úterý je svátek. Ale tajně doufám, že to bude pondělí. Tak mě všeobecně je celkem jedno co to bude, hlavně aby bylo miminko v pořádku. Ale zvědavost ve mě je.. to je jasný. 😀

zuziry
18. lis 2015

Ahoj, tak já taky přikládán fotku... 20t.
Jednou bylo řečeno že holka a jednou že kluk ... Co vy na to ?

monikaaaa24
18. lis 2015

nejak se ve fotce neorientuju 😒 ...tady podle toho by to mel byt kluk nebo holka ?

zuziry
19. lis 2015

Tak v kládám s popisem 🙂

satynka
19. lis 2015

@zuziry : takovou podobnou fotečku jsem měla i já, byl to chlapeček. .. mě řekli poprvé ze to bude holčička ve 13týdnu a pak ve 20tydnu ze kluk a někde jsem po tom procitala ze ve 20týdnu je pohlavi viditelne nejpřesněji ;)

zuziry
19. lis 2015

@satynka díky, taky si myslím, že kluk, už mám dva doma 😊. Jen mě zajímal jiný názor. Protože, na tuhle fotku řekla dr. holčičku, ale nějak jí tam nevidím 😀...

satynka
20. lis 2015

@zuziry : na tohle ti rekla holcicku ?? 🙊tak uvidíš třeba ji met budeš. ... já tam vidím výstavního pindika...i s kuličkami,ale jestli ti to řekla tak třeba holčičku mít budeš 😉ten 20 týden je docela přesný pokud jsou nožičky takhle zepředu. A kdyby to byl kluk,tak nevěš hlavu,ja tenkrát i plakala a dnes bych ho nevymenila za nic na světě, mám totiž také 3kluky...😉

zuziry
20. lis 2015

@satynka Mně je pohlaví jedno 🙂. No ale jak jsem doma koukala na tu fotku, tak se mi taky zdá že to je kluk. Leda že by to byl kousek bříška, ale to se mi nezdá tak symetrické ( vyznačím to )...
Já tam taky vidím pindíka 😉 .

Tak ještě jak to vidím já 🙂, třeba to i pomůže někomu se lépe orientovat ve vlastních fotkách 😉

monikaaaa24
20. lis 2015

tak podle toho jak si mi to popsala bych rekla holcicka spis 😀😀 ale fakt nevim 😎 tak ze jsem ti nepomohla :-/ my mame doma kluka a prvni mi dr rekl ze to vypada na holku ze uz mi to potichu septa no a o 2 tydny pozdeji rikal ze by to mohl byt i kluk 😀 tak ze taky nevime 😀 ale jsem teprv 17tt

satynka
21. lis 2015

@zuziry : ja vím co myslíš,ty jakoby kavove zrna jsem tam měla také, ale i na jiných místech než mezi nozickami, nevím přesně co to je,ale pokud ve 20tydnu ti rek li ze je to holka..tak to možná holka bude,tenkrát mi řekla mudr ze je to 100% mylit se pry mohou jen když není mi mi zepředu,ale z boků nebo obráceně, pokud je takhle hezky mimi zepředu, tak bych asi mudre věřila 😉..

verunatom
21. lis 2015

takhle vypadá náš kluk ve 20 týdnu

zuziry
21. lis 2015

Holky díky, no už po tom pídit nebudu, ono se to pozná až se narodí 😎 .

susmevem
21. lis 2015

@verunatom ... No tak to bych tipla na kluka...😀

satynka
23. lis 2015

tady je hezky znázornění,ze může byt pindik i kavove zrno,😃myslím tím ty kuličky. ..ale říkáte ze je to kluk,tak to kluk je,myslím ze je to moc hezká fotecka 👍😉

verunatom
23. lis 2015

ja jsme taky říkala hele to muže byt holka a ten pindík je třeba pupečník.-) ale na genetice řekli jasne kluk když tam to miminko prověřují ze všech stran

gargamelinka
23. lis 2015

@verunatom tak ten je jasnej 🙂

monculin21
2. pro 2015

Holky a co vidíte tady? 🙂 Vyfoceno zespodu (tedy aspoň podle mne)

satynka
2. pro 2015

@monculin21 :..ja bych řekla že určitě holčička ☺a co vám řekl mudr...?? ☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru