Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

blucifer
1. zář 2016

No rikali ze kluk, ale ve 24tt si dr vubec nebyl jisty. Ted ve 32tt mi ukazoval pytlika a ze uz tam ma sestouple jedno varlatko. No tak se snad nespletl. Pindourka jsem vsak nevidela..toho neukazoval.

juliemichal
1. zář 2016

@blucifer mi taky neukazoval pindíka 😀 tak taky doufám,že se nespletl 😀

rennye
2. zář 2016

Včera mi byl chlapeček potvrzen, takže holky neumíme 🙂.

stepluky
2. zář 2016

Ahoj,mohla bych poprosit o Váš názor......jaké si myslíte že je pohlavi na této 3D fotce z 24tt děkuji 🙂

mudchen
2. zář 2016

@stepluky ja tam vidim pindika. Rekli vam co to bude?

juliemichal
2. zář 2016

@rennye no my taky neumíme holčičky 😀

@stepluky já tam taky vidím pindíka 🙂

stepluky
4. zář 2016

Děkuji za názory. ..jednou mi tipoval holčičku a pak chlapečka 😀 tak uvidíme ....necháme se překvapit

jsss
4. zář 2016

@stepluky taky bych řekla chlapečka. nám taky říkali to i to a máme chlapečka;)

monyna_88
6. zář 2016

@stepluky no podle mě i klidně holčička. My měli velkou kačenu tak to vypadalo podobně. 😉

stepluky
6. zář 2016

Jee děkuji za příspěvek ...doma uz máme chlapecka tak tajně doufám že by tam ta holčička mohla být ale těšíme se samozřejmě na obě pohlavi ☺

jluciy
6. zář 2016

Holky tohle je asi definitivně kluk, že? 😀😀 dnes 13+2 😉

juliemichal
6. zář 2016

@jluciy tak to je určitě chlapeček 😀 😀 krásně svého pindíka ukázal 😀

jluciy
6. zář 2016

@juliemichal sama sem to hned poznala, jak tam najela...ale musím se přiznat, že sem zklamaná 😔 jednoho doma mám, tak sem chtěla holčičku...ale tak už se celkem smiřuju a miluju stejně, ale kéž by se dr spletla 😀😀😀

juliemichal
6. zář 2016

@jluciy no já jsem to taky tak krásně poznala cca před 14 dny nebo kdy 😀 😀 dr dal jen utz na bříško a hned tam měl malý pindíka 😀
já jsem taky tak trošičku zklamaná,protože doma máme 2 chlapečky a teď to bude třetí 😀 strašně moc jsme si přáli holčičku,ale nevadí hlavně,že je zdravý 🙂

jluciy
6. zář 2016

@juliemichal jej, tak to evidentně znáš 😀😀😀 zdraví samozřejmě nadevše 😉

juliemichal
6. zář 2016

@jluciy přesně tak znám 😀 tady je náš pytlík 😀 pindíka má schovaného za pupeční šňůrou 😀

jluciy
6. zář 2016

@juliemichal tak tady taky není pochyb 😀😀😀😀 No co, aspoň nemusíme nic kupovat, že? 😀

juliemichal
6. zář 2016

@jluciy no já jsem právě dávala mamce věci po klucích pro mou 2 letou sestřičku,takže budu muset vše nakoupit,ale nevadí 🙂 🙂

jluciy
6. zář 2016

@juliemichal tím líp 😉 já si vyřídím věci jen na ty super krásný a zbytek chci koupit nově, abych si toho užila 😀

juliemichal
6. zář 2016

@jluciy přesně tak to bude takto nejlepší 🙂 🙂 my už máme i kočík,tak jsem moc ráda 🙂 🙂 no akorát nejhorší je,že budu mít první zimní miminko,kluci jsou letní 😀 tak abych pravdu řekla tak vůbec netuším co vše koupit 😀 😀

jluciy
7. zář 2016

@juliemichal já zase naopak 😀😀 zima mi přišla lepší 😉 lepší víc oblíknout než se bát přehřátí a navíc já nemám ráda teplo 😀😀😀tak nevím co budu dělat 😀😀 syn je na konci října a bylo to super 😉

merope
7. zář 2016

@juliemichal A mamka už je nemá? U nás v rodině kolují sem-tam podle toho, jak jdou děti po sobě.

juliemichal
7. zář 2016

@jluciy no tak v tomto máš taky pravdu 🙂 🙂 akorát abych věděla jak malého oblíct 😀 😀 já jsem sice letní,ale mé 3 sestry 2 vlastní a jedna nevlastní je zimní,ale moje maminka už neví co vše pořídit pro zimní dítka 😀 😀 a to moje nejmladší sestra má v listopadu 2 roky 😀 😀

@merope nene mamka už je bohužel nemá,protože se už 2x stěhovala od té doby co se malá narodila,takže vše vyhodila... akorát co mi nechala tak jsou fusáky,tak aspoň za ně jsem ráda,že nemusím kupovat nové 🙂

merope
7. zář 2016

@juliemichal Tak to je škoda. Tak snad už teď nebude vyhazovat další a budeš mít aspoň od 2 let výše.

juliemichal
7. zář 2016

@merope jj je to škoda 🙂 🙂 no akorát ty věcičky potom nechci 😀 protože malá je holčička a já čekám chlapečka 😀 já jsem jí právě po klucích dala jen miminkovské věcičky 😀 😀

matylda123
10. zář 2016

Holky zkusíte si tipnout? 2X řekli holka teď ve středu kluk...V úterý jedeme na 2. Ultrazvuk a jsem hrozně nedočkava 🙂

estrellita
10. zář 2016

@matylda123 ja bych tipla kluk,ze vidim mocovou trubici vystupujici ven pindou 🙂

matylda123
10. zář 2016

@estrellita to me taky napadlo, ale zase si říkám jestli to není pupecnik a to nic dole odpovídá kavovemu zrnu 🙂 já nevím, je to hrozné, ale musíme tedy ještě počkat do úterý 😉 ale díky moc za tip, já stále budu věřit, že to zůstane holčička 😀

dagmarj
10. zář 2016

@matylda123 není to vidět

matylda123
10. zář 2016

@dagmarj díky 🙂 v úterý se ozvu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru