Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

monikaaaa24
7. bře 2016

@pincola tak ono se to tak brzo urcuju dle pohlavniho hrbolku 🙂tak pak dej vedet jak to dopadlo 🙂

pincola
7. bře 2016

@monikaaaa24 furt nic nevím a jsem napjatá, jak kšandy😀 I když za obojí bych byla ráda, tak jsem tak netrpělivá:-d

elana
7. bře 2016

@pincola jestli je to, co myslím že je, pohlavní hrbolek (ve 14.tt to pinďa ještě není, teda je, ale u holčičky by to vypadalo stejně), tak je miminko kluk-hrbolek směřuje nahoru, nikoli vodorovně "se zádíčky". Tak uvidíš dál 🙂

http://www.baby2see.com/gender/external_genital...

inkonginto
16. bře 2016

Ahoj holky, pročítám jak to tady hezky tipujete 🙂 kouknete na nás ? :D

elana
18. bře 2016

@inkonginto já nevím, tipla bych spíš holčičku, ale zdá se mi, že miminko neleží úplně na zádíčkách obličejem nahoru, ale je malinko natočené směrem od nás. Tak nevím 🙂

pincola
18. bře 2016

@inkonginto Přijde mi taky špatně natočené, ale můj tip je holčička🙂

inkonginto
18. bře 2016

@elana @pincola děkuju za názory holky 🙂 mě dr kterej dělal ult při screenigu (z něho je tato fotka) tvrdil, že nejde rozeznat pohlaví u žádného mimi ve 13 tt 😀 když koukal na mimi jakoby zespodu, tak mezi nožičkama nic nebylo 🙂 uvidíme. Holčička by byla super překvápko, nevím proč, ale myslím si, že budu mít kluka 🙂 Určitě Vám dám vědět až budu vědět 😀

pincola
18. bře 2016

@inkonginto Taky čekám🙂 Jsem 18tt a taky nic nevím🙂

taniita
19. bře 2016

Ahojte maminky 🙂 poradite mi co vidite na fotce? V 19 tt mi lekar rekl ze tam vidi pytlik ptala jsem se tedy na kolik % rekl ze 70% no a ted jsem ve 20tt byla u jineho lekare na vetsi vysetreni a ten taky rekl ze tam vidi pindika s pytlikem a rekl ze to je 95% co tam vidite vy? Neslo lip vyfotit jelikoz bylo spatne natocene. Na leve strane je cast briska a je tam videt nozicka.

taniita
20. bře 2016

Ptam se protoze jsme se s manzelem zacli hrozne radovat ze se nam konecne podaril klucik. Doma mame dve holcicky. Tak jsme byli radosti bez sebe ale do te doby ne nam znama rekla ze to nemuze byt pindik ze je to moc velke atd. A jelikoz ona ma doma chlapecka tak nam ted nasadila brouka do hlavy.

pincola
20. bře 2016

@taniita To je blbost, doktro má letitou zkušenost, určitě pozná víc než jen nějaká známá, která není UTZ doktorka. I Dr. se může zmýlit, ale pokud řekl, že kluk na 95 procent, tak asi ano🙂 Já teda na UTZ nic nevím, já to ale nepoznám u nikoho.

taniita
20. bře 2016

@pincola taky se ti uklidnuju🙂 ale porad mi to vrta hlavou. No je to spatny ultrazvuk.. Mimco bylo spatne natocene a manzel chtel na pamatku foto pindika 🙂 je to v levo dole. Uplne nalevo je kousicek briska pak to co vouha uprostred by mel byt pindik a vedle je nozicka. No uvidime 🙂

pincola
20. bře 2016

@taniita Tak pokud to je fakt pindík, tak to je teda pořádnej😀 myslím, že Dr. má asi fakt pravdu, jistotu halt máme až po porodu, ale v tom je to kouzlo🙂

zuzkabrhelova
20. bře 2016

@taniita Já si myslím taky že je to klucik, fotku mohl zvetsit aby to tam šlo vidět pěkně tak vypadá že ho má velký ho 🙂 nám dr řekl že vidí Pytlíka a ze to je 100% kluk a pindů jsme neviděli

valmaxa
20. bře 2016

@taniita jeto úplně normální fotka normálního pinďoura 😀 takový mám doma dva 😉 z toho už buchta nebude 😀 fotka je náhodou velmi povedená a je to naprosto jasné, známá je dle mě prostě jen nepřející 😠 😀 😀

taniita
20. bře 2016

@valmaxa je tak tohle potesilo 😀 no uz aby bylo 30 a kdyz mi to potvdri na po 3 taknuz bych mohla byt vklidu 🙂

jsss
21. bře 2016

@taniita Já mám foto z 20tt takové

jsss
21. bře 2016
jsss
21. bře 2016

@taniita nedaří se mi vložit foto z mobilu,tak později z počítače

jsss
21. bře 2016

@taniita toto je 20tt - velký UZ - řečen chlapeček (uvidíme v červenci)

estrellita
21. bře 2016

@taniita jasny pindik,takove mam doma dva 🙂 o par stranek zpet jsem davala porovnani utz synu a pak dcery ve 20tt,tak koukni🙂
Ja mam dva kluky a ted dceru a taky jsem nechtela verit,az na porodnim sale to byla jistota 😀

jsss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jsss
21. bře 2016

@taniita a z 24tt od jiného MUDr. z placeného vyšetření mám tuto fotku

jsss
21. bře 2016

@taniita takže si taky nemyslím že to na Tvé fotce je příliš velké, když koukneš na moje fotky 😉 ..ale jestli čekáme obě chlapečky bude 100% po porodu 😀

adusqa
21. bře 2016

@nik123 aj podla mna je to holka 😉

nat
22. bře 2016

Holky nejdrive my rekly ze holka a vcera,ze zase kluk ,mam tuhle fotku z vag.ultrazvuku takze ze spoda,poradite? 🙂

ivetka7686
22. bře 2016

@nat ja bych tipovala chlapecek,ale vis jak to je 1000% je to az po porodu 😊

maxinkaa
22. bře 2016

@nat chlapeček 🙂

satynka
22. bře 2016

@nat tak tohle je chlapeček jasný 🙂

nat
22. bře 2016

@satynka dekuji moc 🙂takze uz jen vymenit ruzove za modre 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru