Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

barbucha123
19. kvě 2016

Dekuji moc vsem 🙂 nebyla sem si prave jista 🙂 i kdyz jistota bude vzdy az po porodu 😀

anonym1987
20. kvě 2016

@jsss ano,Byli jsme u něho 2 hodiny,dokud malá neukázala obličej 🙂

estrellita
20. kvě 2016

@barbucha123 kluk🙂

melandry09
20. kvě 2016

@barbucha123 jasnej klucina

barbucha123
20. kvě 2016

A pupeční šňůra by takhle nebyla vidět? 🙂 kdybyste některá měla taky takovou fotku, prosím nedaly byste si ji sem? 🙂
Jinak díky moc všem za reakce 🙂

melandry09
20. kvě 2016

@barbucha123 mam tahle jen fotku holcicky a je tam videt jasne kavove zrnko. Todle je opravdu klucina u maleho jsme to taky nela takhle vidět ale tu fotku nemuzu uz najit

jsss
20. kvě 2016

@anonym1987 jj my taky. Jeho milý přístup ke opravdu super! krásný zážitek..

estrellita
20. kvě 2016

@barbucha123 ja sem davala seovnavaci fotku holka/kluk o nekolik stran zpet🙂

blucifer
20. kvě 2016

Prvni foto pred 2 lety - jasny kluk kulicky + pindik. Druhe foto pry v 16 tt receno asi kluk (ale nevidim tam kulicky, jen ten vyrustek ma byt pindik) tak uvidime, co z toho bude.

blucifer
20. kvě 2016

@barbucha123 urcite kluk

aletheia
26. kvě 2016

Ahoj holky, jsem po velkem UZ ve 21. tydnu u prof. Eliase - co myslite Vy podle obrazku? Diky za reakce 🙂

elana
26. kvě 2016

@aletheia můj tip je holčička (jestli koukám tam, kam mám 😀)

aletheia
26. kvě 2016

@elana Nemam bohuzel lepsi fotku. Je to pohled odspodu, vpravo zadecek a prirozeni a od zadecku nozky (v horni nozicce je krasne videt stehenni kost). Moc diky za prispevek 🙂

elana
26. kvě 2016

@aletheia jo, tak koukám dobře. No, vidím tři čárečky, kávové zrno...za mě holka. Tak další tipy a odhalení pak bude? 😉

barbucha123
26. kvě 2016

@aletheia Já se také přikláním k holčičce, ale sama jsem se tady ptala na pohlaví 😀 😀 😀

aletheia
26. kvě 2016

@barbucha123 A ty uz vis, jestli chlapecek/holcicka? U tebe bych rekla kluka, ale ja jsem slepa jak patrona 🙂

aletheia
26. kvě 2016

@elana Odhaleni bude, dr. si byl dost jisty a je to kapacita, tak bych mu "mela" verit, ale uz od zacatku mi vsichni tipuji opak, tak jsem ostatnim uz sama zacala verit a dr. mi ty predstavy uplne zbortil 😀

lusesita25
26. kvě 2016

Ja mela jistotu az v 31tt kdy mi pani Dr. ukazovala vylozene sourek 🙂

barbucha123
27. kvě 2016

@aletheia doktor ve 20. tydnu rikal chlapecek, ale nejak se nemuzu zbavit pocitu ze to je holcicka 😀 tak sem se chtela ujistit tady 🙂 a jak je to tedy u Tebe? Trefili jsme se? 😀

aletheia
29. kvě 2016

@barbucha123 Nejspis ano 😀 Prof. tvrdil jasna holcicka, my jsme moc radi hlavne za zdrave mimco, ale naprosto kazdy me tipoval na kluka a ja si rekla proc ne a uz tak nejak zila predstavou klucika, tak se mi tomu nechce verit 🙂. Ale fakt je, ze mit holcicku alespon jednu, byl muj sen odjakziva 🙂 Tak snad nebude jeste prekvapko 😀

monyna_88
29. kvě 2016

@blucifer já bych zas řekla že holka, taky čekáme holku a takhle to taky v jedné chvíli vypadalo, Ale jistota je vždy až po porodu 🙂

estrellita
29. kvě 2016

@aletheia vidim holku 🙂

estrellita
29. kvě 2016

@aletheia tak koukam,ze uz poses,tak jsem se trefila😉 myslim,ze u vas opravdu neni pochyb 🙂

jedinyandilek
3. čer 2016

ahoj, vidíte taky děvčátko?? je to pohled přímo mezi nožky zespoda, 23 týden

maxinkaa
3. čer 2016

@jedinyandilek Vidím 😉

estrellita
3. čer 2016

@jedinyandilek ano🙂

maxinkaa
3. čer 2016

Potvrzena holčička😃

jedinyandilek
3. čer 2016

děkuju 🙂

nicole24
7. čer 2016

ahoj holky 🙂 třeba mi některá z vás poradí. Mám pár fotek ze 14tt a zajímal by mě váš tip na pohlaví, já nejsem schopná moc vykoukat 🙂 předem děkuji 🙂

mrspear
7. čer 2016

@nicole24 Mi to přijde jako holčička, teda aspoň z té 3.fotky, kde se mi zdá, že vidím kávové zrnko 🙂 Ale jistá si nejsem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru