Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

juliemichal
17. zář 2016

@mudchen no já bych brala kdybych rodila 8.1 😀 protože to bude mít má sestra 15let 😀 😀 já chodím právě na poradny co 3 týdny,ale jsem riziková.

mudchen
17. zář 2016

@juliemichal Treba se to podari. 🙂 Muj chce aby se mala narodila 1.1.2017...a byla prvni holcicka v roce 2017

juliemichal
17. zář 2016

@mudchen to by bylo taky moc krásné 😀 to chce zase moje mamka aby se malý narodil 1.1 😀 ale já zase nechci 😀 😀

kedlubca
17. zář 2016

@mudchen to bych brala i já, kdyby mi mala vykoukla na svět 1.1.2017😉 nebo spis já bych byla ráda kdybych aspoň do toho data vydržela, jsem riziková 😞

mudchen
18. zář 2016

@kedlubca urcite se podari. Hlavne se nestresovat

kedlubca
18. zář 2016

@mudchen no nevim mam termín sice az 18.1,ale budu opravdu rada když vydržím aspoň do toho ledna. Mam problémy s rychlým zkracováním čípku, s častým tvrdnutim břicha uz od 17tt....to same jsem mela u starší dcery, akorát od 16tt jsem byla co 14dni hospitalizována ve špitále a nakonec je mala 31+6tt akutním císařem venku(byla priskrcena)... Takže nevim.... 😉

mudchen
18. zář 2016

@kedlubca Tentokrat to bude vse probihat dobre. Budu na vas celou dobu myslet

kedlubca
18. zář 2016

@mudchen děkuji ale bohužel se opakuje to co u male, jen s tim rozdílem, ze zatím ležím doma... 😳

davlinka
19. zář 2016

Ahoj maminky co myslite chlapec ci dievcatko?

davlinka
19. zář 2016
davlinka
19. zář 2016
kedlubca
20. zář 2016

@davlinka myslim ze holčička 😉

stepluky
20. zář 2016

@davlinka....můj tip je holčička ale opravdu jen tip ;) vy víte co čekáte????

valmaxa
20. zář 2016

@davlinka asi děvče ale neleze z tý buchtičky nahoře pinďa? 😕 jakýje to tt? 🙂

kedlubca
20. zář 2016

@valmaxa když si projedete diskuzi zpětně pani sem dávala jak vypadá pipinka u holčičky.

davlinka
20. zář 2016

Je to 37tt a prave ze jeden doktor povedal dievca a falsi chlapcek ... nevedia ci je to pindik ci klitoris ....

blucifer
20. zář 2016

@davlinka pokud si nejsou jisty zda je to pindour nebo klitoris. Tak by se mel dr.podivat zda to co vypadá jako buchticka. Tak jestli to neni pytlik a v nem sestoupli jiz v tomto tydnu varlatka. Me takhle muj dr.identifikoval druhe syna a ted ve 32tt mi tez ukazoval pouze pytlik a ze v nem ma uz sestouple jedno varlatko.

davlinka
20. zář 2016

Ako som pisala raz povedia tak raz tak cize budeme mat prekvapenie asi ....ale dakujem za kazdy nazor...

rennye
20. zář 2016

@davlinka Na spodním obrázku vidím holčičku

davlinka
21. zář 2016

Dakujem ape na oboch obrazkoch je jedno a to iste babatko ..hhh to som zvedava ...hlavne nech je zdravucke

rennye
21. zář 2016

@davlinka I na vrchním 3d je holčička, jen na tom spodním je to lépe vidět, takže myslím že stoprocentní holka 😉.

davlinka
21. zář 2016

Uvidime ked sa narodi tam to uz bude nezvratne ci chlapcek ci dievcatko mna furt metie to ze tam ma ako by pindika ale zase spodok nevyzera ako vajicka ale ako pindulka jak to kavove zrno

derinne
21. zář 2016

@davlinka Taky se přikláním spíš k holčičce. A co ti říkali předtím na utz? Hlavně ve 20tt?

davlinka
22. zář 2016

Jedna doktorka tvrdi 1000% chalan a dalsi foktor potom ze dievcatko ale uvidime za chvilku rodime takze bude jedno alebo druhe ....

mariejosef
22. zář 2016

Dle mne holcicka mam 3 syny a takto to na utz nikdy nevypadalo 😀 taky by mi nevadila holka ale zdravi je nejdulezitejsi,ale ty se ptas urcite z praktickych duvodu co si koupit sla bych urco do ruzove

derinne
22. zář 2016

@davlinka Tak pak dej schválně vědět

davlinka
22. zář 2016

mariejosef ptam da aj pre to ze chlapca uz mam ....a naozaj to takto nevyzeralo ale furt ma pletie to stojace hore ci to neni nahodou fakt pipik a vajicka

davlinka
22. zář 2016

Jasne napisem ked uz bude to nase stastie na svete ...

estrellita
22. zář 2016

@davlinka na te druhe fotce se neorientuju,ta prvni je matouci,opravdu to muze byt oboji,i kdyz mne to prijde vic jako kavove zrno,mi prijde,ze tam je videt ten pysk uprostred. Tak jsem zvedava. Skoda,ze nemas jinou fotku. Co z 20tt?

davlinka
22. zář 2016

Bohuzial estrellita nemam nechce sa dat velmo fotit aj tieto su len tak fotene ze rychlo cvak kedze sa hned zakrivalo ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru