Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

ujuuju
26. led 2014

taky si myslím že to bude další holčička jednu už doma máme 🙂

blucifer
30. led 2014

Ahoj holky, taky mame fotecku, podle pana doktora je to jasne(zatim nereknu,ale myslim ze je to tak), chtela bych slyset Vas nazor, ja tam "jakoby" vidim oboje pohlavi...dekuji za kazdy nazor...
jinak je to fotecka z 19plus3

januzza80
30. led 2014

@blucifer kluk 🙂

blucifer
30. led 2014

a kdyz si odmyslite toho pindika tak ty varlatka vypadaji jako kavove zrno? Mozna to moc studuju 🙂

januzza80
30. led 2014

@blucifer no ja mam dva kluky a myslim,ze tohle je jasnej kluk.To co tam je a myslis si,ze je kavove zrno,je zadecek

erink17
2. únor 2014

Holky co myslíte kluk nebo holka 🙂

jetynka
2. únor 2014

@erink17 já nevím, ale za mě asi holka🙂

erink17
2. únor 2014
michaela_2
2. únor 2014

@nik123 já tam tedy vidím úplně jasně chlapečka 🙂 mám holčičku i kluka a právě u Fanouška mám dvě úplně identické fotografie z ultrazvuku, jako je tato tvoje 🙂

blucifer
2. únor 2014

@erink17 no nevím zdá se mi to až moc velké na pipinku a je to dost rozmazaná fotka,tak z toho moc chytrá nejsem..v jakem tydnu je to focené???

erink17
2. únor 2014

@blucifer ahoj je to focené ve 21tt 😉

blucifer
2. únor 2014

@januzza80 co myslím že je kávové zrno tak hned pod pindíkem ...vypadají jako varlatka rozpulene carečkou..kdyby to byl zadeček to by bylo moc vysoko...

blucifer
2. únor 2014

@erink17 jestli je to tak tak to vypada na holku..ikdyž se mi to zdá moc veliké...doktor řekl naky tip??

pellullinka
2. únor 2014

@blucifer to jsou určitě varlatka,ona mají přece taky jakoby rozdělení,takže tu carecku tam chlapecci mají. A tvá fotka je opravdu jasný chlapeček 🙂

erink17
2. únor 2014

No doktor mi tvrdil v 16tt holčičku,a ted ve 21tt chlapečka tak jsem zvědavá až tam půjdu příští týden🙂)

xmarg04
2. únor 2014

@erink17 Ja teda taky vidim spis holcicku...

ernest
4. únor 2014

24t co vydite na obrazku je to holka nebo kluk pro istotu pan doktor povedal na 75% holka

blucifer
4. únor 2014

koukněte na tohle co jsem našla a to je 21tt řekla bych že kluk a ona to byla holka..dle článku který jsem k tomu četla..takže věřit se dá tomu až u porodu 😉 😀

blucifer
4. únor 2014

@ernest řekla bych že holčička,ale fotky ktere jsem našla..tak opravdu věřit až porodíme 😀

jitules8
6. únor 2014

@jitules8 tak se už konečně ukázal a je to chlapeček 😀

blucifer
6. únor 2014

@jitules8 no moc se vtom neorintuju..ale nevidím pindíka. V jakem tydnu je to focene?

jitules8
7. únor 2014

@blucifer no na fotce moc vidět není,ale na UZ byl krásně vidět 😀,jen už to nešlo tak hezky zachytit,malej sebou začal dost házet 🙂 je to čerstvě ve 30tt

aranidlo1982
10. únor 2014

Ahoj holky, prosím, jukněte i na moji fotečku 🙂 Jsem zvědavá na další názory 🙂 Pořád to doma zkoumám a zkoumám a zkoumám 🙂

smima
10. únor 2014

za mě kluk 😉 na předchozí fotce z 6.2. jsou vidět pěkně kouličky a vlevo pinďík, teda aspoň já ho tam vidím 😀 moc držím palce !!!

aranidlo1982
10. únor 2014

Já tam vidím kávové zrno, už jsem z toho věčného koukání na UTZ asi slepá 🙂 - myslím tu fotku ze 6.2., na té mojí ze 14.1. vidím každý den něco jiného 🙂

zuzousek13
10. únor 2014

ahoj holky, je možný určit správně pohlaví když leží mimnko na bříšku? byla jsem u dr. na ultrazvuku na normálním, ne žádný 3d nebo 4d?

aranidlo1982
10. únor 2014

Asi jde, když u toho roztáhne nožičky 🙂 Nebo vyšpulí prdelku 🙂

zuzousek13
10. únor 2014

no nám dr. řekl, že možná holčička, ale že se ještě podívá později, jeslti se třeba nepohne, a pak říkal že hledá pindika , ale nic teda nevidí, že asi teda ta holka, ale že uvidíme v tom 30.týdnu jeslit tam něco nenaroste do té doby.. 😀 ani mě nenapadlo, říct mu aby mě to ukázal , blbec sem nějak nad tím nepřemýšlela, no nechce se mě čekat až do 30.týdne co to bude.

aranidlo1982
11. únor 2014

Holky prosím, vidíte něco na té mé fotce ze 14.1.? Prcek tam kouká jako by čelem k vám a má roztažený nožky 🙂 Děkujiiii 🙂

blucifer
11. únor 2014

@aranidlo1982 no vidím take kavove zrno,ale těžko říct takhle ze zhora 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru