Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

vera1410
30. bře 2015
elana
30. bře 2015

@vera1410 holčička? 😅 U Čutků vám to určitě řekli, tam se většinou nepletou.

kat_84
3. dub 2015

Ahojte holky, přidávám se se svým dotazem 🙂)
Holka nebo kluk?
Do dnešního dne mi můj dr. tvrdil, že je to holka jako vyšitá a dneska na velkém ultrazvuku mi paní doktora řekla kluka - a blejskla tuhle fotku... (na pindíka s varlátkama mi to přijde velký) a i do papírů napsala normální mužský genitál.

Je to první mimi, takže to tak nějak neřešíme, ale já bych toužila mít jistotu, 🙂

elana
4. dub 2015

@kat_84 jestli je to pohled mezi nožičky zespoda, jak se mi zdá, tak takhle holka opravdu nevypadá. Věřila bych doktorce na velkém uzv, jednak má (při vší úctě ke gynekologovi) podstatně větší zkušenosti a pravděpodobně i lepší přístroj a druhak mě se to proporcionálně nezdá tak mimo, je to hodně zvětšené, vem si, jak obrovská vypadá ta nožička, celé to stehýnko je velké.

amazonka.k
4. dub 2015

Taky bych řekla kluk, je tam pěkně vidět pindík 🙂

kat_84
4. dub 2015

Aby toho nebylo málo, tak to celé má dneska pokračovaní... Ráno jsem začala špinit, což se mi od začátku nestalo, tak jsem pro klid duše jela do nemocnice - díkybohu, to byla jen nějaká prasklá cévka.

Ale u opravdu důkladné prohlídky se mně pan a paní doktorka zeptali, jestli víme, co to bude, tak jim vykládám, že včera v osm holka a o půl dvanácté kluk. Takže se na to podívají taky 🙂)

Kolegyně, taky se kloníte k holčičce? Ano, i když tady mezi nožičkami něco je, může být hodně prokrvená dámská výbava.

A pak si vyberte, takže zatím je skóre u 4 doktorů: 3:1 ve prospěch holčičky...

elana
4. dub 2015

@kat_84 tak to jsem teda zvědavá 😀 Nezapomeň se přijít pochlubit, až se mimino vylodí, co to teda ve skutečnosti je 😅

rozzaarka
4. dub 2015

@kat_84 u nas si za urceni pohlavi uctuji 600. kdyby to bylo takhle, tak by to byly fakt skvele utraceny penize 😀

kat_84
5. dub 2015

Určitě se pochlubím 🙂 Já se usmívám, jak nás mimčo napíná, já jsem ženská zvědavá.
Ale musím ještě konstatovat, že na velkém utz mělo mimčo asi 460 g (kluk) a o den později v nemocnici o 100g více (holka), tak si říkám, aby tam nakonec nebyla mimča dvě a každý z doktorů neměl svou pravdu 😅 Ale to se asi v dnešní době už nestává, co? 😀

tuujii
6. dub 2015

Stát se může cokoli 😉

nonacek
6. dub 2015

@kat_84 fakt jo..? A kdy to řekli pohlaví ?

kat_84
7. dub 2015

Prvni info,ze to je holcicka mam ze 17. nebo 18. tydne, pak jsem byla ve 22. tydnu na kontrole (v 8 rano) a holcicka potvrzena, ten samy den o 4 hodiny pozdeji jsem byla na velkem utz a tam to byl kluk. Dalsi den rano jsem skoncila se spinenim v nemocnice a kdyz jsem jim po otazce na pohlavi to vypravela,tak ze se taky kouknou a podle doktora a doktorky holka 🙂 A vetsi a tezsi nez na velkem utz 🙂
Hlavni je,ze je vse v poradku, jsem stastna, tohle je jen zahada na zpestreni 😀

kat_84
7. dub 2015

@tuujii nestraš 😀 Ale zas by to měl člověk při jednom.

bejushenka
7. dub 2015

jak to dopadlo? holka nebo kluk?

nonacek
7. dub 2015

@kat_84 myslím si,že je to kluk✌
ale jsem laik 👎

vera1410
8. dub 2015

@elana jo právě mi taky dr.řekla že to bude holčička, ale bylo to ve 13.týdnu. Ale myslím, že se nepletou ;).

nela89
9. dub 2015

Co myslíte,kluk nebo holka? 🙂 Podle dr. asi kluk,ale předtím řekla,že je u toho blízko pupečník :D takže babo raď :D děkuji za tipy

nonacek
9. dub 2015

@nela89 řekla bych kluk😉

elana
9. dub 2015

@vera1410 tam se fakt prakticky nepletou a paní doktorka je opravdu moc šikovná 😉 Mám skoro stejnou fotku a holčička se narodila, tak bych tomu věřila.

janulinka03
16. dub 2015

Holky, chci se jenom ze zvědavosti zeptat co myslíte chlapeček nebo holčička? Teda jestli jde vubec podle této fotky něco poznat.. děkuji za názory 🙂

lenka27
16. dub 2015

@janulinka03 podle me t vypada jak prekrizene nohy takze tezko rict 😀

jasnen
17. dub 2015

@novous Ahoj, máš nějaké nové informace, jestli chlapeček nebo holčička? Já mám taky fotku ze stejného pohledu, ale ze 13.týdne. A taky na ni pořád koukám a přemýšlím, chlapeček? Holčička?

danger007
17. dub 2015

@jasnen řekla bych chlapeček, ale ve 13 tt je to ještě brzy.

janulinka03
20. dub 2015

jasnen přidávám k porovnání taky jednu fotečku z 13 tydne 🙂 co myslíte holky ted klučík nebo holčička 🙂

janulinka03
20. dub 2015

já teda nevídím vuubec nic 🙂 ani se v tom nejde vyznat 😀

jasnen
20. dub 2015

@janulinka03 je to docela podobný..ale nám to tam nějak víc vyčnívá... tak tohle by spíš mohla bý holčička 😀 ??

valmaxa
21. dub 2015

ahoj holky, nechcete si tipnou i u mne 🙂 12tt

janulinka03
22. dub 2015

jasnen no vidis a me rekla doktorka spis chlapecek 🙂 my uz jednoho klucinu mame tak sem chtela holcicku, ale i tak sem moc rada pokud to tak bude! A ja vidim spis chlapecka u tebe, ale urcite to bude naopak 😀 a holcicka 🙂

ronyx
22. dub 2015

@valmaxa Tak z fota z 12 tt bych si teda hádat netroufala ani náhodou.V tomhle týdnu obě pohlaví vypadají stejně,liší se jen a pouze zakřivením pohlavního hrbolku,takže pochybuju,že ti to tady někdo řekne,když ani gynekologové si v tomhle týdnu moc netroufají hádat 😉

mer
27. dub 2015

@nik123 Tak něco podobného bylo vidět i u nás na ultrazvuku, ale mi si to říct nenechali, ale dr. se ptal co máme doma (holčičku) a pak se tak potutelně usmíval, já bychu nás i u tebe tipla kluka - u nás to vypadalo skoro stejně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru