Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

mana194
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petrastudio
19. srp 2015

já jsme asi lehce mimo..ale část, kde je pohlaví vám na fotkách chybí,ne?:o) vidím obličejík a bříško..:o))

mana194
21. srp 2015

Ano,správně ☺je tady spousta fotek kde je jen hlavička a kousek bříška,tak jsem taky podobné přidala 😉 bohužel nám paní doktorka neudělala fotku nožiček...

fryda11
26. srp 2015

Ahojda holky, co myslíte kluk nebo holka 🙂)

elana
26. srp 2015

@fryda11 z téhle fotky to nikdo nepozná ☹ Miminko musí být víc zblízka a ležet úplně na zádech, je to stejná poloha, při které se měří NT (tady ukázková třeba na str. 17 hned ta první nahoře).

lusila001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sierav
1. zář 2015

Ahoj holky jsem slepá a nevím jestli to z mojí foto půjde vidět. Co myslíte holka nebo kluk? UTZ je ze 14tt.

jadupka
5. zář 2015

Ahoj holky, zkusíte si tipnout holka nebo kluk?

lopinka81
21. zář 2015

holky to jsou krásné snímečky,já mám dva kluky a rozhodně to poznat bylo 😉 ale chtěla bych tu princeznu abych na ty rarachy nebyla sama 😀 ,pokud se zadaří přidám se na průzkum pohlaví 😵

lopinka81
21. zář 2015

@sierav -podle mě jasná holka,to kávové zrno je nepřehlednutelné,a ta mezera to dokazuje ,teda doufám,já jak mám dva kluky,tak pindík vypadá jinak

sierav
21. zář 2015

@lopinka81 no tak je to kluk uz to vime a pry uz se to nezmeni 😀

relax84
22. zář 2015

Ahoj holky, co myslíte?

bartovka83
22. zář 2015

@relax84 mě to přijde jako holčička

satynka
22. zář 2015

a vám to neřekli ,jake je to pohlaví? ???

tadeasek3
22. zář 2015

Já vím, že to sem nepatří, ale u nás to byl tak trošku vidět kluk už ve 12 týdnu 🙂

saruska89
22. zář 2015

@relax84 holka.. Ja mam taky takovou fotku, hodne podobnou akorat ma mezi nohama neco na vic 😀

valmaxa
22. zář 2015

@relax84 že kdyby to byl kluk, byl by to chudák, né 😝 😎

relax84
22. zář 2015

Na UZ ve 14 tt nam rekli na 100% kluk a ted ve 22 tt, ze si neni jisty😳samozrejme je nam uplne jedno co to bude😍 ja za sebe tam vidim kavove zrno😊

lopinka81
23. zář 2015

@sierav -ty jo ,ale po novém přezkoumání to tam je ,kousek kuličky a pindík 😀

lopinka81
23. zář 2015

@valmaxa -no já tam vidím klitoris 😅 teda alespon doufám,to jsem zvědavá,dej vědět co tam teda to tvé mimi má za poklad 😉

veronika182
23. zář 2015

@relax84 podle mě je to holčička ;) mně ji potvrdili teda až ve 20tt, protože měla pořád nožky křížem, ale vypadá to takto

deelayces
23. zář 2015

@veru29 čekám chlapečka :D

deelayces
23. zář 2015

@dapele měla jsi pravdu :D je tam v bříšku chlapeček :D

moulinkaa
23. zář 2015

@relax84 Souhlasím s holkama, že asi holčička 🙂 Ale - otázka: když to máš takhle "nejistý", nechceš se nechat překvapit až při porodu? 🙂

relax84
24. zář 2015

@moulinkaa Ano, ano.... bude překvápko😊i kdyz malinký červík zvědavosti hlodá😊 a nejhorší je to pro babičky, ty už by nejradši kupovaly vybavu podle pohlavi😀 vzdyť je přece tolik krásných neutrálních barev a oni néé...neustále se vyptávají😀

satynka
25. zář 2015

No já vidím opravdu jasnou holčičku 🙂 tady snad nekdo o zom pochybuje,mam 3syny a obrázky jsem měla jiné relax85,nvo jineho by bylo kdyby nebyly nozicky takhle od sebe,kdyby to byl klučík,tak by výrazně čouhalo něco dopředu , ;) 🙂

xhamr03
25. zář 2015

Holka 🙂

elana
25. zář 2015

@relax84 jak už padlo, tohle je naprosto učebnicová holčička...kávové zrno, "tři čárky"...prostě holka jak vyšitá 🙂 Mám kluka i holku a holka prostě vypadá takhle. Tak babičky směruj klidně na růžovou, když jim to udělá radost 😀

relax84
25. zář 2015

Holky díky moc za názory😊 Babičkám to určitě radost udělá a já budu mít chvilku klid od vyptávání se😀

mo_nes
16. říj 2015

Holky, můžu se taky přidat a poprosit o názor??? Ve 21-22 týdnu jsem byla v nemocnici, tak mě prohlíželo víc doktorů a 3 mi řekli, že čekáme holčičku. Včera jsem byli na screeningu ve 23týdnu a řekli mi, že určitě kluk!!!! Co myslíte vy? Mám počítat s klukem, nebo je šance na holku??? Děkuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru