Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

tynar
5. zář 2014

ahoj holky, jste dobre, vy to opravdu poznate uz ze 14tt? prosim prosim, na co vypada to nase drobatko? fotka je ze 13tt, ale ted uz jsem 19tt, za dva tydny jdu na druhy ultrazvuk tak si to nechame rict. 🙂 Zkusite mi to nekdo z te fotky vycist? moc dekuji 🙂

sibi8889
6. zář 2014

to asi ne :( jde to takhle tezko poznat ze strany, vydrz na utz raději :P

maia74
7. zář 2014

někdy mi to připadá jak debata s maďarem....

krasomila22
29. zář 2014

Ahoj holky, taky prosím o tip. Nejdřív to vypadalo na kluka, teď prý zase na holčičku. Ale doktor říkal, že jen odhaduje, že označená část by mohla být pipinka, že neví.my pořád doufáme na klučíka 🙂 moc děkuji předem za tipování

marketa11112
29. zář 2014

zapomela jsem napsat hned -- na další kontrole - 18 . tyden mi doktorka potvrdila chlapecka. dokonce mi místo ukazovala, fakt to tak uz vypada. za tyden jdu na velky utz, tak snad bude i další fotka. hlavne at je prdola zdravi 🙂). pokud se u nas kluk potvrdi, rekla bych, ze funguje i to rozeznavani s tim výběžkem --tedy miri nahoru u kluka, miri od telicka u holky. 🙂)

trolleey
11. říj 2014

Ahojky holky. Co myslíte u nás? Co to bude? Foto je z 17.týdne 🙂

trolleey
11. říj 2014

Ještě foto 🙂

miamy
22. říj 2014

Nám gyn 2x potvrdila holčičku a teď na velkém UZ doktor kluka :D Tak snad mu do příště neupadne...

snezenka123
4. lis 2014

Co myslíte?mimi leží na boku a dívá se na nás..zleva bříško a v pravo hlavička s očičkama, co myslíte to úplně vlevo-je to kávové zrnko?dr.říkal,že to vypadá spíš na holčičku 🙂

marketovna
5. lis 2014

@snezenka123 - těžko říct....odhaduju kluka spíš.......Ale mě v 17tt řekl kluka a na dvou velkých UTZ potvrdili holčičku 🙂

snezenka123
6. lis 2014

@marketovna jéé tak to budeš mít konečně holčičku 😵 po třech klucích 😵
já už holčičku i kluka mám, tak nám je to jedno,hlavně aby bylo mimi zdravé 🙂 mě u holčičky na 17tt na 4D utz řekla dr. že na 70% holka a potvrdilo se to, na 16tt my řekli u syna že tohle je jasný kluk.No a teď, že to na holčinu vypadá spíš, než na kluka, že kluci jsou jasný ale u holek se to poznává hůř 🙂 tak uvidíme ve 20 tt 😉

snezenka123
6. lis 2014

@marketovna jsem právě na to koukala až doma pořádně na tu fotku, a na ten detail,co je úplně v levo,jestli je to "kávové zrnko"nebo spíš ledviny, nebo pytlík 😅

marketovna
6. lis 2014

@snezenka123 No me.prave napadl ten pytlik..Ale je falt ze se muzem jen domnivat. Nechceš se nechat prrkvapit, když mas páreček uz? 😵

snezenka123
7. lis 2014

@marketovna No taky mě to napadlo,ale jelikož nemám doma už nic na miminko, tak z toho praktického hlediska,abych věděla🙂co chystat, i děti se mě ptají a vím, že je to hezké mluvit na bříško už jménem 😵 stejně to tuším už od začátku že to bude holčička, tak uvidíme,zda mě intuice nezklame, ale i kdyby zklamala,hlavně ať je miminko zdravé 😵

krupinka13
7. lis 2014

Tahle diskuze je roztomilá 🙂 Fááááákt se moc těším, až nám napíšeš, jestli nakonec čekáš holčičku nebo chlapečka. Vůbec si netroufám jako ostatní tipovat či polemizovat, mám totiž dvě dcerky 🙂 Ale mě čeká velký UTZ ve 20. týdnu za 10 dní.... a tentokrát jsem sama na mé miminko maxizvědavá 🙂

snezenka123
7. lis 2014

@krupinka13 Tiše závidím,že už to budeš vědět za 10 dní 😵 no my si ještě chvilku počkáme(do 9.prosince)ale to uteče,za 14 dní se vdávám,tak mám myšlenky všude možně 😀

krupinka13
7. lis 2014

@snezenka123 Jééé, gratuluji Ti ke krásnému, byť tolik vážnému rozhodnutí - svatbě 🙂 a přeji, ať se vše vydaří, jak jste si vysnili 🙂

snezenka123
7. lis 2014

@krupinka13 děkuji moc, no je to taková naše rychlovka, celkově myšleno 😅 poznali jsme se přelom na konci června,no a jsme spolu,.miminko na cestě,svatba na za dveřmi 😵 věřím,že to tentokrát vyjde,musí! 🙂

marketa11112
11. lis 2014

holky , tak jsem asi mela pravdu -- pokud výběžek, ze kterého bude casem pohlavni organ miri nahoru, bude to kluk, pokud dopředu, bude to holka. tedy u nas to vyslo -- pridavam fotku, dle které jsem to odhadovala jiz ve 13. tydnu -- a tedy je ze screeningu -- jde o prurez miminkem nikoli o foto jen z boku. .

nikcza
13. lis 2014
andreaska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krelisa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eileenk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andreaska2
8. pro 2014

Je to holka nebo kluk?Mám doma samé chlapy,tak si moc přeji holčičku....co myslíte?

nissi
23. pro 2014

Tak jestli jsem někdy měla pochybnosti o pohlaví na UTZ snímku, tohle mě usvědčilo v tom, že doktorka se nemohla mýlit. 🙂
Uplne dole: http://www.baby2see.com/medical/ultrasound.html

ejmisek
30. pro 2014

Maminky, chci se zeptat jestli poznáte pohlaví miminka. Je to špatná foto, ale něco málo tam vidím, je to zakroužkované. Děkuji Vám 🙂

jusinka
30. pro 2014

@ejmisek holčička má čárku (jako kávové zrno), kluk má prostě piňdu 🙂. Mám doma kluka i holku a teď čekám zase kluka a vždy to bylo vidět nádherně, podle tvojí fotky bohužel nepoznám nic :-/. Navíc si myslím, že máš zakroužkované něco jiného :-/

ejmisek
30. pro 2014

@jusinka no já sem to jen zkusila, protože mi to nedalo 😀 😀 i tak děkuji 🙂

marily
30. pro 2014

Ahoj holky 🙂 taky prispeju fotkou 🙂 myslim ze si tak nak podvedome preju kluka a uz z toho vidim vsude pindiky 😀 ja si udelala pindik z toho co ma pod nozickou 😀 co myslite? (Nebo to neni taky vubec nic 😀 )

d.aniela1
2. led 2015

Přidám foto holčičky,,,at mrknete,,po dvou klukach to byla krasná zpráva

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru